[ djuricv @ 12.02.2019. 18:22 ] @
Naleteo sam na oglas za posao, poslao upit o detaljima i dobio ovo. Molim za vaše mišljenje - prevara, realno ili nerealno.

''Pozdrav!


Molim Vas izdvojite 5 minuta i procitajte tekst do kraja da biste shvatili o cemu se radi u ovom poslu, pokusao sam
sto detaljnije objasniti, da na kraju bude sto manje nepoznanica!

POSLODAVAC

U startu da odmah napomenem, posto dosta ljudi misli suprotno: Ja nisam vlasnik te stranice (poslodavac), niti ja osobno isplacujem Vase zarade!
Ja sam osoba koja je otkrila ovaj nacin zarade prije nekih 15tak mjeseci, i od onda veoma uspjesno svakodnevno zaradujem solidne novce!
Novac isplacuje stranica na kojoj cete raditi (Clickbank), oni su provjereni, dugo godina postoje, i 100% su sigurni, mozete slobodno potraziti na
internetu koliko god zelite, nista ne skrivamo.
Da ne isplacuju, sigurno se ni ja ne bih bavio ovim poslom!

VRSTA POSLA

Kao sto ste procitali na oglasu, radi se o poslu koji se obavlja od kuce, znaci da ste
fleksibilni s radnim vremenom, radite kad god zelite, koliko god zelite, i od kuda god zelite, nemate nikakvih obaveza, niti ogranicenja, zarada ovisi iskljucivo o Vama,
Ako danas nista ne radite, ne mozete ni ocekivati zaradu, ako radite, zaradit cete.
Dakle ovo je honorarni posao, nemate apsolutno nikakvih obaveza prema njima!

Ovaj posao (testiranje aplikacija) trenutno jos nije toliko popularan, jer je ovo nesto novo u svijetu internet zarade.
I sami znate da je danas biznis s aplikacijama posao veoma profitabilan u svijetu, onda cete i sami shvatiti koliko
ovo zapravo ima smisla, jer se u tome vrte veliki novci, i proizvodjacima aplikacija je u cilju da bas njihova igra bude
sto bolje rangirana, sto znaci vise zarade za njih!
Svakodnevno izlazi na stotine novih aplikacija, i svima je u cilju da bas njihova aplikacija bude u vrhu, a to je moguce jedino ako
sama aplikacija postane popularna, a to ce postati iskljucivo ako bude puno recenzija, dobrih ocjena, i skidanja.

App Developeri (proizvodjaci aplikacija) placaju ljude za testiranje njihovih
najnovijih aplikacija, u svrhu sto boljeg rankinga na google playu i Appstoreu (trgovina aplikacija).


Da odmah u startu kazem, stranica koja Vam to omogucuje, NIJE BESPLATNA!

Trenutna cijena je 27 dolara, jednokratno


ZASTO SE PLACA UCLANJENJE?

Pitate se zasto se placa uclanjenje, tj zasto Vam ne oduzmu od prve zarade?
Zato sto oni ne rade na postotak od zarade, nego Vama daju cijelu zaradu, znaci 100% sto zaradite, ide Vama!

Kako pise na samoj stranici, oni imaju svojih troskova koje moraju naplatiti u startu, a ti troskovi su uglavnom ti sto Vam nabavljaju
razne aplikacije koje cete vi moci testirati, oni ih skupljaju s raznih mjesta, i tako olaksaju cijelokupni proces!

Imam jako puno iskustva s internet zaradama i vjerujte da je ovo najbolji nacin, tj. najmanji je gubitak kad se sve zbroji, jedino sto
imate pocetni ulog, ali on se vrati vec nakon 1-3 dana, i sve ostalo je cisti profit.

27 dolara je jednokratna cijena i to je jedini trosak kojeg cete imati s ovim poslom, nema mjesecne clanarine, platite tih 27 dolara, i dozivotni ste clan!

Uplata se vrsi ili preko PayPal racuna, ili preko kartice bankovnog racuna (tekuci,ziro,devizni,debitni).

Da napomenem, stranica radi preko Clickbanka, oni isplacuju novce, i zarada ide na njihovu stranicu.

Bez uplate nije moguce niti napraviti racun, jer sve ide automatski! Poslije uplate oni vam automatski salju link i username, i tek se onda vrsi registracija na stranicu
na kojoj cete raditi.

Ako ste se vec bavili ili interesirali za internet poslove, onda ste sigurno culi za Clickbank, jedna od
najpopularnijih i najpoznatijih stranica, tako da je sve provjereno, nema prevara, i sigurno je da isplacuju.
Kao sto rekoh, slobodno googlajte koliko hocete! Apsolutno sve pise na netu!

Ovaj posao je honoraran, dakle nije neka prevelika zarada u pocetku (300-400 dolara mjesecno), ali s vremenom ce se ona povecavati, i tako
s vremenom mozete zaraditi dovoljno novaca za normalan zivot!
Internet zarada je buducnost, jako puno ljudi zaraduju ogromne novce preko interneta, (neki su i milioneri), daleko vise nego sto bi mogli zaraditi radeci
za nekog, svaki dan po 8 sati!
Ja sam jedan od njih, internet biznis je moj jedini izvor prihoda vec par godina, sto znaci da sam se ovom posvetio do kraja!
Ako se zelite baviti time, onda sam prava osoba od koje mozete nauciti. Dzabe da vam ove price prica netko tko nikad nije zaradio novac online.
To su samo price, ja imam dokaze.

Ulozen novac ce se vratiti vec u prva dva do tri dana, ako budete napravili bare 4-5 kvalitenih recenzija.

VAS POSAO:

Je skinuti igru (dobijete popis na toj stranici), odigrati 10tak minuta da bi znali o cemu se radi u igri (aplikaciji).
Cilj svega je dobra prezentacija i reklama, sto znaci da bi recenzija trebala biti pozitivna (ocjena 5, par dobrih rijeci i pohvala)
Da sto jednostavnije kazem, vas cilj je tu osobu koja procita vasu recenziju za odredjenu igru "natjerati" da je skine zbog vase pozitivne recenzije.
I sami znate da uvijek citate komentare i recenzije odredjenih igaram, proizvoda da vidite kakva su tudja misljenja, ako je lose, ili cete odustati ili
cete dobro razmisliti, a ako je pozitivno, budete skinuli.
Morate razmisljati u tom smjeru kad budete pisali recenzije.
Igre su za Vas 100% besplatne za skidanje!

Ako Vasa recenzija prodje, budete placeni za nju, i automatski vas komentar bude objavljen na google playu ili app storeu

Kad obavite recenziju, objavite je, i tada pricekate 24 do 48 sati dok bude pregledana, ako sve bude OK, budete placeni 15 dolara
po jednoj igri.

Naravno, sve ovo ovako zvuci previse jednostavno, ali u praksi nije.
Recenzije trebaju biti kvalitetno napravljene, a ne nesto bezveze napisano tek toliko da ima nekog texta, jer u
tom slucaju necete biti isplaceni ako radite copy paste textove, ili ako budu losije ocjene, ili losiji komentari o igri.

Moj savjet je da prva 2 dana uradite barem 5 recenzija dnevno, pa da vidite koja ce proci a koja ne, da znate sta djeluje
a sta ne, pa se po tome voditi za ubuduce.

Zato bi u ovom slucaju bilo dobro kad bi mogli kupiti i 50 gotovih recenzija pa i sami vidite kako to treba izgledati, sta bude proslo, a sta ne.
Ali opet napominjem, nije neophodno, samo sto moze olaksati posao, naravno ako si to mozete priustiti!

Recenzije mozete pisati i na engleskom, i na nasem jeziku, takodjer engleski ne mora biti perfektan gramaticki!

Isplate su svakih 7 dana, znaci na Clickbank ide zarada, i onda oni svakih 7 dana isplacuju na Payoneer racun.


NACIN ISPLATE:

Payoneer - Americka online banka. Ja koristim ovo vec 8 godina i veoma sam zadovoljan.
Jako male provizije, brze transakcije, mozete ga koristiti svugdje u svijetu gdje primaju Mastercard kartice

Sto se Payoneera tice, imate 2 opcije, ili da dobijete njihovu MasterCard karticu na koju primate novce
Ili - spojiti Payoneer s Vasim tekucim ili nekim drugim racunom, pa kad sjedne isplata na payoneer, automatski
se prebaci na Vasu karticu



MOJA ULOGA U SVEMU OVOM:

Sigurno se pitate zasto nudim ovaj posao, kad vec toliko dobro zaradujem.
Dakle imam 10% od Vase zarade, tj zarade mojih refferala, tako da je i meni u cilju da svatko
kog ukljucim, da nesto i zaradi, jer inace nemam niti ja koristi ako Vi ne zaradite.

Nekad nemam previse vremena za testiranje aplikacija, pa na ovaj nacim imam pasivnu zaradu od svojih refferala, sto znaci da zaradujem
cak i dok nista ne radim.

Tih 10% se ne oduzima od vase zarade, vi i dalje dobijete recimo 100 zaradjenih dolara, dok ja dobijem 10 dolara (10%).

Naravno ja cu Vas voditi od pocetka do kraja, dok ne zaradite prve novce, dalje cete i sami biti sposobni za obavljanje posla.
Plus, biti cu dostupan gotovo 24 sata dnevno na mailu, tako da u svakom trenutku mozete pitati sta god Vas zanima, i dobit Cete odgovor
u sto kracem roku.


Svi koje sam uclanio do sad su bili veoma zadovoljni, u prosjeku je svatko zaradio barem nesto, rijetki su odustali.



NAPOMENA

Posto danas ima puno prevara i shvacam da je vecina ljudi skepticno sto se tice online zarade, to je normalno, jer dok ne zaradite prve novce, uvijek
cete biti sumnjicavi i mislit cete da je nemoguce zaraditi na taj nacin.
Clickbank je zaista jedna od najpouzdanijih stranica, i nude povrat novca u slucaju nezadovoljstva!
Dakle, nemate apsolutno nikakav rizik!

Ovdje saljem par dokaza svojih osobnih isplata, da vidite da zaista funkcionira:
Moja zarada je veca jer ja imam zaradu i od ljudi koji su ukljuceni preko mene, ali recimo da Vasa zarada moze biti nekih 3 puta manja od moje, barem u pocetku.
Sto ne znaci da kasnije ne mozete doci do ovoga sto ja zaradujem, svatko moze doci do toga, i ja sam jednom bio totalni pocetnik kao i Vi.

1. Dokaz da je ovo moja kartica i racun (kartica i racun su isti) - https://i.imgur.com/Zj6Rbt6.jpg
2. Dokaz da je zarada od appcoinera prebacena na clickbank https://i.imgur.com/uxaGV9W.jpg i https://i.imgur.com/0H4EGpu.jpg
3. Dokaz da je Clicbank isplatio - https://i.imgur.com/b41j6J4.jpg
4. Dokaz zadnje isplate (srijeda) na Payoneer od strane Clicbanka : https://imgur.com/XPW86MS
5. Dokaz o dizanju gotovine (da vidite da su novci PRAVI) https://i.imgur.com/YY23uiz.jpg



Prosjecno testiranje potraje do 20 minuta. Znaci za max 20 minuta zaradite 15 dolara


LINK ZA STRANICU GDJE SE OBAVLJA POSAO:

Obrisan od strane moderatora. AKTIVACIJA RACUNA I POCETAK RADA:

Ako ste zainteresirani za posao i zelite aktivirati racun OBAVEZNO me trazite upute za aktivaciju, nemojte na svoju ruku uplacivati
da se ne bi desilo da uplatite a da ne budete moj refferal.

Znaci zarada moze biti jako dobra, i jednom kad udjete u rutinu, moze biti veoma jednostavno i brzo za napraviti par recenzija dnevno.

Uglavnom ja Vas ne nagovaram na nista, slobodno si uzmite vremena koliko god trebate, pretrazite na netu ako ste sumnjicavi,
i razmislite, nista ne gubite.

MONEY BACK GUARANTEE - POVRAT ULOZENOG NOVCA

I sto je najbolje, imate cak i mogucnost povrata ulozenog novca u roku od 60 dana, ali samo u slucaju da nista ne zaradite u tom periodu, i da niste imali nikakve isplate!
To Vam je dovoljan dokaz da ovo nije nikakva prevara niti muljaza! Naravno to pise i na njihovoj stranici, tako da mozete biti sigurni!



Slobodno malo proucite, pa ako budete zainteresirani, ili imate bilo kakvih pitanja, javite se!''

[Ovu poruku je menjao pctel dana 13.02.2019. u 22:39 GMT+1]
[ Branimir Maksimovic @ 12.02.2019. 18:25 ] @
"Da odmah u startu kazem, stranica koja Vam to omogucuje, NIJE BESPLATNA!

Trenutna cijena je 27 dolara, jednokratno"

Prevara...

[ bojan_bozovic @ 12.02.2019. 18:26 ] @
Ljudi besplatno testiraju igre (closed beta, open beta), i jos stoje u redu za tu privilegiju, a ti mislis da ce da te placaju? Prevara, po meni. Mozes da pokusas, ali nikako ne placaj njima nista od svojih para.
[ ademare @ 12.02.2019. 20:26 ] @
Svakako prevara . Nisam sve citao ima i previse , Prevaru sam video jos u onom delu Poslodavac , dalje nisam ni citao .

Eno pune su dnevne novine juce bile , Prevare koja ide kao oglas na Infostud-u !

Oni nista o tome ne znaju i ne ulaze , oglasivac je odgovoran za sadrzinu !

Trazi se onlajn cuvanje dece ??! Preko Vibera ? Deca su u USA , " radnici " u Srbiji , 600 din na sat ! Nasli " novinarcici" Nepismeni par psihologa , koji su suplji pa drve o Nehumanom odnosu prema deci ? O trulzi USA ?

Jadnici ne znaju da su Americki zakoni , koji se sprovode za razliku od nasih 100 puta stroziji prema roditeljima , i da je ova fantazija Nelegalna u Americi , za sta se ide na robiju !

I tako glupi nivinarcici , Nepismeni reklamiraju prevaru , gde se do sada javilo oko 1.000 ljudi iz Srbije , posto pol nije uslov 50:50 . Za Transrodne osobe nisu objavili podatke
[ plague @ 13.02.2019. 08:21 ] @
https://himoneybyescams.com/is-appcoiner-com-a-scam-review/

Tu se moze procitati da se novac dobija samo ako ostavis review na svom sajtu, i to kada neko klikne na link da preuzme aplikaciju.
Ako sajt nije popularan, verovatno necete dobiti nikakav novac.

Takodje molim moderatora da izbaci affiliate link iz prve poruke.
[ djuricv @ 13.02.2019. 11:18 ] @
Hvala svima, da, delovalo je interesantno.
[ anon70939 @ 13.02.2019. 15:01 ] @
Citat:
Branimir Maksimovic:
"Da odmah u startu kazem, stranica koja Vam to omogucuje, NIJE BESPLATNA!

Trenutna cijena je 27 dolara, jednokratno"

Prevara...


I ja stigao dotle, i ne čitam dalje :D
A posumnjao kod onog dela (odnosno odmah po naslovu teme) kako on nije poslodavac nego osoba koja uspešno na ovaj način zarađuje odlično, pa želi drugima da pomogne :D
[ SASA M. @ 13.02.2019. 15:49 ] @
eto prilike za duplu zaradu, javite se konkurenciji pa sa drugog naloga ispljuete igru. ;0 sa jednog hvalite sa drugog kudite i zaradite 2x. ;0
[ Java Beograd @ 13.02.2019. 19:43 ] @
Sve je "idealno", sve je "moguće", sve bi "bilo OK", da nije onih 27 USD.
[ gilopile @ 14.02.2019. 08:35 ] @
Naravno da je prevara. Ne bih ni gubio vreme citajuci te gluposti. Cuj, da uplatis $27 :D

Ali `Trenutna cijena je 27 dolara, jednokratno`
Kakva navlakusa, kao ajd pozuri jer se cena menja, pa moze biti vise, ccc

Stara dobra glasi da nema leba bez motiku.
Sigurno je nekom tamo stalo da neki anonimus tamo zaradi, jeste kako da ne. Svak gleda da te zahebe i ucinice to samo da mu se pruzi bilo kakva prilika.
[ Grada22 @ 14.02.2019. 12:12 ] @
Cista logika - sto ti tih 27 USD ne odbije od tvoje zarade vec ih trazi unapred?
[ bojan_bozovic @ 14.02.2019. 12:23 ] @
Zaslepljeni mogucnoscu brze zarade ljudi se ne obaziru na takve stvari. Kao i u kazinu ili kladionici...