[ lokalni diktator @ 29.12.2017. 19:26 ] @
Pre par dana vise policajaca upali sa kalasnjikovima na gotovs ujutru u kucu i u sobu po naredbi predsednika suda traze nn pistolj,nn marke,nn kalibra,nn oznake,nn porekla sve je nn tako pise u naredbi predsednika suda,
koja su moja prava,nemam zapisnik samo naredba suda,

Ja u zivotu nisam krsio Zakon nemam pojma odakle im luda ideja da upadnu nenajvljeni i to sa dugim cevima,
inace u naredbi pise po nalogu nacelnika ps oznaka pov, i sp,sve je TAJNA,
Niko nista ne ume da mi objasni ja nemam pojma da se uopšte vodi ikakav postupak verovatno vode u odsustvu,

kaze meni stani stani ja gledam u njih kazem ma hajde da se malo sredim on mi ne da
ladno mogao da me ucmeka i niko ne bi znao,
sva sreca pa mi radi cuka a mislim se ja kome slabo srce ocas capne,

jel ima sanse da saznam di je taj postupak stigao u resavanje verovatno lazno svedocili bar njih 50 protiv mene kad angazovali citav jedan policijski puk da traze nn
naveli u naredbi neka proizvodnja verovatno misle da sam postao direktor pogona crvena zastava ili prve petoletke one fabrike u cacku,

jel ima ovde neko nesto da kaze posavetuje itd ili da ih dam u novine?
[ Java Beograd @ 30.12.2017. 08:42 ] @
Obrati se unutrašnjoj kontroli. Pošalji emailom.
[ zeoN_Rider @ 30.12.2017. 08:57 ] @
Citat:
lokalni diktator:jel ima ovde neko nesto da kaze posavetuje itd ili da ih dam u novine?


Nije ni čudo da se to desilo kada si "Lokalni Diktator"

[ lokalni diktator @ 30.12.2017. 16:43 ] @
Ne nisam ja lokalni diktator vec to NN lice koje je po svemu sudeci poslalo ekipu-
Mislim da je doslo do prekoracenja sl.ovlascenja i neosnoavne primene sile kako li se to vec strucno zove,ali meni je nepojmljivo da iz cista mira izvrse upad bez da je uopšte ikada izvrseno neko delo....
nac.ps napisao predlog javnom,javni predsedniku suda iz koje sluzbe da zatrazim uvid u ta dokumenta ima li nacina da se skine i pred kojom sluzbom oznaka sp i da mi se ucine dostupnim ta ""poverljiva"" dokumenta?
[ eeestablishment @ 30.12.2017. 18:36 ] @
Citat:
lokalni diktator:
Pre par dana vise policajaca upali sa kalasnjikovima na gotovs ujutru ....................................Niko nista ne ume da mi objasni ja nemam pojma ......................................... verovatno misle da sam postao direktor pogona crvena zastava ili prve petoletke one fabrike u cacku......................jel ima ovde neko nesto da kaze posavetuje itd ili da ih dam u novine?


A da nisi direktor one fabrike u Trsteniku ?
[ bakara @ 30.12.2017. 18:38 ] @
Ti ne znas zbog cega ali oni znaju... ;)
[ zeoN_Rider @ 30.12.2017. 18:40 ] @
Citat:
lokalni diktator:Ne nisam ja lokalni diktator vec to NN lice


Ma jesi nego nisi svestan, ili ti nisu rekli.
[ lokalni diktator @ 30.12.2017. 21:46 ] @
Citat:
eeestablishment:
Citat:
lokalni diktator:
Pre par dana vise policajaca upali sa kalasnjikovima na gotovs ujutru ....................................Niko nista ne ume da mi objasni ja nemam pojma ......................................... verovatno misle da sam postao direktor pogona crvena zastava ili prve petoletke one fabrike u cacku......................jel ima ovde neko nesto da kaze posavetuje itd ili da ih dam u novine?


A da nisi direktor one fabrike u Trsteniku ?


Haha vrlo je moguce
[ lokalni diktator @ 30.12.2017. 21:46 ] @
Citat:
zeoN_Rider:
Citat:
lokalni diktator:Ne nisam ja lokalni diktator vec to NN lice


Ma jesi nego nisi svestan, ili ti nisu rekli.

Ja sam neobavesten,
[ lokalni diktator @ 30.12.2017. 21:47 ] @
Citat:
bakara:
Ti ne znas zbog cega ali oni znaju... ;)


Kako da dodjem do tog dokumenta da samo pogledam?