[ sarma13 @ 19.05.2004. 00:38 ] @
nekako sam se snaso na dzaba com da registrujem domen,ali sad to treba da se postavi negde na serveru,gde kako nemam pojma,nekako sam se snaso i za free host ,ali engleski mi je ocajan.ovo radim prvi put potrebna mi je pomoc.da li postoji domaci sajt sa ovakvim tutorima,upustvima?
[ Milos Dedijer @ 23.05.2004. 20:57 ] @
Zavisi Koji Server ???

Na koju foru ga registrova???(kad ne znas Engleski)

[ sarma13 @ 24.05.2004. 03:31 ] @
bilo kakao samo da ga posaljem,probao sam iz dreamweavera prijavljuje mi neku gresku ,iskopirao sam ga i u front page isto s*****,kad ja posaljem sajt na net to ce da bude kraj za ovu oblast komunikacije.sajt pravim prvi put,ovaj forum koristim drugi put.kako da to posaljem najjednostavnije ?
[ Milos Dedijer @ 25.05.2004. 16:23 ] @
Reci koji host je u pitanju !!!

Pazi mora negde da ima nesto kao Transfer Your Web Page From Your Hard Disc ili nesto tako !!!
[ McKracken @ 25.05.2004. 18:46 ] @
Citat:
sarma13:bilo kakao samo da ga posaljem,probao sam iz dreamweavera prijavljuje mi neku gresku,iskopirao sam ga i u front page isto s*****,kad ja posaljem sajt na net to ce da bude kraj za ovu oblast komunikacije.sajt pravim prvi put,ovaj forum koristim drugi put.kako da to posaljem najjednostavnije ?


E, ako je ta neka greska, onda samo otkucas ono drugo i sve proradi. Naravno, ako nisi selektovao neku opciju koja to ne dozvoljava.

{primeti da niko od nas NE zna koja je to greska}
[ sarma13 @ 25.05.2004. 19:07 ] @
probao sam i iz komandera,sve sam zivo probao,prjavljuje mi gresku korisnickog imena i lozinke,sa dzaba com servera postoji opcija upload sa mog diska,to nije to moram to da radim iz nekog programa!DREAMW...FRONT PAGE...COMANDER...zna li neko koja je fora da li neko ima sajt na dzaba.com
[ caiser @ 25.05.2004. 22:44 ] @
A da ti nije pogresan username i/ili password?
[ sarma13 @ 25.05.2004. 23:00 ] @
ma pasword i usernem su ok ne znam zasto nece preko nekog drugog programa,preko njihovog sajta pasword i usernem rade zasto nece preko komandera recimo?plise help my...
[ Milos Dedijer @ 27.05.2004. 19:45 ] @
Pa mozda ti i pomognem kad provalim sta znaci :
Citat:
sarma13: plise help my...


Do tad aj zdRavo !!!