[ ademare @ 13.01.2018. 15:30 ] @
Postovani , Glavni Administratoru : Gojko .

Posto , vec vise od godinu dana imam zabranu , koriscenja Privatnih poruka i mejlova , preko sajta , nisam na drugi nacin u mogucnosti da stupim u kontakt sa tobom , nego ovako kao post , u nadam se odgovarajucoj temi.

Razloga je i suvise , nadam se da i ti prizeljkujes ovakav moj zahtev , verovatno i mnogi drugi clanovi foruma !

Znaci, ovim putem ti upucujem Zvanicni zahtev , za brisanje mog naloga na Elit forumima ! Objasnjavao si u jednoj staroj poruci , da bivsi clan moze da dobije " ime " anon XXXX i da svi postovi budu pod tim nickom , a da se nalog ugasi .

Tako da zelim da se upravo to obavi , u najkracem mogucem roku .

HVALA.
[ Branimir Maksimovic @ 13.01.2018. 15:33 ] @
Sto da gasis nalog, samo prestani da pises ako si ljut ;)
[ gilopile @ 13.01.2018. 15:43 ] @
Mare, rekao bih ti nesto, ali nije za javnost, stoga proveri PP.

Ajmo u 100 maruna da ce da ti se skine zabrana? 10 godina si na forumu, nema sada odustajanja.
[ anon142305 @ 13.01.2018. 17:11 ] @
Nisam u forumima koji se bave porucivanjem robe iz inostranstva, ali koliko sam video, ademare je tamo jedan od najkorisnijih clanova i bilo bi steta po forum da ode.
[ bakara @ 13.01.2018. 17:26 ] @
Gasenja naloga nema na ovom forumu niti brisanja clanova.
Jedino Gojko sto moze je da ti vrati mogucnost pisanja PP, sto evo i ja ovim putem podrzavam.
[ Gojko Vujovic @ 13.01.2018. 18:04 ] @
Postovani Clane #151475,

Ne vidim da postoji bilo kakva administrativna zabrana trenutno. Molim te probaj ponovo da posaljes poruku.

Sve najbolje,

Tvoj Administrator
Glavni