[ KIMAN @ 10.04.2004. 16:49 ] @
Skoro sam pozaimio neki cd od prijatelja.Prilikom stavljanja cd-a,CD ROM mi poce luditi(nece da ga cita)dok u prijatelja hoce.Pa sam ocistio socivo sa vodom,vatom idr. ali je problem ostao.Nije to sada da on nece da cita sve cd-ove nego samo neke.
Pa sam pokusao da taj isiti cd kopiram na neki drugi cd,pa ce reko onda proraditi!!
I stvarno uspjelo je.
U cemu je fazon!!Nikako ne kontam!!
P.S Mnogo je takvih cd-ova koje kod mene neradi a kod prijatelja radi(da ne mislite da je do cd-a)
[ kUdtiHaEX @ 13.04.2004. 12:01 ] @
Updateuj firmware i to bi trebalo da resi tvoje probleme.
[ goranbj @ 13.04.2004. 23:10 ] @
Kada kopiram neki CD na disk nekad (ne bas tako cesto) nece mi iskopirat CD i jos napise "Cannot copy Phone booth" : Invalid MS-DOS function" CD je snimljen prije par dana i mozda je dvaput ucitavan. Nece ga iskopirat a kad gledam film sa CD sve je normalno. Tako i sa nekim Mp3 Cd-ima. Jel postoji koji program koji ce ovo rijesiti.
[ KIMAN @ 14.04.2004. 15:44 ] @
Gdje mogu da skinem firmware.Trazio sam po googel-u ali nema za moj cd-... "qsi dvd/cdrw sbw 161.Jeli mi neko moze napisati link
[ KIMAN @ 14.04.2004. 23:23 ] @
Evo nasao sam link ali ne znam koji da skinem.

http://forum.rpc1.org/dl_firmware.php?download_id=751

Bilo koji da skinem kaze mi da ga ne moze otvoriti.Zasto???

Pomozite mi!

[ mrkidivx @ 22.04.2004. 09:26 ] @
Skini najnoviji, obično je firmware zipovan pa treba da ga prvo raspakuješ.Pogledaj koji ti je sadašnji firmware pa primeni odgovarajući.