[ Sava @ 16.09.2018. 07:23 ] @
Pošaljem nekome poruku i ne vidim da li je korespodent ru poruku i pročitao. Verujem da takva opcija postoji, ali je ne pronalazim pa ko zna neka podeli iskustvo.
[ anon142305 @ 16.09.2018. 09:30 ] @
Opcija postoji, zapravo i ne moze da se iskljuci ili onemoguci.

Evo, ja sam sad poslao poruku i uslikao ekran, da se lakse snadjes.

Prva slika je stikliran prazan kruzic, to je znak da je poruka poslata.
Druga slika je stikliran plavi kruzic, to je znak da je poruka stigla.
I treca slika je profilna slika osobe koja je procitala poruku, a kad dovedes kursos misa na taj kruzic sa slikom, pise ti u koje vreme je poruka procitana.

[ vinted @ 16.09.2018. 11:15 ] @
Postoji na Chrome-u extenzija FB unseen koja onemogućava to, odnosno i kada nekome pošalješ poruku i ako je pročita dobijaš da je nije video. Ovo mislim da ne važi za mobilne, samo na računaru ako radiš.
[ Shadowed @ 16.09.2018. 11:25 ] @
Kakva je korist od toga da ti ne vidis da je neko procitao tvoju poruku? :)
[ anon142305 @ 16.09.2018. 11:37 ] @
Jedino ako radi i obrnuto. Da drugi ne vide kad si procitao njihovu poruku (ako je to nekome bitno). Mada mi ne ide u glavu kako bi bilo moguce da se to uradi - ako je ekstenzija instalirana samo na tvom racunaru??

Inace, bila je mogucnost za ovo i bez dodatnog softvera. Hoverujes iznad inboxa, pa se diskonektujes (tako nekako, sad me mrzi da guglujem).
[ maksvel @ 16.09.2018. 14:03 ] @
Citat:
Kakva je korist od toga da ti ne vidis da je neko procitao tvoju poruku?

Da izbegneš surovu izvesnost sinovanja.
[ vinted @ 16.09.2018. 14:26 ] @
Citat:
Shadowed:
Kakva je korist od toga da ti ne vidis da je neko procitao tvoju poruku?

Evo primera. Pošalje ti tvoj "drugar" poruku: "Pozajmi mi 100€" i odmah imaš korist od 100€ što "nisi video" poruku
[ Sava @ 16.09.2018. 14:49 ] @
Citat:
IUOP_1:
Opcija postoji, zapravo i ne moze da se iskljuci ili onemoguci.

Evo, ja sam sad poslao poruku i uslikao ekran, da se lakse snadjes.

Prva slika je stikliran prazan kruzic, to je znak da je poruka poslata.
Druga slika je stikliran plavi kruzic, to je znak da je poruka stigla.
I treca slika je profilna slika osobe koja je procitala poruku, a kad dovedes kursos misa na taj kruzic sa slikom, pise ti u koje vreme je poruka procitana.


Hvala, to je to! Bio sam glup pa nisam primetio jako sitnu ikonicu profila osobe kojoj sam slao poruku.
[ ormarizaoruzje @ 16.10.2018. 08:34 ] @
pise mu dal ej cekirana ili nije lepo kolege objasnili iznad