[ dusanboss @ 05.12.2017. 19:26 ] @
Jel gledao neko ovo? https://www.youtube.com/watch?v=yon134_Cc8c

Jao bože.... nikad gori transver blama. Jao bre, jel može neko da bude toliko ne-duhovit. Jedini smešan detalj je kada Miroljub ulazi sa mačem.

Ako neko iz vlasti čita ovo, a neka je budža neka uradi sve što mu je u moći ne bi li nakako Mitroviću zabranili da ih brani podržava više. Oteraće bre sve glasače. Jao bre!
[ Branimir Maksimovic @ 05.12.2017. 19:47 ] @
Cek to nesto sa pinka? Kod mene niko ne gleda pink ;)
[ Java Beograd @ 05.12.2017. 20:03 ] @
Stvarno transfer blama. Ćale mu je bio kul lik.
[ Braxi @ 05.12.2017. 20:17 ] @
mali Jehudin je gadan na kevu.
[ Burgos @ 05.12.2017. 22:41 ] @
Bože gospode, ovo je neverovatno. Upravo sam odgledao deo emisije sa Pekićevim spomenikom i anketom "Da li podržavate aktuelnu vlast?", gde svi koji ne podržavaju aktuelnu vlast znaju za spomenik, dok ovi drugi ne. Neverovatno, ali istinito. Kako se nije setio da produži od Cvetnog trga, do Moskve, do pokretnih stepenica, da istraži za koga ljudi glasaju? Fantom sa majicom "Ne davimo Beograd" u publici?! "Kako vi gledate na (sa ironičnim prizvukom) ljudska prava?" Dalje ne mogu da klikćem, zaraziće mi se računar virusom gluposti. Gde god čovek da klikne, transfer blama, od ideje do realizacije. Kako ih samo nije sramota (ne zbog političke obojenost emisije, svakom svoje, već zbog prizemnih metoda koje priliče deci iz osnovne škole, ali bih se i tu zabrinuo) da snimaju nešto ovako?

Što se tiče harizme, spontanosti i umeća, voditelj ne bi trebalo da radi ni na Santos televiziji, eventualno da peče Santos kafu (uz dužno poštovanje i izvinjenje ljudima koji peku kafu), ako je za to sposoban, a ne da troši vreme na nacionalnoj frekvenciji.
[ dusanboss @ 05.12.2017. 23:45 ] @
Slažem se sa Burgos. Ovo je sramota za humor. Čak i oni koji podržavaju istu političku opciju moraju da priznaju da je ovo užasno. U prtivnom su kompletni idioti.
[ Braxi @ 06.12.2017. 00:03 ] @
falio je Malagurski samo bar u prva dva minuta sanja sto sam pgledao i na preskok kad 5555333 vadi mac.

inace ostalo je OK, negativan publicitet ne postoji...
[ Zeleni zub @ 06.12.2017. 23:20 ] @
400 Like i 6000 Dislike.
Od kako znam za youtube, ja nisam sreo crnju statistiku...
[ valerijan @ 06.12.2017. 23:47 ] @
^ samo da i na izborima bude tako. Ja nisam obratio pažnju na taj detalj, ali sam primetio "Comments are disabled for this video". Verovatno bi bilo mnogo gore sa komentarima, pa su odlučili da sačuvaju ,metalno "zdravlje" picinog jugenda.

Hvala dusanboss za informaciju. Pogledao sam. Besmisleno i tragično.
[ Windows2 @ 07.12.2017. 00:17 ] @
Stisnuh petlju i kliknuh na vezu koja vodi do ruzicaste septicke jame. Nakon 10 minuta klipa nisam osetio blam, samo jezu. Ovo je podizanje medijskih "sadrzaja" na visi stepen morbidnosti.
[ član @ 07.12.2017. 06:16 ] @
Citat:
dusanboss:Čak i oni koji podržavaju istu političku opciju moraju da priznaju da je ovo užasno.

kao ti na primer? :)
[ žutokljunac @ 07.12.2017. 06:40 ] @
Videh sinoć u Državnom Poslu kad je Torbica otpevao: " Oooo ona bi Bali, malo Njujork, malo Pariz, malo jahte, avioni, malo London i Dubai... " ... proguglam i vidim da to peva neki Rasta, pogledam kad ono 46 miliona pregleda... posle ovoga ništa me više u ovoj Srbiji ne čudi.
[ anon142305 @ 07.12.2017. 08:00 ] @
Citat:
Zeleni zub: Od kako znam za youtube, ja nisam sreo crnju statistiku...

Citat:
valerijan: samo da i na izborima bude tako.

Nije ovo nimalo relevantan uzorak, da bi se procena prenela na izbore.

Citat:
žutokljunac: proguglam i vidim da to peva neki Rasta, pogledam kad ono 46 miliona pregleda... posle ovoga ništa me više u ovoj Srbiji ne čudi.

Kako ne, to sta se u Srbiji slusa, nigde drugde se ne cuje, i uzrok je svih nasih katastrofa i propasti :)
[ valerijan @ 07.12.2017. 08:07 ] @
Citat:
valerijan: samo da i na izborima bude tako.
IUOP_1: Nije ovo nimalo relevantan uzorak, da bi se procena prenela na izbore. 


Znam. Zato sam napisao "samo". Već su otišli na +50% tj. 1000.

...a uvek tog dana može da bude sneg, kiša, sunce, utakmica, ispit, prehlada, porodični ručak, šoping, pilates...pa da se odluka odlučno prepusti drugima.

Tragičnije je to što ova tema na ES-u ima samo [ Pregleda: 772 | Odgovora: 13 ], dok krucijalne teme Everčik vs Everdik u prvih pola sata idu na Crvenu.

Verovatno je cilj tih tema da se preplavljivanjem potpuno ubije ES Log In motivacija..

[Ovu poruku je menjao valerijan dana 07.12.2017. u 09:21 GMT+1]
[ Java Beograd @ 07.12.2017. 08:23 ] @
Ma, čak i kad bi smo ostavili politiku po strani, emisija je totalna katastrofa.

1. Zamišljena i imenovana kao "kontra" nekome. Kome ? Dvojici zabavljača sa veeeelikim rejtingom, dugogodišnjim veoma gledanim emisijama. Budale.
2. Tekst tj. sadržaj glup, imbecilan, ne-duhovit
3. Voditelj potpuna katastrofa.
[ žutokljunac @ 07.12.2017. 11:29 ] @
Citat:
IUOP_1:

Kako ne, to sta se u Srbiji slusa, nigde drugde se ne cuje, i uzrok je svih nasih katastrofa i propasti :)


Nije uzrok, ali je pokazatelj.
[ SlobaBgd @ 07.12.2017. 12:03 ] @
Ma da. Nemci, Norvežani i Austrijanci slušaju Hedla, Griga i Mocarta, samo mi na Balkanu imamo cajke i turbo-rep. Kad ono - odakle smo uvezli taj šund i gde ga izvozomo? Američki rep je u 90% slučajeva go krac, isto kao i američki kantri, pop, tehno i slično. Ni Nemačka ne zaostaje za šund autorima (i muzike i literature i serija i zabavnih emisija), ni Francuska, ni Italija. Ali zato treba naglasiti da smo mi najgori od sve dece, jer taj koji pljuje po svojima misli da tako dobija na vrednosti. I raste u svojim očima dok u pozadini ide OK bend, Metalika ili neka slična komercijala.
[ član @ 07.12.2017. 12:43 ] @
Citat:
SlobaBgd: Ma da. Nemci, Norvežani i Austrijanci slušaju Hedla, Griga i Mocarta, samo mi na Balkanu imamo cajke i turbo-rep. Kad ono - odakle smo uvezli taj šund i gde ga izvozomo? Američki rep je u 90% slučajeva go krac, isto kao i američki kantri, pop, tehno i slično. Ni Nemačka ne zaostaje za šund autorima (i muzike i literature i serija i zabavnih emisija), ni Francuska, ni Italija. Ali zato treba naglasiti da smo mi najgori od sve dece, jer taj koji pljuje po svojima misli da tako dobija na vrednosti. I raste u svojim očima dok u pozadini ide OK bend, Metalika ili neka slična komercijala.

ovaj cika-Sloba jes' da nije isao dalje od Segedina, al zato poznaje dobro socijalne-/politicke-/ekonomske-/kakve 'oces- prilike u svim zemljama sveta! :)

medjutim, ovm prilikom ne mogu da se ne slozim sa njim... eto za Nemacku mogu da potvrdim to sto kaze, da je na komercijalnim televizijama isti program kao u Srbiji... 90% su neki retardirani rijaliti, takmicenja u pevanju, imitiranju, kuvanju, glupavi "kvizovi" upoznavanja, serije tipa Bolji zivot ili ruralne varijante kao Selo gori, itd. dakle, isti *urac!
[ DaliborP @ 07.12.2017. 12:55 ] @
Citat:
član
medjutim, ovm prilikom ne mogu da se ne slozim sa njim... eto za Nemacku mogu da potvrdim to sto kaze, da je na komercijalnim televizijama isti program kao u Srbiji... 90% su neki retardirani rijaliti, takmicenja u pevanju, imitiranju, kuvanju, glupavi "kvizovi" upoznavanja, serije tipa Bolji zivot ili ruralne varijante kao Selo gori, itd. dakle, isti *urac!

Nije to vezano za drzavu, vec za sam medij kakav je televizija danas. To su prosla vremena, kada je televizijski program garantovao neki kvalitet. Sad se sve svodi na isto. Odnos kvalitetnog programa u odnosu na smece je verovatno 1:100 na bilo kojoj televiziji.

Iz licnog iskustva, najbolje je skinuti se sa kablovske i iskljucivo birati sam sta gledati po potrebi. Bar danas postoji izbor.
[ SlobaBgd @ 07.12.2017. 13:54 ] @
Citat:
član:
ovaj cika-Sloba jes' da nije isao dalje od Segedina, al zato poznaje dobro socijalne-/politicke-/ekonomske-/kakve 'oces- prilike u svim zemljama sveta! :)

medjutim, ovm prilikom ne mogu da se ne slozim sa njim... eto za Nemacku mogu da potvrdim to sto kaze, da je na komercijalnim televizijama isti program kao u Srbiji... 90% su neki retardirani rijaliti, takmicenja u pevanju, imitiranju, kuvanju, glupavi "kvizovi" upoznavanja, serije tipa Bolji zivot ili ruralne varijante kao Selo gori, itd. dakle, isti *urac!

Ne trebaš biti kokoška da bi znao koje jaje je mućak. A taj fazon da treba da živiš u Nemačkoj da bi znao kako je u Nemačkoj izgleda da implikuje da samo neko ko živi u Nemačkoj može da priča o Nemačkoj. U jeeee. Jako mydo!

Inače nisam išao ni u Segedin. Ne treba mi to, i odavde sve lepo vidim.
[ Ivan Dimkovic @ 07.12.2017. 14:29 ] @
Citat:
SlobaBgd
Ma da. Nemci, Norvežani i Austrijanci slušaju Hedla, Griga i Mocarta, samo mi na Balkanu imamo cajke i turbo-rep.



[ jablan @ 07.12.2017. 14:57 ] @
Zapravo, u pitanju je "tu quoque", a ne strawman. ;)
[ dusanboss @ 07.12.2017. 15:35 ] @
Citat:
član:
Citat:
dusanboss:Čak i oni koji podržavaju istu političku opciju moraju da priznaju da je ovo užasno.

kao ti na primer?


Pa ne bih baš rekao da podržavam vlast, ali svakako ne podržavam ovakvu opoziciju.

Inače da, jako je veliki jeres reći da podržavaš gazda Vuju Aleka. Svi se gade i zgrožavaju, a onda na izborima više od pola zemlje glasa za. A da, to su tamo neke ne obrazovane mase i ljudi iz ruralnih sredina. Nikako to ne radi ovaj "crème de la crème" srpske ineligencije koji se okuplja na MadZone.
[ valerijan @ 07.12.2017. 15:38 ] @
^ Četvrtine zemlje...
[ SlobaBgd @ 07.12.2017. 16:39 ] @
@Dimković
Je l' ti neko već rekao da si dosadan sa tim slamenim strašilom? Daj nađi neki drugi "argument", ovaj se već ofucao od korišćenja.
[ Windows2 @ 07.12.2017. 16:44 ] @
Ne mislim da je Slobina reakcija bila napad na strawman-a. To je ono nesto sto stalno provejava iz pojedinih poruka u stilu samo u Srbiji, srpska posla i slicno. Ima toga mozda ali se najcesce preteruje u prikazivanju nas samih kao mnogo crnje nego sto jesmo u odnosu na ostatak sveta.
[ Lavlja_Jazbina @ 07.12.2017. 18:09 ] @
Citat:
Java Beograd:
Ma, čak i kad bi smo ostavili politiku po strani, emisija je totalna katastrofa.

1. Zamišljena i imenovana kao "kontra" nekome. Kome ? Dvojici zabavljača sa veeeelikim rejtingom, dugogodišnjim veoma gledanim emisijama. Budale.
2. Tekst tj. sadržaj glup, imbecilan, ne-duhovit
3. Voditelj potpuna katastrofa.

Prvo,ta nazovi emisija je na retardiranoj televiziji za sefom narkomanom.

Drugo,pa i majka mu je bila trovacica devedesetih,a o ciko jel sav lebac tvoj,nije potreban komentar.

Kompletne budale,i kakav moze biti naslednik ?!

p.s.Ma i onaj Bjelica nije bio svojevremeno u vinkli.
[ član @ 08.12.2017. 06:44 ] @
Citat:
dusanboss:Pa ne bih baš rekao da podržavam vlast, ali svakako ne podržavam ovakvu opoziciju.

pa onda si prestao da podrzavas? ovo dole sto sam citirao si ti napisao odonomad, posle nekih izbora.
od tada znam da simpatises vlast...

Citat:
dusanboss:
Kome su ljudi trebali da ukažu poverenje? Verujem da velika većina ne smatra da će Aca napraviti čuda i da je mnogo bolji od ostalih, ali neka mi neko kaže ko je alternativa?
Revoluciju smo već probali.
Kome sam trebao da dam moj jadni i bedni glas koji svakako ne menja ništa?



[ dusanboss @ 08.12.2017. 07:23 ] @
Ne znam šta misliš pod "podržavati"? Ne podržavam mnogo toga što ova vlast radi, ail da, glasao sam za njih jer su u tom trenutku bili najmanje zlo. Mi već odavno biramo vlast po principu manjeg zla, a vidimo da to sad postaje i svetski trend. Da i mi (na)prednjačimo u nečemu.

Jaoo bože sad se setih prednjačime (barem su tako to prdstavili u novinama) i u zbarni dronova - igračaka. Mislim da smo diskutovali o tome. Medju prvim smo zemljama koje su to zabranile ako ne i prvi. Problem je što će mo verovatno ostati i jedini.

Taman postala tehnologija dostupna da prosečan čovek može naprav tii snimke iz vazduha a, oni nam uteraše patku.
[ Braxi @ 08.12.2017. 09:41 ] @
Ovaj mali Jehudin Pajkic je postigao cilj. Jedna krajnje nekreativna budala naterala je javnost da se bavi njime i tako sebi obezbedio egzistenciju.

Moda se izblamirao ali ga ocito liboracku, posto mu je vaznija lova od onoga sta neki anonimus na nekom forumu misli o njemu ili sto se stresira od transfera blama hahaha
[ Lavlja_Jazbina @ 08.12.2017. 09:48 ] @
Citat:
Jedna krajnje nekreativna budala naterala je javnost da se bavi njime

Citat:
posto mu je vaznija lova od onoga sta neki anonimus na nekom forumu misli o njemu

Kako sebe pronalazis,svaka ti cast.Citajuci gluposti ovih dana sto pises,mislim da bi bilo fer doraditi

definiciju opisa ČMAR.
[ dusanboss @ 08.12.2017. 10:01 ] @
Citat:
Everdick:
Dronove i treba zabraniti. Sve što visoko leti nisko pada, a kada padne sa velike visine može nekoga i da povredi ili ubije.

Pa da eno ginu ljudi ko muve od dronova koji im padaju na glave :)

Citat:
Braxi:
Ovaj mali Jehudin Pajkic je postigao cilj. Jedna krajnje nekreativna budala naterala je javnost da se bavi njime i tako sebi obezbedio egzistenciju.

Moda se izblamirao ali ga ocito liboracku, posto mu je vaznija lova od onoga sta neki anonimus na nekom forumu misli o njemu ili sto se stresira od transfera blama hahaha


Ne znam baš. Šta mu je bio cilj? Koliko je njegovo učešće u pisanju i kreiranju emisije? Vidćemo koliko će da traje emisija. U neku ruku i jeste postigao cilj. Eto ja ću da odgledam i drugu emisiju. Da vidim da li je moguće da se napravi još pola satat takvog sranja. Možda koriste taktiku realitija. Pokupe ljude s koca i konopca a raja se onda teši kako eto ima gorih i od njih.



Meni taj humor liči kao da su ga pisali isti likovi koj prave "paparazzo lov". Prepeznaje se stil, I oni umeju da ubce po neku tako "dobru foru" u emisiju,
[ Braxi @ 08.12.2017. 10:05 ] @
pa de si Lavlja Jazbino nije te bilo ! Jel su te pustili iz kafeza ?!?
[ Braxi @ 08.12.2017. 10:07 ] @
Citat:
dusanboss:
Citat:
Everdick:
Dronove i treba zabraniti. Sve što visoko leti nisko pada, a kada padne sa velike visine može nekoga i da povredi ili ubije.

Pa da eno ginu ljudi ko muve od dronova koji im padaju na glave :)

Citat:
Braxi:
Ovaj mali Jehudin Pajkic je postigao cilj. Jedna krajnje nekreativna budala naterala je javnost da se bavi njime i tako sebi obezbedio egzistenciju.

Moda se izblamirao ali ga ocito liboracku, posto mu je vaznija lova od onoga sta neki anonimus na nekom forumu misli o njemu ili sto se stresira od transfera blama hahaha


Ne znam baš. Šta mu je bio cilj? Koliko je njegovo učešće u pisanju i kreiranju emisije? Vidćemo koliko će da traje emisija. U neku ruku i jeste postigao cilj. Eto ja ću da odgledam i drugu emisiju. Da vidim da li je moguće da se napravi još pola satat takvog sranja. Možda koriste taktiku realitija. Pokupe ljude s koca i konopca a raja se onda teši kako eto ima gorih i od njih.



Meni taj humor liči kao da su ga pisali isti likovi koj prave "paparazzo lov". Prepeznaje se stil, I oni umeju da ubce po neku tako "dobru foru" u emisiju,


Gledaces ti njega jos dugo.

Zarko Radosavljevic jos zivi...
[ valerijan @ 09.12.2017. 10:29 ] @
Ne diraj Lava dok zasmejava AV-a

Citat:
Maznuli smo ideologiju Demokratske stranke, prisvojili Čedin program za Kosovo, otkupili autorska prava na Đinđića, dobili franšizu za stvaranje moderne, normalne i pristojne Srbije.

Posle njihovih 100 potpisa javnih ličnosti za kandidaturu Prangije sakupili smo predanim radom čak 650 potpisa javnih ličnosti za predsednika Vučića, dokazali skrivenom kamerom da naše novinarke stradaju mnogo više nego njihove... - nabrajao je Glavni odbor Srpske napredne stranke najveće uspehe svoje copy/paste ideologije, zasnovane na staroj kineskoj mudrosti koja kaže: “Naprednjak radi šta naprednjak vidi”.

Tako da je vremenom u njihov partijski program ubačena narodna poslovica “I mi konja za trku imamo”, koja je ukazivala da nema te stvari na svetu koju ima neko drugi, a da ga u hitnom roku neće nabaviti i oni, makar taj neko izgledao bukvalno kao narodna poslovica.

-Fali nam još samo da imamo našeg Kesića! - setio se neko iz SNS u dugim satima razmišljanja šta im još nedostaje da bi se kompletirali kao normalni ljudi, reformatori i evropejci.

-Ne brinite ništa. I mi konja za trku imamo! - rekao je glavni koordinator SNS za uspešno sprovođenje copy/paste doktrine, verovatno imajući na umu rešenje, jer mu je to naprosto posao.

-Hm, ne bi bilo baš zgodno da to bude konj, zato što konji nisu nešto specijalno duhoviti! - rekao je predsednik Vučić na hitnom sastanku sa samo jednom tačkom dnevnog reda: “Kako da i mi imamo Kesića”.

Ispostavilo se da operacija nabavke naprednjačkog Kesića jeste veoma komplikovana rabota, daleko komplikovanija nego prethodne. Koordinator SNS za uspešno sprovođenje copy/paste doktrine, uleteo je, međutim, jednoga dana sav ushićen u centralu stranke noseći preko ramena nekog mršavog klinca i otrčao direktno u kancelariju predsednika.

-I mi lava za trku imamo! - rekao je s vrata.

-Kakvog pobogu lava? - pitao je predsednik, veoma izneneđeno.

-Pa predsedniče, rekli ste da u ovom slučaju ne važi naša programaska orijentacija “I mi konja za trku imamo”, tako da sam ja pronašao lava! A lavovi su garantovano duhovitiji od konja – rekao je koordinator SNS za uspešno sprovođenje copy/paste doktrine, i pred predsednika istovario člana stranačkog podmlatka Lava Grigorija Pajkića, pripadnika takozavne LGP populacije...

...I tako je Srbija, zahvaljujući naporima predsednika Vučića i Srpske napredne stranke, prvi put u novijoj istoriji dobila zanimanje kakvo ne postoji nigde na svetu – režimski satiričar! Kome baš nešto ne ide od ruke, ali što bi rekao naš narod: “Ne diraj Lava dok zasmejava”.

ceo tekst: http://rs.n1info.com/a347879/K...j-Lava-dok-zasmejava-AV-a.html

Nadam se da i dalje važi da ovo nije relevantno:



[Ovu poruku je menjao valerijan dana 09.12.2017. u 13:50 GMT+1]
[ botr @ 09.12.2017. 21:25 ] @
Citat:
Zeleni zub:
400 Like i 6000 Dislike.
Od kako znam za youtube, ja nisam sreo crnju statistiku...



Zaintrigiran ovim podatkom, odem na navedeni link, da vidim da li je to istina, kad ono 7k like i 7k dislike. Izgleda da je bot masinerija morala da se ukljuci da popravi statistiku.
[ R A V E N @ 09.12.2017. 21:48 ] @
Sin Isidore Bjelice... Koja je pozadinska priča?
[ Braxi @ 09.12.2017. 22:05 ] @
pozadinac ideja je bila da sjebuu Kesica preko ovog klinca.
[ valerijan @ 09.12.2017. 22:05 ] @
Citat:
R A V E N: Sin Isidore Bjelice... Koja je pozadinska priča?

^ možda ovo:



Pozadinac je sigurno, kao i gazda.
[ Braxi @ 09.12.2017. 22:12 ] @
sta li ce ovaj raditi tek kad odraste ?

[ R A V E N @ 10.12.2017. 00:03 ] @
Je li on to donirao iz državnog budžeta ili je platio novcem iz sopstvenog poslovnog poduhvata?

I je li to ona cura što je govorila ispred SNP 1389?
[ SASA M. @ 10.12.2017. 00:33 ] @
[ dusanboss @ 10.12.2017. 11:46 ] @
Citat:
Braxi:
pozadinac ideja je bila da sjebuu Kesica preko ovog klinca.


Možda je ideja bila da se ljudima otvore oči kako je i Kesićeav emisija politički obojena. Mnogi ljudi ti ne kapiraju. Ako je ideja bila da se ljudi pritom i zabave... propast.
[ dusanboss @ 10.12.2017. 22:17 ] @
Izgleda da neki snimci imaju mnogo više dislike-a. https://www.youtube.com/watch?v=SBluYsydAVc
[ botr @ 11.12.2017. 10:55 ] @
Upravo sam odgledao i drugu epizodu i dalje je jadno, vrte se prezvakane fore, Sapic Gangula, Jeremic Sundjer Bob, Bosko i kamen, ajd to je nesto novije, ali je ispuseno. Izgleda da u scenariju ucestvuju i neki novinari informera, psoto je bilo price o drogiranoj opoziciji. Humor nula, znaci Kursadzije su 100 puta bolje.

Kesiceva emisija mozda jeste politicki obojena, ali u njoj se ne retko nadje i opozicija, mada je vlast cesca, jer privlaci vise paznje, a i njihovih budalastian je puno, svake nedelje po neka.

Jedini cilj je da se poppljuje opozicija, ali slaba vajda, nisu ni malo kreativni.
[ R A V E N @ 11.12.2017. 16:05 ] @
Sve mi je jasno, sve shvaćam.

Vučićev čovjek, režimski battering ram.
[ CandyMan @ 12.12.2017. 13:23 ] @
Citat:
R A V E N: Sve mi je jasno, sve shvaćam.

Vučićev čovjek, režimski battering ram.


... a Kesić surovi kvalitet, moralna gromada i poslednji bastion slobodnog mišljenja. Not.
Ova dvojica su savršeno skrojeni za publiku koja ih gleda - Kesić za "svezube", a ovaj drugi za "krezube". I oba tabora zdušno navijaju dok gledaju retoričke bravure svojih ljubimaca.

Sve sami logorski zabavljači, da odvuku pažnju od raspale svakodnevice.
[ Java Beograd @ 12.12.2017. 13:36 ] @
Kesić je prezentator, i to fantastičan ! Ima dikciju, ima osmeh, ima šmek. I, dopalo se tebi ili ne, Kesić jeste kvalitet. Ja ga pratim još od Fajront Republike.
Ali, ne treba smetnuti s' uma: Kesić nije autor onoga šta se čuje u emisiji. Čitav sadržaj priprema ekipa ljudi koja drži sajt njuz.net Jednostavno, to je tako.

I ovaj mali, koliko sam skapirao nije autor, nego ima ekipa iza njega.
Ali, Lav, za razliku od Kesića ne ume da priča, nema dikciju, nema osmeh, nema šmek.
[ botr @ 12.12.2017. 14:10 ] @
A nema ni ozbiljnu ekipu iza sebe. Kao da mu "novinari" informera rade emisiju.
[ valerijan @ 12.12.2017. 15:15 ] @
Citat:
CandyMan:... a Kesić surovi kvalitet, moralna gromada i poslednji bastion slobodnog mišljenja. Not. Ova dvojica su savršeno skrojeni za publiku koja ih gleda - Kesić za "svezube", a ovaj drugi za "krezube". I oba tabora zdušno navijaju dok gledaju retoričke bravure svojih ljubimaca. Sve sami logorski zabavljači, da odvuku pažnju od raspale svakodnevice.


Kako si/bi ti doprineo da se fokusira pažnja stanovnika na raspalu svakodnevicu? Sigurno imaš taktiku, plan, čim znaš šta i kako nije dobro. Predloži...

[ dusanboss @ 12.12.2017. 16:42 ] @
Citat:
CandyMan:
Citat:
R A V E N: Sve mi je jasno, sve shvaćam.

Vučićev čovjek, režimski battering ram.


... a Kesić surovi kvalitet, moralna gromada i poslednji bastion slobodnog mišljenja. Not.
Ova dvojica su savršeno skrojeni za publiku koja ih gleda - Kesić za "svezube", a ovaj drugi za "krezube". I oba tabora zdušno navijaju dok gledaju retoričke bravure svojih ljubimaca.

Sve sami logorski zabavljači, da odvuku pažnju od raspale svakodnevice.


Candy, bez veze je porediti. Aj da izuzmemo Kesića i Lava iz emisje kao i bilo kakvu političku obojenost. Šta ostaje? Sa Kesićem sam se mnogo puta nasmejao, a ovaj mali neće imati dobru foru ni za 15 emisija. Jeste da njegov zadak nije lak (uvek je lakše ismevati vlast, ima mnogo više materijala), ali i pored toga jako deluje jadno i bedno, žalosno za gledati.

Ko što rekoh, to verovatno radi ta ekipa zadužena za humor na pinku. Prepoznaje se stil. Da živimo u iole normalnoj zemlji gde se barem donekle vrednuje sposobnost i učinak oni bi popili otkaze već odavno i ne bi imali priliku da ugnjetavaju široke narodne mase.
[ CandyMan @ 12.12.2017. 16:42 ] @
@valerijan
Uopšte nije komplikovano. Treba prvo prestati gledati TV. Potom prestati čitati (ili bar uzimati za ozbiljno većinu) vesti.

@Java Beograd
Kesić je kao proizvod odličan. Sve stoji što si rekao. Pitanje je zašto neko plaća ono što proizvede Kesić & ekipa?



[ valerijan @ 12.12.2017. 16:55 ] @
^ mislio sam na iole realan plan, ovde i sada...uskoro, u ovoj zemlji.


Dušan Petričić

[Ovu poruku je menjao valerijan dana 12.12.2017. u 18:53 GMT+1]
[ dusanboss @ 12.12.2017. 16:58 ] @
Citat:
CandyMan: Kesić je kao proizvod odličan. Sve stoji što si rekao. Pitanje je zašto neko plaća ono što proizvede Kesić & ekipa?



Dobro pitanje. Kesić vuče što bi mnogi rekli na Soroševu vodenicu. (Ja ne smatram da je to Soroš glavni odgovorni za sve to al to nije tema). Pisao sam onomd o Kesiću kada mi se zgadio jer počeo da priča neke totalno nebulozne stvari (oko tolerisanja migranata uglavnom).

Njegova emisija nije finansiran od strane opzicije već i on i oni imaju iste vinansijere. Kako god opet imaju neku slobdu u emisiji i mugu da izraze ponešto što žele. Deluje da kolege na pinku dobiju na papiru (totalno ne duhovit sadržaj) šta treba da kažu, a jedina sloboda im je dikcija i količina smeha publike. Dodajmo tome uslove rada na Pinku gde se Željko gleda kao bog u ljudskom obliku, pretrese na ulazu u zgradu (ne znam da li to još traje :)) i stalna opasnost od gubitka posla... I eto recept za katastrofu. Kao kad ti neko uperi pištolj u glavu i kaže ti da ga nasmeješ ili će da puca.
[ Braxi @ 12.12.2017. 17:42 ] @
mali je trol.

Takav mu je i cale https://www.youtube.com/watch?v=9MdOnfJhxKY

nezgodna familija.
[ Windows2 @ 12.12.2017. 18:29 ] @
Ova emisija je satro kontrapropaganda na Kesicevu propagandu. U tom stilu joj je i naslov Kontravizija. Evo moram ipak priznati da je u prosloj emisiji ipak bio jedan deo koji me je nasmejao. To je onaj trenutak kad voditelj ulazi u glavu voditeljke sa N1 i vidi da je na njenom laptopu jedan od zadataka koji je ceka da se ruga veri. Znaci docekao sam da se na necemu sto se zove "tv pink" sa svim njegovim sadrzajima, brani vera i srpstvo. E brate mili to je stvarno smehotresno.

[ valerijan @ 12.12.2017. 18:38 ] @
A "simpatični" su i GRADJANI umesto GRAĐANA ili je i to deo koncepta o zlom, zapadnom N1. To svakako čistokrvnim ružičastim Srbima ne bi promaklo...nikako, nikada.


p.s. odnos snaga: prva epizoda 5000 za / 6000 protiv, a druga epizoda 5000 za / 970 protiv
[ Braxi @ 12.12.2017. 19:17 ] @
Citat:
p.s. odnos snaga: prva epizoda 5000 za / 6000 protiv, a druga epizoda 5000 za / 970 protiv


naravno.

Niko pametan osim trol masinerije ne gleda to njesra.
[ botr @ 12.12.2017. 19:30 ] @
Ja sam bacio pogled na broj pregleda, Kesic je juce u ovo vreme imao oko 70k pregleda, a mace danas ima oko 15k pregleda, tako da izgleda samo botovi gledaju sa zadatkom da mu daju like.
[ ademare @ 12.12.2017. 19:54 ] @
Ko za koga radi , to ljudi kriju .

Koliko se ja razumem u te stvari , najverniji saradnik Sorosa u danasnjoj Srbiji je AV !! Sve ostalo je spinovanje . Postupci koji se vode su tipicni za Soroseve ljude .

Jel se neko seca kad je Soros pravio Svadbu ? Pa nije pozvao nikoga o kome se trubi , ali je Zvao ajde sad pogadjanje, svog velikog intimnog prijatelja Edija Ramu ?!

Isao je Rama , ja sam jos onda pisao da treba da zove i da ne ponavljam koga , a mozda ga je i zvao , ali ovaj nije hteo da ide jel bi se razotkrio svima , ne samo onima koji proucavaju situaciju .

Sta smo posle imali kopiranje projekata . Odmah posle svadbe , Edi Rama ,angazuje Tonija Blera za savetnika ! Istih dana , ta ideja dolazi u nasu Vladu , pa se angazuju drugi savetnici , Toni je bio zauzet .

Posle kad je bio slobodan , prebacio se 2015 . i on da savetuje vladu ? Ima tu jos kopiranja koje nosi Sorosev pecat na relaciji Edi Rama , i on . Samo oni misle da to niko ne prati , da to ne moze da se poveze .
[ CandyMan @ 12.12.2017. 22:46 ] @
Citat:
valerijan:
^ mislio sam na iole realan plan, ovde i sada...uskoro, u ovoj zemlji.


Dušan Petričić

[Ovu poruku je menjao valerijan dana 12.12.2017. u 18:53 GMT+1]


Odlična karikatura, mada se pogrešno tumači. Na slici svi rade šta se od njih traži, samo se menja majstor za mašinom kad se umori.

Apropo realnog plana - početi od sebe.

Pošto je ovo ipak madzone, red je da TV apstinenti dobiju svoju temu, kad već mogu bivši pušači.
[ dusanboss @ 12.12.2017. 22:51 ] @
Šoroš ima 87 g! Pitam se na koga će ljudi svaljivati svu krvicu ovog sveta kad taj čovek (gušter ) umre?
[ valerijan @ 12.12.2017. 23:01 ] @
@CandyMan

Rok trajanja majstora mora da bude kraći (i ovo i narednog..).


Dušan Petričić

[Ovu poruku je menjao valerijan dana 13.12.2017. u 00:14 GMT+1]
[ Windows2 @ 12.12.2017. 23:06 ] @
Kad su vec stavljene neke karikature mozda je ova tema prilika da turim i ovu. )

[ CandyMan @ 12.12.2017. 23:27 ] @
Citat:
valerijan:
@CandyMan

Rok trajanja majstora mora da bude kraći (i ovo i narednog..).


Dušan Petričić

[Ovu poruku je menjao valerijan dana 13.12.2017. u 00:14 GMT+1]


Ova je već bolja. Majstor/i su isti u zadnjih, bezmalo, trideset godina.
[ Java Beograd @ 13.12.2017. 06:59 ] @
Realno, Pink, na čelu sa Mitrovićem jeste najveće zlo koje je pogodilo Srbiju, još od početka '90-tih.
Posebno mi je gadno Mitrovićevo frenetično uvlačenje, "samo mu pertle vire" svakoj vlasti. Prvo je bio naj-ortak sa Baba Julom, pa je onda "ruku u vatru za Đinđića", a sada, kao što rekoh, samo pertle vire iz AV anusa.

Da se nadovežem na dušanbossov komentar, imao sam ranije poznanike koji su radili u Pinku, i insajderske informacije. Strava i užas za 99% zaposlenih, i status holivudske zvezede za likove poput Amidžića i sličnih.

Doduše ni N1 nije daleko od sadržaja kofe pune fekalija.

[ ademare @ 13.12.2017. 11:13 ] @
Pink i njegov vlasnik je Kameleon prema svakoj vlasti .

E sad mozemo da se zapitamo , zasto je to tako , sta je razlog tome , jer tako Niko ne radi .

Stvar je naravno vrlo jednostavna , samo se mora razloziti , na cinioce . Pitanje je Kapitala , tj . njegovog Porekla ! Danas on ima Milione i to je manje vise jasno , Televizija njegova , zaradjuje .

Pravo pitanje je Odakle jednom Anonimnom basisti , jedne Beznacajne rok grupice , koja je aktivno delovala manje od godinu dana , Pocetni kapital , od nekoliko Miliona tadasnjih DEM za otvaranje Televizije ??

Odgovor je Jednostavan , Niti je on Imao Milione , Niti ih je dobio , Niti je Tv Pink bila njegova !! Naravno u nekoj knjizi , on je bio upisan , kao vlasnik , ali to ne znaci da je Stvarno i bio !

Imamo i danas takvih pojava , kao pojava izvesnog Djurica , koji preko noci se u medijima Predstavlja , kao Vlasnik , svih firmi za koje se zna da su bile Kariceve ! Onda on volsebno izbegava krivicne postupke , nedodirljiv je , a po povratku vlasnika iz Bekstva , dobija neku nanogicu i to je to . Sve u redu . Samo je za odredjeni iznos , pristao da se upise u neku knigu da je on vlasnik svega toga !

TV Pink je ocigledno bila Vlasnistvo JUL-a , i familije . Samo je u nekoj knjizi pisalo da je Mitrovic vlasnik . Onda nastaje Lom , vlasnici beze za Rusiju , ali bez realne sanse za povratak , i on samo koristi situaciju . U knjigama pise da je on vlasnik , jos je samo potrebno biti dobar prema Trenutnoj vlasti . Posle zapaljenog RTS -a isto vece prima na TV ceo DOS i to postaje paradrzavna televizija , jos od 5 . oktobra . Bez promena do danasnjih dana , taj status mu ostaje !!
[ Branimir Maksimovic @ 13.12.2017. 11:17 ] @
Pa slusao sam 4. oktobra bivseg savetnika Milosevica kako savetuje opoziciju da natera pink da prikazuje vesti....
[ dusanboss @ 13.12.2017. 14:42 ] @
Citat:
ademare:
Pink i njegov vlasnik je Kameleon prema svakoj vlasti .

E sad mozemo da se zapitamo , zasto je to tako , sta je razlog tome , jer tako Niko ne radi .

Stvar je naravno vrlo jednostavna , samo se mora razloziti , na cinioce . Pitanje je Kapitala , tj . njegovog Porekla ! Danas on ima Milione i to je manje vise jasno , Televizija njegova , zaradjuje .

Pravo pitanje je Odakle jednom Anonimnom basisti , jedne Beznacajne rok grupice , koja je aktivno delovala manje od godinu dana , Pocetni kapital , od nekoliko Miliona tadasnjih DEM za otvaranje Televizije ??

Odgovor je Jednostavan , Niti je on Imao Milione , Niti ih je dobio , Niti je Tv Pink bila njegova !! Naravno u nekoj knjizi , on je bio upisan , kao vlasnik , ali to ne znaci da je Stvarno i bio !

Imamo i danas takvih pojava , kao pojava izvesnog Djurica , koji preko noci se u medijima Predstavlja , kao Vlasnik , svih firmi za koje se zna da su bile Kariceve ! Onda on volsebno izbegava krivicne postupke , nedodirljiv je , a po povratku vlasnika iz Bekstva , dobija neku nanogicu i to je to . Sve u redu . Samo je za odredjeni iznos , pristao da se upise u neku knigu da je on vlasnik svega toga !

TV Pink je ocigledno bila Vlasnistvo JUL-a , i familije . Samo je u nekoj knjizi pisalo da je Mitrovic vlasnik . Onda nastaje Lom , vlasnici beze za Rusiju , ali bez realne sanse za povratak , i on samo koristi situaciju . U knjigama pise da je on vlasnik , jos je samo potrebno biti dobar prema Trenutnoj vlasti . Posle zapaljenog RTS -a isto vece prima na TV ceo DOS i to postaje paradrzavna televizija , jos od 5 . oktobra . Bez promena do danasnjih dana , taj status mu ostaje !!


Mnogo istine u ovom postu nažalost. I to nije slučaj samo sa medijima već verovatno svugde gde se vrti neki ozbiljniji keš.

Znam da je tako u poljoprivredi. To je stvarno sramota šta se radi. I posle kažu da je poljoprvreda naša strateška grana. Poljoprvreda je postala način legalne pljačeke države i njenih gradjana. I to na gomilu najrazličitijih načina.

Slično poput Mitrovića neki ljudi su odjednom pokupavali silne hektare, kamione, avine, itd. Kao što kaže ademare nemoguće je da su oni vlasnici svega toga. Ja radim zemlju sa ćaletom, znam koliko može da se zaradi. Ne može neko ko ima 3 puta više zemlje od mene da ima 300 puta veće prihode. Ili može, u čarobnoj zemlji Srbiji??? Očigledno da je neko uleteo sa prljavim novcem i da su ti ljudi vlasnici samo na papiru.

Takvih prljavih igara ima svugde ipak mislim da mi prednjačimo čak i nad Afričkim zemljama. Tamo se barem zna kako je i šta je. Ovde se svi tripujemo da imamo normalnu i poštenu državu.

I posle dodju neki likovi ovde drve k kako treba biti ponosit na to što smo Srbi. Ma jeli? A zbog čega? da li treba da se zaklinjme na vernost državi u kojoj u punoj snazi ne mogu da zardaim za sklonište i hranu? Državi koja je slala ljude da ginu u nekim ratovovima čija je jedina svrha bila bogaćenje pojedinica. Država u kojoj pola gradjana prisluškuje drugu polovinu!!! Ja sam mislio da je to samo šala i neko žestoko pretervanje, al kako starim shvatam da je to jako blizu istine. Aj realno koliko vas koji aktivno učestvujete u diskusiji rade na neki način za državne službe? Sramota. Da smo umesto tog podmetanja nogu jedni drugima uzeli i sagradili nešto, sada bi imali iole pristojnuo državu.

Nije toliki problem što je u svetu sramota reći da si Srbin. Problem je da se pogledam u ogledalo i da to sam sebi kažem a pritom vidim ko smo i šta samo.

Znam šta će neki reći sad i svaka njima čast ako se ponose time što jesu ipak ovde gde ja živim je totalna katastrofa. Ljudi su se toliko iskvarili u poslednje vreme da je to nepodnošljivo.



[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 13.12.2017. u 16:02 GMT+1]
[ ademare @ 13.12.2017. 15:07 ] @
Da BIA ovo ne cita , i ne salje izvestaje gde treba , ja ovo ne bih ni pisao
[ dusanboss @ 13.12.2017. 15:16 ] @
Pa nije samo BIA. Ima tu raznih agencija zvaničnih i nezvaničnih. To je stvarno strašno šta se radi (barem ovde gde sam ja). Pa jel stvarno potrebno toliko kontrole i informera? Ne zna se više ko koga kontroliše. Jedna služba kontroliše drugu, a obe su kontrolisane od strane treće itd. Da ne pominjem obične "uzorne" gradjane koji na razne načine pomažu. Pa dokle bre ljudi? Aj da uzmemo da radimo nešto, da stvorimo nešto. Ekonomija zasnovana na drukanju ne može daleko da dogura.
[ ssi @ 13.12.2017. 15:18 ] @
Citat:
ademare:
Ko za koga radi , to ljudi kriju .

Koliko se ja razumem u te stvari , najverniji saradnik Sorosa u danasnjoj Srbiji je AV !! Sve ostalo je spinovanje . Postupci koji se vode su tipicni za Soroseve ljude .

Jel se neko seca kad je Soros pravio Svadbu ? Pa nije pozvao nikoga o kome se trubi , ali je Zvao ajde sad pogadjanje, svog velikog intimnog prijatelja Edija Ramu ?!

Isao je Rama , ja sam jos onda pisao da treba da zove i da ne ponavljam koga , a mozda ga je i zvao , ali ovaj nije hteo da ide jel bi se razotkrio svima , ne samo onima koji proucavaju situaciju .

Sta smo posle imali kopiranje projekata . Odmah posle svadbe , Edi Rama ,angazuje Tonija Blera za savetnika ! Istih dana , ta ideja dolazi u nasu Vladu , pa se angazuju drugi savetnici , Toni je bio zauzet .

Posle kad je bio slobodan , prebacio se 2015 . i on da savetuje vladu ? Ima tu jos kopiranja koje nosi Sorosev pecat na relaciji Edi Rama , i on . Samo oni misle da to niko ne prati , da to ne moze da se poveze .



Svi smo mi pomalo Soros :)

Ne mogu da verujem da ljudi i dalje veruju u te gluposti. Soros se izgleda univerzalno korisiti , kao neko strasilo od strane desnicara i raznih opskurni likova.
[ DaliborP @ 13.12.2017. 15:33 ] @
Citat:
ssi: Svi smo mi pomalo Soros :)

Ne mogu da verujem da ljudi i dalje veruju u te gluposti. Soros se izgleda univerzalno korisiti , kao neko strasilo od strane desnicara i raznih opskurni likova.

Danas kad deca nece da jedu samo kazes doci ce Soros da vas odnese. Nekad su bili cigani, pa migranti, sad Soros :)
[ botr @ 17.12.2017. 21:25 ] @
Za nedelju dana ima 46k pegleda na youtube, dok Kesiceva emisija za 24h ima 56k pregleda. Videcemo ove nedelje, ali ocekujem jos manje, jer ima dosta radoznalih, koji bi da vide ima li neceg tu ili je boollsheet, kao sto jeste.
[ scoolptor @ 17.12.2017. 21:31 ] @
Odgledao sam na silu desetak minuta druge epizode.
Iritantan voditelj, glupe fore do bola.
[ Braxi @ 17.12.2017. 21:48 ] @
Citat:
Java Beograd:
Realno, Pink, na čelu sa Mitrovićem jeste najveće zlo koje je pogodilo Srbiju, još od početka '90-tih.
Posebno mi je gadno Mitrovićevo frenetično uvlačenje, "samo mu pertle vire" svakoj vlasti. Prvo je bio naj-ortak sa Baba Julom, pa je onda "ruku u vatru za Đinđića", a sada, kao što rekoh, samo pertle vire iz AV anusa.

Da se nadovežem na dušanbossov komentar, imao sam ranije poznanike koji su radili u Pinku, i insajderske informacije. Strava i užas za 99% zaposlenih, i status holivudske zvezede za likove poput Amidžića i sličnih.

Doduše ni N1 nije daleko od sadržaja kofe pune fekalija.



ja vam rekoh ...
[ botr @ 17.12.2017. 22:12 ] @
Citat:
scoolptor:
Odgledao sam na silu desetak minuta druge epizode.
Iritantan voditelj, glupe fore do bola.



Evo gledam i trecu. Iste fore, Sasa J i pistolj, Bosko i kamen, Sasa J idiot, Kesic idiot, Sapic glupak, Sapic lopov, Djilas lopov, Sutanovac konj, Jeremic sundjer .... Fore glupe, neke bi mozda i mogle da prodju, da je voditelj sposoban da ih iznese na pravi nacin, harizmaticno.

N1 na tapetu, bez ikakvog smisla.

Jedino novo je pornic i budzet.

Pitanje kao VUcic je postavio svog prijatelja, Milutina Milankovica, ne znam na koje mesto. Politicki neobavesten covek, moze stvarno da pomisli da se radi o Vucicevom prijatelju, mozda se covek tako zove. Sad me nije mrzelo, pa ukucam to ime na Facebook i ima dosta ljudi koji se tako zovu.
[ botr @ 18.12.2017. 20:23 ] @
Posle 24h, 2900 pregleda, dok je 24 minuta za isto vreme imalo 50k pregleda na youtube.
[ SlobaBgd @ 18.12.2017. 20:37 ] @
A je l' to dobro ili loše? Ako je veći broj pregleda dobar per se, i veći broj lajkova/odobravanja/glasova, je l' to znači da je SNS najbolja stranka jer ima najviše lajkova na republičkim izborima?
[ botr @ 18.12.2017. 21:08 ] @
Pregledi na youtube pokazuju koliko su ljudi zainteresovani za taj sadrzaj, tu botovi bas i nemaju uticaja, a i nije im interesantno.
[ dusanboss @ 18.12.2017. 21:39 ] @
Jel primećuje te na Marićevoj Čirilici. (da ne pokrećem temu pod tim imenom, biće zaključana ) ljude koji dolaze u publiku i spavajau sve u 16? Ne bi problem ni bio tako veliki da nisu u krupnom planu maltene kao i gosti emisije i da ih nema tako malo.

Da li neko zna o čemu se tu radi? Da li su ti ljudi drogirani opioidnim supstanacama? Da li su možda to umorni radnici happy televizije koji su primorani da sede tu ? Ili su možda (kako bi trebalo da bude) plaćena publika kojoj jednostavo puca k. za emisiju.
[ Windows2 @ 18.12.2017. 22:58 ] @
Ne znam ni sam koliko sam puta zaspao uz neku govoranciju sto na tv-u sto na kompu. To je samo jedna od stvari koja me uspavljuje. Tako da mislim da i te u studiju to isto uspavljuje. Jos ako su gosti neki likovi sto onako sporo i mazno drobe dok pricaju, dusu dalo za spavanje.