[ Bojan Kopanja @ 17.05.2004. 19:38 ] @
Imam jedan CD koji je narezan kao multisession i koji WinMe i Win98 otvaraju bez problema... Problem je sa WinXP-om koji nikako ne prikazuje ni jednu sesiju osim poslednje narezane... Eh, sada, problema ne bi bilo kad bih ja imao Win98 ili WinMe na kompu, ali ja imam samo WinXP i Linux ( koji taj CD isto ne cita kako treba, tj. citaga kao i WinXP )...

Da li je neko imao slicnih problema i da li mi moze reci kako ih je resio ( ako ih je resio na neki nacin, a da to nije instaliranje nekog drugog Win-a, pored WinXP-a )...

Unapred hvala!

p0z.
[ kUdtiHaEX @ 18.05.2004. 20:31 ] @
Ako nece Windows Explorer onda hoce UltraISO :D
[ ivander @ 19.05.2004. 11:14 ] @
ja za rezanje koristim nero, i samo njega imam instalirano. kada narezem nesto prvo kod mene, pa nastavim multisesiju kod ortaka koji ima vinon, moj rezac nikako ne cita to. a imam i samo cd citac koji normalno cita taj disk. to je zbog toga sto nero i winon nisu kompatibilni jedan s drugim za multisesije, bar ja tako mislim. ako si nesto tako radio, najverovatnije ti je do toga, ako ne, onda ne znam....
[ Bojan Kopanja @ 19.05.2004. 17:48 ] @
Koriscen je samo Nero, ali su bile razlicite verzije, moguce da je to...

Sta je to UltraISO? Sa tim programom nisam upoznat...
[ Nabukodonosor @ 19.05.2004. 20:43 ] @
UltraISO, WinISO, MagicISO...Skini neki od ovih programa sa Neta i bice ti jasno.
[ Bojan Kopanja @ 19.05.2004. 22:03 ] @
Will do, thanx...