[ ieagl @ 19.11.2018. 19:53 ] @






Da li je nekom od programera poznat ko je napisao softer za ovaj magnetometar sa slika ?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 19.11.2018. 20:12 ] @
Pogledaj u app info kako se zove paket, to ti može dati više informacija o aplikaciji, ukoliko nemaš neki About u samoj app.
[ ieagl @ 19.11.2018. 20:45 ] @
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-: Pogledaj u app info kako se zove paket, to ti može dati više informacija o aplikaciji, ukoliko nemaš neki About u samoj app.
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-: Pogledaj u app info kako se zove paket, to ti može dati više informacija o aplikaciji, ukoliko nemaš neki About u samoj app.
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-: Pogledaj u app info kako se zove paket, to ti može dati više informacija o aplikaciji, ukoliko nemaš neki About u samoj app.
app info

Slike sam dobio od drugara i video kod njega softer instaliran na androidu i na tablet , reko mi da je neki programer iz Nisa ali nezna kako se zove..
A sad nisam, u mogucnosti fizicki da mogu da pogledam app drugar zivi u drugom gradu.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 19.11.2018. 21:12 ] @
Pošalji mu poruku da ti pošalje sliku toga, pa ćeš imati više šanse da nađeš.

Takođe, pogledaj na PlayStoreu apps koje imaju u sebi naziv magnetometar.

U app je sve na slikama na engleskom, možda i nije naš lik pravio, pa je možda nađeš lako na PStoreu.
[ ieagl @ 25.11.2018. 20:59 ] @
Nema ga na aplikacije.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 25.11.2018. 22:29 ] @
On ga mora imati na listi instaliranih aplikacija u Settings -> (Storage) -> Apps. Tamo je registrovan svaki instalirani program, čak i ako je sistemski.
[ ieagl @ 26.11.2018. 22:29 ] @
Neznam da li je ovo autor ?
@Author("XverhelstX")
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 28.11.2018. 20:10 ] @
Kontaktirao sam Verhelsta, kaže da nije on autor, ali da je neki njegov framework verovatno korišćen, otuda njegov nick u toj app.
On sugeriše isto što i ja, da se ode u Settings i tamo u Storage / Applications pogleda package name (biće napisano nešto kao com.ime_developera.magnetometer).
Ili, da kolega koji ima taj app, zadrži prst na ikonici i proba da je vuče onda, neki telefoni će ponuditi Info u gornjem delu ekrana, a kolega onda treba da ispusti tu ikonicu na to Get Info i otvoriće mu se prozor sa informacijama o tom programu. E tu će moći da pročita tačno ime programa, kao i ime paketa (com.nešto.nešto). To ime paketa će nas na kraju odvesti do autora ili samog programa.