[ NIKSICKO_PIVO @ 18.03.2018. 20:49 ] @
telefon sam dobio na poklon iz amerike i ne mogu da ga abdejtujem govori mi kao da ne moze da prepozna moj tel dali postoji neka fora da se napravi VPN ili tako nesto i da ga abdejtujem ??? pokusao sam sa nekim vpn ali nisam uspio ???? ima li neko resenje za ovaj problem ???
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 18.03.2018. 23:13 ] @
Probaj dati punu grešku.

VPN ili ne nemaju nikakve veze sa tim.

Da nije telefon možda rootovan? Ako jeste, onda se neće tako moći ažurirati sistem na njemu.
[ NIKSICKO_PIVO @ 05.04.2018. 20:41 ] @
izbaci mi samo( Service Unavalible Sprry, we are having trouble authenticated your device. Try again later.)
[ Binary Mind @ 08.04.2018. 14:16 ] @
To je zato što je u pitanju telefon koji je zaključan na jednog od velikih Američkih mobilnih operatera... Recimo Verizon ili AT&T...
[ gilopile @ 08.04.2018. 14:31 ] @
A zasto ga update? Jel nesto ne radi kako treba, ili? Ako mozes, izbegni update i koristi ga tako ako je sve ok.

Zlatno pravilo uvek bilo, ne cackaj dok radi ok. :D
[ belbeg @ 08.04.2018. 14:58 ] @
Pre par godina sam dobio telefon S5 koji je kupljen u Emiratima. Isto nije hteo da se apdejtuje pa sam skinuo sa Samsungovog sajta poslednji apdejt za naš region (odabrao sam da bude MTS, pošto sam koristio MTS sim kartu) i ubacio ga pomoću odina. Posle toga više nije bilo problema.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 08.04.2018. 15:07 ] @
Ček, da li telefon uopšte prepoznaje tvoju karticu ili je jedini problem koji imaš taj da neće da prođe apdejt softvera?
[ NIKSICKO_PIVO @ 23.04.2018. 09:16 ] @
telefon radi sve ok sim free je jedini je problem taj sto ne mogu da preuzmem novi abdejt ! Binary mid u pravu si na werzion mrezi je bio
[ belbeg @ 23.04.2018. 09:31 ] @
Napiši tačnu oznaku tvog modela, SM-G...?
Trebalo bi, kao što sam već pisao u mom slučaju, preuzimanjem firmwarea sa oficijelnog sajta i flešovanjem da otkloniš sve probleme.
https://www.sammobile.com/firmwares/
[ NIKSICKO_PIVO @ 23.04.2018. 09:43 ] @
Ljudi uspio sam da ga abdejtujem na foru sto sam sa aptoida skinuo aplikaciju tiger vpn onda sam izvadio moju sim karticu i konektovao se na net I nakacio se na americki server koji mi je promijenio ip adresu i odem na update I odma mi ga je preuzeo!!!
[ NIKSICKO_PIVO @ 23.04.2018. 09:46 ] @
inace model je SM-G955U Belbeg valjalo bi ako imas link da izbacis da isto skinem taj firmware! Hvala
[ belbeg @ 23.04.2018. 09:55 ] @
Link sam ti okačio u gornjem postu.
[ NIKSICKO_PIVO @ 23.04.2018. 10:06 ] @
abdejtovao mi je samo neke sigurnosne pacheve a nije preuzeo oreon softwer :(( jos je na 7.0 :((
[ belbeg @ 23.04.2018. 10:13 ] @
Pa vidi na tom linku, koji sam ti okačio, za tvoj model da li je oreo pušten i za koji region.
[ belbeg @ 23.04.2018. 10:26 ] @
Sad sam pogledao i za tvoj model u C.Gori još nije krenuo apdejt na android 8.
Poslednji za C.Goru je: https://www.sammobile.com/firm...download/G955FXXU1AQH3/187641/
Ja bi flešovao na ovaj zvanični fw i čekao osmicu da se sama apdejtuje kada je puste.
Ako nećeš da čekaš, možeš da preuzmeš apdejt za Makedoniju ili Hrvatsku? Za njih je pušten što znači da će brzo i C.Gora.
[ NIKSICKO_PIVO @ 24.04.2018. 21:42 ] @
drug mi ima isti telefon samo sto ga je on odje kupio i njemu je stigao abdejt prije mjesec dana
[ connor9433 @ 15.05.2018. 12:32 ] @
Citat:
NIKSICKO_PIVO:
telefon sam dobio na poklon iz amerike i ne mogu da ga abdejtujem govori mi kao da ne moze da prepozna moj tel dali postoji neka fora da se napravi VPN ili tako nesto i da ga abdejtujem ??? pokusao sam sa nekim vpn ali nisam uspio ???? ima li neko resenje za ovaj problem ???


ako tražite Galaxy S8 + firmware onda možete provjeriti ovdje Galaxy S8+ SM-G955U AT&T Full Firmware
[ antala @ 15.08.2019. 18:29 ] @
Citat:
NIKSICKO_PIVO:
telefon sam dobio na poklon iz amerike i ne mogu da ga abdejtujem govori mi kao da ne moze da prepozna moj tel dali postoji neka fora da se napravi VPN ili tako nesto i da ga abdejtujem ??? pokusao sam sa nekim vpn ali nisam uspio ???? ima li neko resenje za ovaj problem ???


Nebitno za tvoj telefon iako je tvoj AT&T, AT&T podrzava samo OTA update sa AT&T karticom i morass biti konektovan na AT&T repetitor tj da si u US. Primer LG G5 & etc.