[ aXi @ 20.04.2004. 20:17 ] @
...koji su na neki nacin bas vezani za programiranje u .NET? Posto sve ovde sto vidim je neki rad pojedinca za strance (takodje i moj slucaj)...

Pitam zato sto sam zaista rad da se prikljucim bilo kakvoj grupi programera radi menjanja iskustva/unapredjivanja znanja... ono radio bi i dzabe samo da je neki zanmljiv projekat (da nije programiranje web sajta mada sam se za to najvise ispraksirao nazalos'... ili izrada seminarskih za kolege studente :)

aj pozdrav i hvala unapred bilo kome ko odgovori ^_^
[ mmix @ 21.04.2004. 09:19 ] @
Nešto si se prevario, ja koliko vidim ima ovde ljudi koji rade za domaće firme. Firme za koje ja znam da rade ozbiljno .NET su Pexim (e-banking), Centus (e-government) i Spinaker (poslovodstvo).
Za ove znam da koriste .NET ali ne znam koliko ozbiljno: Informatika, Saga, Pakom.
U svakom slučaju .NET ti je sada hip, tako da svi verovano prčkaju nešto do nekog nivoa. ;) Možda ti bude neki indikator ako je firma certified partner...
[ nemily @ 27.04.2004. 13:25 ] @
Ne znam odakle si, ali mozes da posjetis www.nemily.com. To je sajt mlade firme iz Laktasa (BiH) u kojoj ja radim kao VB.NET programer. Trenutno nemamo nekih ekstra jakih projekata, ali se nadamo da ce se stanje uskoro promijeniti.
PS. Stranica je jos u fazi izrade.
[ Bukovcanin @ 06.05.2004. 09:11 ] @
Ima, u Stokholmu, nego jel imas pristup Internetu modemom ili mozda ISDN/ADSL.
Ima i projekta koji su prilicno zanimljivi.

Pozdrav