[ Vlada Jelicic @ 11.05.2004. 21:23 ] @
Kako se ulazi u bios na LAp topu Compaq Armada? Ili Gde da nadjem flash za ovaj bios?
[ Dragan_v @ 12.05.2004. 06:59 ] @
compaq masine imaju malo drugaciji ''bios'' od ostalic pc-a. Stavio sam znake navoda jer se obicno za bios na njima smatra mala dijagnosticka particija koja je nevidljiva za windows ili dos...
Ukoliko ti racunar prilikom startovanja ne ponudi da stisnes F10 i ne zablinka kvadrat u nekom uglu ekrana, najverovatnije nemas instaliran potreban software na toj particiji...

Svi dodaci za njihove masine mogli su se naci na njihovom www.compaq.com (mislim da i dalje mozes do hp-ovog dela sajta posvecenom compaq-u preko ove adrese).

potrebno je samo da znas tacnu oznaku modela racunara. arhive na sajtu se zovu rompaq...il softpaq..ili tako nekako

Probaj da dignes racunar sa diskete pa fdiskom vidi postoji li nepoznata, neformatirana ili tako nekakva particija od 2 -3 - 4 MB na samom pocetku HD-a

Nadam se da ce ti nesto od ovoga koristiti, davno sam imao compaq-a...
[ toma_777 @ 13.05.2004. 16:24 ] @
Ja sam imao Compaq Armada 1750 i bios se podizao sa diskete. Sadrzaj diskete sam nasao negde na njihovom sajtu ali ne mogu da se setim tacne adrese.
[ Sjajko @ 07.08.2004. 10:35 ] @
Dali imas jos taj sadrzaj diskete : )

[email protected]

Hvala unapred
[ haarp2 @ 07.08.2004. 12:26 ] @
Kod Boot-a drži pritisnut taster F2 i evo te u BIOS-u.