[ golobradi @ 02.05.2004. 10:17 ] @
imam problem jer sam mnogo zaboravljiv i len pa sve što si upišem u microsoft outlook ne pregledam pa ne znam koje su mi obveze. naprosto zaboravim.
kako bi uspeo da mi se kad se startuju windowsi odmah mi se ispišu na ekranu svi zadaci ili rodjendani i slično. ( zaboravio sam od frendice rodjendan frka ) da li mi je za tako nešto potreban neki program ili se outlook može da podesi hvala, hvala
[ euripyd @ 02.05.2004. 20:33 ] @
Mislim da se program zove Calendar i da se startuje automatski prilikom starta win i izbaci sve sto je oznaceno tog dana i dolazi sa Microsoft Works. Nisam uspeo da ga nadjem odvojenog, dakle bez Works-a, sto je ste

No mozes i da podesis da ti se Outlook startuje prilikom starta Win-a - pa tako i kalendar u njemu + naravno da programiras alarme da budu u pravo vreme + podesis kada se startuje outlook da se odmah ide u Calendar.

Ne znam koji jos za win postoje kalendari ako neko zna nek ovde napise. Video sam za Mac odlican kalendar-podsetnik, bas mi se svideo jednostavan, ima i na Linuxu (evolution - kao Outlook)...
[ golobradi @ 03.05.2004. 18:36 ] @
hvala na savetu euripyd molim ako još ima neko kakav savet neka mi ga da. još napominjem da svoj računar ne gasim te da bi mi bilo korisno kada bi me i zvukovno obaveštavao o mojim zadacima
[ flipson @ 03.05.2004. 23:40 ] @
http://www.r3mteam.org/modules...&file=article&sid=2393
ao ti se svidi...svidece ti se
[ Simke @ 04.05.2004. 03:39 ] @
Pa ako vec koristis outlook... nek bude stalno otvoren, po defaultu pusta i zvuk kada imas appointment + izbaci pop-up.
[ exPirat @ 22.05.2004. 21:20 ] @
Nameravao sam da postavim novu temu vezanu za outlook, ali sam naisao na ovu ...

Dakle, pitanja:

da li neko koisti AKTIVNO outlook DUZE vreme i kakva su iskustva ?
Pre svega mislim na to da li se desava da outlook naprasno resi da ne moze da otvori svoju bazu, pogubi podatke ili nesto slicno.

Da li je baza lako prenosiva prilikom reinstalacije sistema i da li je moguce elegantno koriscenje iste baze na dva racunara (kuci +posao), tj. cuvam bazu na flash memoriji i samo je gurnem amo gde se nalazim :)

Ume li da zasmeta nekim aplikacijama ... i tako to.

Sve ovo pitam jer nameravam da gomilu telefona i beleski koje sada cuvam kojekuda poverim outlooku ... pa bolje unapred da znam sta me ceka :)

Svakako, dobrodosla je i neka preporuka za PROVERENI sw koji pokriva otprilike ono sto nudi outlook (imenik, podsetnik, kalendar, beleske).

tnx
[ exPirat @ 23.05.2004. 08:24 ] @
Zar bas niko ne koristi outlook ???