[ Pex @ 18.05.2004. 00:50 ] @
Da li je ovaj kamkorder predvidjen samo za USA trziste ili moze da snima i u pal rezimu? Inace, kamkorder mi izgleda poprilicno privlacno i povoljno(nesto manje od 760$ sa postarinom, carinom i porezom):

http://www.bhphotovideo.com/bn...=REG&si=spec#goto_itemInfo

Neko vase misljenje i ovome i koliko je sigurno kupovati preko ovakvih site-ova?
[ Nebojsa Milanovic @ 18.05.2004. 01:00 ] @
Too good to be true

[ mokka007 @ 23.07.2004. 13:29 ] @
cena - sasvim istinito i realno, uostalom posedujem istu od pre par dana. doduse nije nabavljeno tim kanalom vec sam je licno doneo.
kamera - jeste to je ntsc, dakle moze se reci da je samo za usa trziste. medjutim, posto je rec o digitalnoj kameri sa firewire konektorom resio sam da iskoristim zaista dobru cenu za ovakav uredjaj i uzmem je. ko koristi racunar za sve zivo, a taj sam, ne oseca neki nedostatak. materijal ubacis kroz firewire, a onda mozes da ga gledas na tv, napravis/narezes cd, dvd....
[ mokka007 @ 23.07.2004. 13:44 ] @
zaboravih na komentar radnje, bh photo video je naj naj naj radnja takvog tipa u new yorku, sto se tice pouzdanosti dakle, po meni je maksimalna!
[ Nebojsa Milanovic @ 23.07.2004. 14:44 ] @
Niko i ne sumnja u tu radnju, samo je procedura da nesto iz nje dopre do nas malo teza...

A i neodgovarajuci standard je problem...