[ Sa1Nt @ 13.04.2004. 19:33 ] @
Ima li neko ideju, kod koga bih mogao da uzmem stalni internet u VB, poshto ja nigde nisam uspeo da nadjem.

1) ISDN - dobio sam pismo posle 3 meseca da nema "tehnichkih moguccnosti", a vecc godinu dana imam digitalnu centralu.

2) DSL - daleko i preskupo, isto ne mozhe da se uvede.

3) Wireless - teshko da mogu nekoga da vidim, tehnikom nema AP na bogosloviji, jedino ostaje Istochna kapija (Verat) , ali nisam siguran da li ja to uopshte vidim.Btw. da li mogu da se nakachim na verat wireless sa svojom opremom ? Poshto sam se raspitivao samo za verat,panet i tehnikom, da li ima josh neki provider koga mogu da vidim ?

4) Satelitski internet - jeftino ali nepraktichno, i dalje ccu placcati astronomski telefonski rachun za kvotu od 1 gb mesechno koju ja potroshim radecci za 4 dana.

5) Cable SBB - imam kablovsku, ali za internet nema "tehnichkih moguccnosti" josh uvek za nas u VB.

Ako neko ima ideju gde bih mogao da uzmem normalan "stalni" internet za pristojnu cenu, zahvaljujem ako bi je predlozhio. Glavni razlog je posao, jer radim od kucce a dialup mi uopshte ne odgovara - shto zbog rachuna,nemoguccnosti razgovora u isto vreme,brzine itd.

P.S: Adresa - Slobodana Jovanovica (crvene zgrade kod kotlarnice).

Hvala unapred..

D.

[ legend @ 13.04.2004. 21:12 ] @
Probaj opet sa ISDN-om, ali obavezno uz povracaj tvoje linije. Mislim da je malo bolja situacija sto se tice ISDN-a sad nego sto je bila. Znam jedno 10 ljudi koji su uveli ISDN u skorije vreme u raznim delovima grada.
[ Sa1Nt @ 13.04.2004. 21:58 ] @
Zahtev za ISDN sam podneo 4 decembra 2003 godine, a odgovor sam dobio 15 marta ove godine;) Sumnjam da se mnogo promenilo od tada.U svakom sluchaju ccu opet probati ako ne postoji nijedno drugo bolje reshenje.

Thanks!

D.
[ madamov @ 13.04.2004. 22:34 ] @
Citat:
Sa1Nt:
5) Cable SBB - imam kablovsku, ali za internet nema "tehnichkih moguccnosti" josh uvek za nas u VB.

Ja kada sam pitao za nekog drugog, nadležni mi rekoše ništa pre juna za Višnjičku banju i Vidikovac.
[ Sa1Nt @ 13.04.2004. 22:39 ] @
A meni pre mesec ½ rekoshe za mesec-dva ;)