[ M.Marko @ 05.01.2002. 13:02 ] @
Da li je moguce i kako, nastelovati Outlook Express da primljene mailove sa odredjenim Subjectom smesta u novo kreirani folder automatski ??
Po defultu sve ide u Inbox kako to izmeniti ?

Pozdrav svima !!
[ Darko Prelic @ 05.01.2002. 14:00 ] @
Ovako ide postupak:

Kada otvoriš Outlook Express, klikneš desnim tasterom miša na Local Folders. Tu ćeš videti opciju New Folder..., klikneš levim tasterom na to i upišeš ime novog foldera u koji želiš da ( automatski ) prosleđuješ mail.

Zatim, u Main Menu imaš Tools, klikneš na Tools i videćeš Message Rules, kada postaviš pointer na Message Rules dobićeš pod meni u kome ćeš videti listu tipa: Mail, News, Blocked Senders List. Ti klikni na Mail....

Dalje ćeš i sam razumeti, ukoliko iole razumeš Engleski, ukoliko ne razumeš, obrati se za dalja upustva ali napiši šta tačno želiš da uradiš, da bi mogao da ti dam najpreciznija upustva.

Pozdrav,
- Darko
[ M.Marko @ 05.01.2002. 18:00 ] @
Hvala Darko, uspeo sam u svojoj nameri da mailove koje primam sa ralichitih foruma u chijem subjectu se nalazi izmedju ostalog i naziv tog foruma spakujem da automatski odlazi u za to predvidjeni folder ... (naravno uz tvoju pomoc) ...

Pozdrav !!!
[ kole1983 @ 19.02.2009. 08:14 ] @
Pozdrav, da li neko zna gde Outlook express radi extract svih mailova po default-u? Ja sam to uradio da bih nakon reinstalacije OS vratio ih, medjutim nigde nisam mogao naci putanju...?! Hvala...
Ili ako mi mozete reci neki drugi nacin vracanja svih mailova... imam ih kopirane ali ih nece importovati sa .dbx extenzijom
[ Butigan @ 02.04.2009. 10:22 ] @
Pokreni Outlook Express, pa klikni redom na Tools, Options, zatim na tab Maintenance, pa Store folder.
[ karamĐorđe @ 10.09.2009. 07:23 ] @
Pozdrav.moj problem:
kada pokrenem Outllok,u prozoru programa nemam njegovu sliku(logo),već sam prazan okvir Outlook Expressa