[ Radovan__III @ 17.05.2004. 23:11 ] @
Aj mi recite po vama koliko je ovo realisticno ( od 1 do 10) , sve je uradjeno u photoshopu osim postera ( poternica za Tita )

[ pavlov @ 28.07.2004. 21:25 ] @
nije realisticno

pozdrav
[ old @ 29.07.2004. 02:50 ] @
bez postera: 6,5
[ Paramecijum @ 29.07.2004. 11:34 ] @
Racunajuci i poternicu, cita nula.
Nema nikakvu uverljivost jer ti je poternica providna... habanost papira na posteru dokazuje se drugacije, ne njegovom prozracnoscu.
Komadi maltera takođe su na mnogi mestima providni, a to ne moze da bude prirodan izgled.

Prava vezba za takvu vrstu rada u photoshopu je ljudsko lice, recimo krupna faca iz nekog dobrog stranog casopisa preko celog ekrana, sa slovima na licu, najtezi poduhvat je obrisati slova sa lica a da ostane uverljivo, bez neravnomernih mrlja. Kada to postignes, onda ce ti ovakvi kolazi biti decija igra.
[ viza @ 30.08.2004. 21:02 ] @
vidi se odmah daje budž na compu. siviše ti je "ispeglano" a samim tim i gubi na realnosti. slažem se sa paramecijumom što se tiče transparentnosti postera i maltera, ali dodao bih i da ti je "bevel" na ciglama i malteru suviše veštački - ispeglan, pravilan. razlika u boji cigli u ćoškovima i u centru ti je suviše izražena, kod tebe je potpuno druga boja u pitanju a ne ista samo tamnija. probaj i da malo poradiš na strukturi cigli. kada ti ih comp generiše, probaj da svakoj dodaš nešto svoje da se razlikuje od druge, drugu nijansu, drugaciju šaru, rupu, ogrebotinu i slično. na to sam mislio da ti fali kada sam rekao "suviše ispeglano". takodje probaj isto to i sa malterom. odmah ćeš primetiti razliku. javi dali si napravio nešto i kako izgleda.
[ dusans @ 09.09.2004. 11:21 ] @
Ovaj malter ti vise lici na oblake od slaga... ocena 2 ...