[ martinnovakov @ 03.01.2018. 08:38 ] @
dobar dan imam pitanja vezana za spajanje porodice u nemackoj imam brata koji zivi i radi u nemackoj ima vizu na 3 godine i zelimo da znamo dali mozemo da podnosimo zahtev za spajanje porodice i sta nam je sve potrebno od dokumenata i njemu i meni ja sad za neki dan idem kod njega u goste pa da povadi papire on kkoje treba i da mi da da ja mogu predati u ambasadi u beogradu a i ja koje papire reba da sprermim molim za savet HVALA.
[ jablan @ 03.01.2018. 10:34 ] @
Porodica podrazumeva najužu porodicu (bračnog partnera i decu).
[ martinnovakov @ 03.01.2018. 10:44 ] @
ZNACI DA brat bratu ili sestra bratu ne moze da pokrene spajanje porodice ali njemu su tamo u landracam rekli da ima sanse ?
[ jablan @ 03.01.2018. 12:30 ] @
Na tu foru bi moglo pola Srbije da ode u DE, jer bi svako doveo braću i sestre, pa onda moja sestra dovede svog muža, pa njen muž dovede svog brata i tako.
[ @ 06.02.2018. 10:46 ] @
To se ne moze brat sestra može se predati i uložiti novac bez potrebno u tom slučaju slijedi odbijenica ako uopšte i zaprime papirologiju.
[ @ 06.02.2018. 10:51 ] @
Mene zanima dali je neko aplicirao za vizu za spajanje porodice odnosno bračnih drugova u Njemackoj da se nemora odlaziti po vizu u Beograd ili Sarajevo dali je iko imao sreću da dobije u njemackoj.