[ Cube4EVER @ 30.04.2004. 21:03 ] @
Problem sa kojim se vecina sretne kada hoce da podigne wireless mrezu je upravo nalazenje zainteresovanih, npr. ja mogu da nadjem vidim ko je zainteresovan iz moje okoline, skole, a vi isto tako.Tako bi prekrili sto veci broj zainteresovanih,bez da se vise puta dele letci, cimaju ljudi, itd...Zasto to ne bi iskombinovali i napravili Wireless mapu Panceva?Znaci lepo jedna detaljna mapa panceva, na koju bi ucrtali sve zainteresovane, neku kontakt informaciju kao i APove mreza + zainteresovane koje te mreze pokrivaju... Da li ste raspolozeni :-) ??
[ Cube4EVER @ 02.05.2004. 19:26 ] @
Hajde, zar niko nece?
Potrebna nam je veoma detaljna mapa Panceva, ako moze u elektronskom formatu.Ko bi mogao to da nam obezbedi?
Kada krenemo sa tim ima sanse da dobijemo i nesto informacija od 3Dneta (popricacu sa jednim njihovim covekom kada, tj ako ovo zazivi)
[ Don_Aconi @ 20.09.2004. 19:11 ] @
Odlična ideja hajde da se angažujemo imam 10+ drugara koji hoće to isto i na raznim su delovima pančeva.
Keva mi je urbanista oni petljaju sa kartama.
[ Bojan Zivanovic @ 23.09.2004. 20:18 ] @
Jesi li ti [email protected]?
Ako jesi, dogovoricemo se preko maila.
Sve u svemu nebi bilo tesko uraditi mapu, treba nam jedna u elektronskom obliku, a onda paint u ruke i lupaj tackice...Naravno, treba prvo locirati AP-ove...
Pozdrav,
Bojan
P.S.Novi nick