[ gilopile @ 23.02.2018. 12:12 ] @
Drugovi, da li neko zna sta se desava...
Ne mogu da primim poruke na Viberu. Ja saljem bez problema, drugi dobiju, ali kada meni salju ja nista ne dobijem. Vidim `olovcicu`tj. onaj prozorcic da mi tipkaju, a ne dobijem poruku.

Isto je i na tabletu i na PC-u. Poziv radi najnormalnije. Poslednje su verzije i na PC i na tabletu.

Da nisam negde nesto blokirao? Ne mogu nista da nadjem.
[ maksim123 @ 23.02.2018. 15:13 ] @
Probaj da instaliraš stariju verziju Vibera?
[ maksim123 @ 23.02.2018. 15:17 ] @
Ova verzija mene dobro služi, mada je iz praistorije i nema najnovije funkcije i nevuče više od 20 MB u memoriji :D

https://www.apkmirror.com/apk/...android-apk-download/download/
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 23.02.2018. 20:13 ] @
Znaš li možda šta ta starija verzija nema za razliku od novije?
Imam je i ja nedge sačuvanu, ali sam već zaboravio šta se promenilo u međuvremenu.
[ iculibrk @ 23.02.2018. 20:23 ] @
Ako je problem na sva tri uredjaja, prvo pokusaj da vratis na podrazumevana podesavanja ako vec nisi pokusao. Podesavanja - Opste - Vrati podrazumevana podesavanja Vibera. Ja isto imam zadnju verziju i radi bez ikakvih problema.
Sto se tice razlika, glavna razlika je sto je uvedena skrivena konverzacija.
[ gilopile @ 26.02.2018. 00:40 ] @
Ma katastrofa, nista nije pomoglo.
Starija verzija ni ne moze da se instalira. Pre sam na telefonu koristio 4xx verziju koja ne jede ram i radila lepo, ali vise ne dozvoljavaju da je aktiviras, samo najnovija, isto je i sa PC.

Obrisao i na tabletu i na PC. Nabavio Android tel, pa sve ispocetka instalirao i evo radi normalno.

Nisam smeo nista da radim dok nisam nabavio Android tel kako bih mogao da ga aktiviram ako ga obrisem i dodje do toga da mi opet trazi aktivaciju, a moram da imam SIM karticu, tj. telefon.

Uglavnom, sada radi.

Hvala ljudi!
[ koschava @ 24.11.2020. 19:21 ] @
Imam problem slanja excel dokumenta od 6,2 kb putem vibera na kompu. Sve je radilo do pre dan-dva, ali onda jednostavno ne može da se pošalje na drugi komp, na koji je ranije to išlo bez problema. Bio sam deinstalirao antivirus, jer sam čuo da to može biti problem, ali nije. I dalje je nemoguće slanje.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 24.11.2020. 23:29 ] @
Probaj ga zapakovati u zip arhivu, pa tako poslati.
[ zilot @ 31.01.2021. 14:05 ] @
Imao sam viber na 2 tableta i radio je ok, na jednom sam hteo da ga update ujem, i posle updatea nece da posalje kod za verifikaciju, SIM kartica se nalazi na starom telefonu koji nema android...

Probao sam onda da deinstaliram viber sa tog tableta na kom sam ga update ovo i da stavim SIM karticu u onaj drugi (taj prihvata sim karticu ovaj na kom sam update ovo ne prihvata), drugi android uredjaj nemam. Opet sam instalirao viber na onom update ovanom i opet nece da posalje kod za verifikaciju...

Probao sam u medjuvremenu da instaliram na PC viber i to je proslo OK.

jel imao neko problem sa ovim slanjem koda preko SMSa ili cega vec, jer nista ne dobijam ni na viber na onom tabletu koji ima SIM slot niti dobijam SMS poruku...

hvala
[ mick_bg @ 21.10.2021. 15:08 ] @
Poydrav svima.
Imam problem sa Viber aplikacijom. Naime, Viber koči rad Gmail-a na telefonu tako da mejlovi stižu samo kada deinstaliram Viber. Da li neko zna kako rešiti ovaj problem?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 21.10.2021. 17:35 ] @
Instaliraj neku drugu aplikaciju za emailove.