[ nervozna @ 30.12.2001. 01:11 ] @
citajuci ove poruke,sasvim mi je bilo jasno da nemam pojma.vi mnogo znate,ali ipak mislim da mi ne treba toliko znanja,niti imam vremena da se upoznajem sa svom tom strucnom terminologijom,da bih resila ovaj problem.znam da mi je potrebna samo necija dobra volja,bar nesto malo podataka koji mi mogu pomoci...
dakle,pokusacu da sto bolje objasnim o cemu se radi
imam zipovanu datoteku koja se sasvim lepo otvori.medjutim,kad pokusam da otvorim bilo koji fajl koji se tamo nalazi,dobijam poruku da unesem password!
predlagali su mi zip password recovery i advanced archive password recovery
medjutim,ovaj prvi je radio nedelju dana i blokirao mi sistem,pa sam morala da prekinem potragu
ovaj drugi mi je rekao da zip datoteka nije zasticena,pa logicno dolazim do zakljucka da su sami fajlovi zasticeni.a nisu ponaosob zipovani...
mozda zvucim smesno,ali...
hvala ako mi ko sta kaze!
[ tarantula @ 30.12.2001. 02:26 ] @
Pa pazi, imash u WinZip-u opciju prilikom pakovanja fajlova da se zapakuje pod sifrom. Znaci nista iz te arhive nije moguce otpakovati bez sifre (bar bi tako trebalo). Imash na netu par tih zip crackera to sam vidjao samo nisam nijedan imao potrebe da koristim.

Vidi na http://www.neworder.box.sk/ mislim da imash tamo svasta ili idi na google pa trazi

Pozdrav
[ Simke @ 31.12.2001. 02:11 ] @
Pa ako je sifra duza od 7 karaktera onda mislim da nema poente da se crackuje.
[ nervozna @ 31.12.2001. 02:19 ] @
a kako mogu da znam da li password ima vise od 7 karaktera!!!!!!!!!!!
[ Simke @ 31.12.2001. 23:53 ] @
Pa ako posle nekoliko dana rada, kada se prodju sve sifre od 7 karaktera, password nije nadjen, onda verovatno ima vise od 7 chars u password-u:)