[ dekija @ 19.02.2018. 09:49 ] @
Da li bi mi neko mogao iz iskustva dati preporuku koji multifunkcionalni štampač kupiti. Štampaju se uglavnom tesktualne stvari, važno je da bude crno beli, laserski, a glavni prioritet je da da bude isplativ za održavanje (dopune tonera), tj. da ne zahteva neka posebna dekodiranja i zajebancije koje iziskuju dodatne troškove kad se reciklira toner. Cena uređaja do nekih - 15 tak hiljada. Obim štampe nije veliki do sada sam dopunjavao toner na oko 10 meseci. Neka wifi povezivanja nisu potrebna, dovoljan je samo klasični usb.

Hvala unapred
[ pctel @ 19.02.2018. 10:08 ] @
Ja sam isto gledao ovih dana i jedini logican izbor bi bio Canon MF3010, on prihvata najjeftiniji HP-ov zamenski toner ketridz koji kosta nekoliko stotina dinara, tako da nema drndanja sa punjenjem. Meni nabavna cena nije bila kriterijum, tj jeste ali samo kao sabirak, jer gledam nabavku plus trosak stampanja 30.000 strana i tu je ovaj ubedljivo najpovoljnji. Ja bih voleo da ima i ADF ali kad nema sa ADFom sta se tu moze. Ako je neko drugi pronasao nesto povoljnije, neka kaze da i ja znam.