[ markociric @ 30.03.2019. 15:30 ] @
Moj profil je deaktiviran 27. marta 2019. zato sto je neko uzeo moj telefon i poslao neki video koji krši instagramova prava. Da li mi mozete pomoći? Hvala Vam unapred :-)
[ mjanjic @ 30.03.2019. 19:54 ] @
Ta obrazloženja imaju efekta u Srbiji i drugim gubernijama, kod njih nema, kao uostalom ni u jednoj normalnoj zemlji.
Samo u zemljama kao Srbija možeš da moljakaš nastavnika u školi da te ne pita, jer su drugaru pozjamio svesku/knjigu pa ti on kao vratio tek taj dan, ili kad treba da overiš neki dokument do određenog roka, predaš prijavu i sl., može usmeno da daviš nekoga na šalteru takvim objašnjenjima ili ideš od kancelarije do kancelarije, pa će se valjda neko sažaliti.

Tamo to ne pije vodu, jer je to jedini način da se spreče zloupotrebe nečije predusretljivosti.

Dakle, oni će ti biti predusretljivi u bilo kom smislu da ti je neko uhakovao nalog i sl., ali to što si ti nekome pozjamio telefon je tvoj problem, pa sad uživaj u posledicama tog problema.

Možeš da napišeš poruku njihovoj tehničkoj podršci, ali nemoj slučajno da pišeš da ti je telefon bio ukraden, jer imaju podatke o aktivnostima sa tvog naloga, pa ćeš imati problem. A ako te uhvate da si bilo šta slagao, nemaju više obavezu ni da ti odgovaraju.