[ spavach @ 25.10.2018. 16:36 ] @
Imam ovaj telefon 3 dana i jako čudan problem u vezi sa njim.Naime,punjač sporije puni od instaliranja aplikacija i korišćenja telefona.I ovako,kao da se ne puni ali svi problemi prestaju kada isključim U5 i stavim ga isključenog na punjač.Ima li neko ideju šta uraditi u ovom slučaju.Hard reset?Jer problem je očigledno softverski,telefon se normalno puni kada je isključen.
Pomagajte ljudi!
[ spavach @ 25.10.2018. 17:38 ] @
Ljudi pomagajte.Jako mi je potreban android a čovek koji mi ga je prodao je na putu do Utorka.E sad,mene zanima da li da nekoga prevarim ili ovo mogu da sredim.Problem je sporo punjenje kada je uključen,kada je isključen nema problema.Aparat u tom cenovnom rangu mislim da je najbolji trenutno.Pre njega sam imao Huawei Y5II,pa Nokiu 1 koja mi je otkrila čaroban svet google go aplikacije koja zauzima samo 5,6mb podataka a udarnički radi.I Google files program.Aj pomagajte inače idem na hard reset pa posle sve ponovo instaliraj..
Huh..
[ mjanjic @ 25.10.2018. 21:03 ] @
Pa pun je internet saveta na tu temu, moraš probati svaku od njih redom, pa šta proradi: https://www.google.com/search?...;oe=utf-8&client=firefox-b