[ vojvoda1010 @ 05.04.2018. 15:33 ] @
Kako resiti, sledeci slucaj:

unosim tekst na jednom racunaru i snimim, i otvorim na drugom kada delovi teksta su spojeni, kako to resiti?

primer:

kada radim na racunaru i to font times new roman, velicina slova 12, i snimim i zatvorim, i posle otovorim na drugom racunaru taj word dokument, delovi teksta su mi spojeni, kako to resiti i da li moze uopste.

kadaradim na racunaru itofonttimes newroman, velicina slova12, isnimimizatvorim, i posle otovorimna drugom racunaru tajworddokument, deloviteksta su mi spojeni, kakotoresitii da li moze uopste.
[ anon334571 @ 05.04.2018. 15:40 ] @
Meni liči na drugačiji standard. Word 2003 se razlikuje od Worda 2016 na primer.
[ djoka_l @ 05.04.2018. 16:07 ] @
Deluje bezveze, ali izgled teksta u Wordu može da zavisi od toga koji je štampač konfiguraisan na sistemu.
Ptobaj, recimo, da na računaru na kojem ne prikazuje tekst kako treba, postaviš kao default štampač Microsoft Print to PDF.

Ako to ne pomogne, budi siguran da imaš iste fontove instalirane na oba računara, a da to ne bude neki skelpani YUSCII Times New Roman, nego neki UNICODE koji dolazi sa Windowsom.
[ vojvoda1010 @ 06.04.2018. 08:33 ] @
e tu isto imam problem nemam opciju da stampac bude mirosoft print to pdf, probao na sve nacin da ga ubacim ali nece, jedino ako negde treba da se dozvoli ili tako nesto??
[ djoka_l @ 06.04.2018. 17:49 ] @
Na Win 10 dolazi uz instalaciju.
Ako ga nemaš, stavi bilo koji HP laser sa PCL 6 drajverom, bez obzira da li ga imaš na računaru ili ne.
Možeš i da skineš neki program, kao http://www.cutepdf.com/ koji ti daje besplatan pdf drajver, za verzije Wina pre desetke.