[ touch_master @ 22.10.2018. 16:38 ] @
Ubedljivo, ali ubedljivo Postanska stedionica je najgora banka ciji korisnik mozete da budete. Na salterima rade arogantni salterasi i sateruse, koji jednsotavno ne znaju da rade taj posao, nisu za to... ako pozovete korisnicki centar opet dobijete neke zene ili muskarce koji jednostavno ne znaju da rade posao./.. to sto sam upotrebio reci "ne znaju" je blago receno... to je nekulturno, neprofesionalno, daleko od ljubaznosti i ne mozes da dobijes uopste tacnu i proverenu informaciju... Nije ni cudo kada je to drzavna banka a pravilo je da u drzavnim rade ljudi koji su kupili radna mesta, zaposlili se preko porodicne veze, preko kreveta i slicno.. ni trunku znanja nemaju.

Jedina prednost je sto moze novac da se podize na salterima poste, pa ako se nalazim u nekom drugom gradu gde nema moje banke ili nije blizu mogu da podignem preko poste.. da toga nema, niko im ne bi bio klijent sem starih i jadnih penzionera koji moraju da budu korisnici...

Salteruse ne znaju za sta sluzi pin koji se unosi od 5 slova kada se podnosi zahtev za visu? Salterusa ne zna, a ne zna ni u call centru... pa su izradili visa elektron kartice od nekvalitetne plastike koja se ljusti pa sada moraju svi da idu da zamene kartice u oktobru... bilo sta da pitas neljubazni su a kao razgovori se snimaju... pricam sa nekom devojkom koja je dobila posao preko preveta ili je cerka nekog idiota i ona mi spusta slusalicu... dzabe se snimaju ti razgovori kada i da ulozis zalbu boli ga uvo, drzavno i ne mozes mu nista...

ja sam jednsotavno zapanjen... nije ni cudo sto su svi kvalitetni ljudi pobegli iz ove kante zvana Srbija jos 90ih godina kada su videli da idioti pocinju da vladaju... nema nama spasa jos jedno dva tri generacije, oko 100 godina dok se ne rasciste prostacine i ako se rasciste... mada kako vidim da mladi odlaze, drzavu ce i voditi prostaci... usluga u drzavnom mora da bude najkvaliltetnija pa makar najljubaznija...
[ jozefk @ 21.03.2019. 07:59 ] @
Zanimljivo. A jel ima neka banka u Srbiji da valja, po tvom mišljenju, iskustvu ili preporuci?
[ Predrag Supurovic @ 21.03.2019. 09:06 ] @
Ako ti je do podizanja para, imaš MTS banku. Njihova kartica može da se koristi za podizanje novca na svim bankomatima u Srbiji bez provizije.
[ Sava @ 21.03.2019. 09:41 ] @
Moja trenutna iskustva su takođe loša.
Pre 6 godina sam ugasio karticu i napustio ih. Sada sam zbog penzije odlučio da reaktiviram istu karticu i zezam se već više puta. Radnici na šalteru nisu neljubazni, ali zato u Mirijevu samo jedna radnica radi na karticama, a red poveći. Onda samo kaže ja odoh na pauzu!!! Strašno. Naravno otišao sam besan, a radnik obezbeđenja mi kaže da mogu da odem u neku drugu banku! Neverovatno! Ja bih mu dao otkaz istog trenutka da sam radnik te banke. Šta je on meni u stvari time rekao - nemoj da potrošiš svoje pare kod nas idi daj ih nekom dtugom! Užas.

To nije sve. Kako je to bilo davno izgubio sam LIB broj. Pokušam da ga dobijem i kažu jok, ne može! Razlog - nije bilo uplata i račun nije radio ne znam koliko meseci. Pazite, LIB znači lični identifikacioni broj, nešto sasvim lično, odnosi se samo na mene, a ne mogu da ga dobijem do prve uplate pa tek posle toga da se javim! Da nije tužno bilo bi smešno!
[ jozefk @ 21.03.2019. 16:34 ] @
Citat:
Predrag Supurovic:
Ako ti je do podizanja para, imaš MTS banku. Njihova kartica može da se koristi za podizanje novca na svim bankomatima u Srbiji bez provizije.

Dobro. Mts banka znači za podizanje, a inače što se tiče svega uopšte, ima li i jedna banka da funkcioniše prilično normalno?
[ Horvat I @ 21.03.2019. 20:15 ] @
I ja podpisujem tvrdnju!!!!
Imaju izuzetno bezobrazno osoblje! I ne samo osoblje.
Kad sam dobio otpremninu bez ikakvog obaveštenja mi blokiraše račun! Ni iz pošti se nije mogao videti račun.
Dolazkom u poštansku štedionicu rekli su da su mi račun blokirali jer mi je prestao radni odnos. Pitanje što me nisu obavestili porukom je ostalo bez odgovora.
Komentarisao sam im da na osnovu podataka koje imaju mogu znati da ću u penziju, na to su živnuli "Otvorićemo vam opet račun" Kazo sam da nema potrebe jer je ovo bila zadnja kap.
Srećom imadoh neku kesu u đžepu jer nisu bili u mogućnosti prebaciti sredstva u 2. banku
[ Doktor Hlad @ 22.03.2019. 11:53 ] @
Citat:
Sava:Sada sam zbog penzije odlučio da reaktiviram istu karticu i zezam se već više puta.

Sto? Jel penzija ne moze da se prima u bilo kojoj drugoj banci?