[ LaMpiR @ 24.04.2004. 21:10 ] @
gdje se moze registrovati co.yu domen pored nic.yu ?
[ chupcko @ 24.04.2004. 21:55 ] @
Kod svih provajdera koji hoce da za tebe registruju na nic.yu. To sto pise tu ne mozes da promenis i izmenis.
[ loopia @ 18.05.2004. 13:12 ] @
osim nic.yu mozesa na nic.co.yu

http://loopia.co.yu
[ chupcko @ 18.05.2004. 13:58 ] @
Ne nasedaj, to je nesto neregularno definitno :). Bolje lepo uradi posteno da ne bude posle dugo kajanje :).

loopia je firma koja radi hosting, nije ustanova :). www.nic.yu je sajt "organizacije" koja jedina moze da ti registruje, pa ce i loopia morati preko njih, osim ako nisu nasli nacina da to zaobidju, a tada su slucaj za drugo okruzno tuzilastvo i cyber kriminal kod nas.
[ loopia @ 21.05.2004. 15:11 ] @
svi smo mi valter :) - ali pazi, samo da je legalno!

http://loopia.co.yu
[ chupcko @ 21.05.2004. 21:49 ] @
Pa mislim stvarno, ajde, samo ti reklamiraj, ali cini mi se da dovodis ljude u zabludu.
[ juzznjak @ 23.05.2004. 19:54 ] @
sto mislis da je zabluda? ajde svako reklamira svoje, to mi je jasno, ali sta bi me dovelo u zabludu ako registrujem na nic.co.yu alias loopia.co.yu? Nije samo papirologija nego i operativni name serveri itd. Najbitnija stvar u celoj prici oko registacije je da imam potpunu kontrolu kasnije nad domenom, tj. da delegiram kako hocu. E, to svaki put zahteva procedure kod yu.nic-a, a ako vec idem komercijalno ocekujem i DNS administraciju u paketu za .co.yu domen. Ako me loopia dovodi u zabludu za 100 din, ajde daj neki bolji predlog.
[ chupcko @ 23.05.2004. 21:59 ] @
Pa pitanje je da li ces moci sve da odradis, da li znas koju je prijavu poslao provajder nic.yu ako je regularno uradio? Ako nije, eto belaja. Sta ako je stavio sebe ili neku laznu firmu, sta ja znam.

U svakom slucaju zabluda je u imenu :) nesto slicno kao domen www.yu :).

Neka, ja samo kazem da je nic.co.yu firma koja pored ostalog prodaje hosting, a nic.yu je sajt organizacije koja jedina rukovodi yu domenom.
[ Radovan__III @ 30.05.2004. 23:09 ] @
@ loopia legalnost je najvaznija !!!!