[ anon315 @ 18.01.2002. 12:11 ] @
S obzirom da je ES definitivno kvalitetan forum, pretpostavljam da bi bilo zanimljivo znati neke relevantne podatke o clanovima ES-a, jer oni su izmedjuostalog zasluzni za taj kvalitet.

1. Godiste
2. Obrazovanje ( koji fakultet, skola, smer, godina )
3. Computer Skills
4. Computer Skills koja se uce ili planiraju da se nauce
5. Ostala interesovanja

Pa da razbijem led:

1. 1982
2. ETF, brucos, planiram RTI
3. Unix (Linux)
4. FreeBSD, C (se uce) | Asembler, C++, Networking (se planiraju)
5. Nutrition, Bodybuilding I NARAVNO P _ _ _ _ , xexexexe .............

Neka se ne ustrucavaju ni moderatori, administratori ... etc ...
[ Vojislav Milunovic @ 18.01.2002. 14:25 ] @
1. 1983
2. Dekalb HighSchool, pre toga 11. Beogradska gimnazija
3. Polu priuceno oko UNIX, Linux, C, i Assembler 386
4. Mozda Win32 programiranje
5. kosarka, football, sah, ribe (ne isfolirane)
[ Darko Prelic @ 18.01.2002. 14:47 ] @
1. 1983
2. Ekonomska škola (smer: Tehničar)
3. ~ Not found ;o) - Od svega po malo :o)
4. PHP, Graphics, ...
5. Girl!, fudbal, kladionica, automobili...
[ c00l_daem0n @ 18.01.2002. 16:07 ] @
ajd bio bi red,

1. '84
2. ovo mi je tesko kazem, tesla, ahh jedva, smer-elektronika (bar nisam racunari hehe)
3. linux, win, c/c++ (ali sve po malo, nista ozbiljno, samo upoznavanje sa materijom)
4. c++,java(mozda), OpenGL , i nista vise
5. gitara(tek sam poceo), drustvo(unisex), sport, blejanje...
[ Dragi Tata @ 18.01.2002. 16:23 ] @
Gledaj mene Metuzalema:

1. 1970
2. MFK diplomirao 1994, magistrirao 1997.
3. C/C++, VB, Java, XML, Unicode,....
4. C#, .NET, šta god bude trebalo
5. Knjige, filmovi, muzika, šetnja pored mora sa lepšom polovinom...
[ Gojko Vujovic @ 18.01.2002. 17:35 ] @
Citat:
seven:
Neka se ne ustrucavaju ni moderatori, administratori


Jedan je administrator! :)

Malo je glupo da pričamo sami o sebi, teško je biti kritičan. No, dobro:

1. 1982
2. Završeno: 11. beogradska gimnazija, upisujem: BSc CIS na london skom univerzitetu
3. Unix/Windows Administration & Security, Perl, PHP, Shell programming, Delphi, Pascal, Basic, HTML, Databases & SQL, razvoj web aplikacija, C/C++ (u povoju, samo po potrebi:)
4. C/C++/C#/.NET/Java ili samo nesto od toga, zavisi šta se bude tražilo, uglavnom - orijentišem se na programiranje
5. Ex-Pro Alpine Skier, Nutrition, Bodybuilding, Table-tennis, Foreign Languages, takođe i knjige, muzike, i sve što ne vole mladi


[ ouros @ 18.01.2002. 22:01 ] @
Evo da se i ja upisem u knjigu gostiju :)

1. skola - California Polytechnic University, Pomona
major: Computer Engineering
level: Junior / Senior
godiste: 79

2. sta znam :) HTML, DHTML, CSS, JavaScript, ASP, Visual Basic, SQL Server, Oracle, C/C++ (ne bas najbolje)
3. sta planiram ? da usavrsim C++ i da naucim napokon zapoceti Linux
4. interests: snowboarding, mount biking, surfing, outdoor ....

ovo vam je dosta :)
[ B o j a n @ 18.01.2002. 22:04 ] @
aje seven ne kvari niz ...

daklem:
1. 1982. ( Od ~'99 - ~'00 aktivno racunarima ) ...
2. Zavrsena ETS Nikola Tesla, smer elektronika. Trenutno pohadjanje VETS na Vozdovcu, smer NRTs ( sounds like neirds ) L;))
3. Linux administration, networking ( heteroghen enviroment )
4. Plan to: IPv6 (!!!!), php+mysql integration and using, some C++, .NET-like ...
5. Being geek L;) muzika (!!!!), SF, black magic, taboo, kamasutra, dark daemons ...................
............................................volim ono sto ne vole svi drugi, i ne volim ono sto svi drugi vole.
... free time ? there's no such thing !!!
minimalista pre svega !

[ Floyd @ 19.01.2002. 18:32 ] @
1. 1985
2. Gimnazija Svetozar Markovic u Subotici,Prirodno matematicki,druga godina
3. Svasta pomalo
4. Vise grafike i webdesign-a
5. Sasvim uobicajena interesovanja+pomalo politika i ekonomija
[ Milan Aksic @ 19.01.2002. 20:42 ] @
He... stvarno dosta klinaca :)

1. 1980
2. Prva pristinska Gimnazija, VPS-Poslovna informatika,
3. Windows, Linux, C/C++ dobro 'ajde :) Basic i MS-DOS !!!!! ali samo 6.22 ;)))
4. VC++ .NET, DCOM, MFC, ASM, Networking, eventualno Delpihi ili VB zavisi sta ce mi pre (i jos) trebati u programiranju.
5. Sah, politika, citanje, trcanje (jurcanje)... ma sve sto moze da se uklopi u moj raspored, inace veoma sirok spektar, neuobicajenih interesovanja.

[Ovu poruku je menjao passanger dana 20.01.2002 u 10:59 PM GMT]
[ Mikky @ 19.01.2002. 23:05 ] @
1. 1982
2. zavrsio ETS Nikola Tesla, trenutno Fizicki fakultet, smer Primenjena Fizika i Informatika 1 god 1 put
3. Osim osnovog poznavanja materije i problematike raznih stvari, nista konkretno, jos uvek u fazi ucenja, bavljenje istim od 13. godine
4. rad racunara i programiranje sa najnizeg nivoa, asm, win32asm, c/c++ - sve jos u fazi ucenja
u planu: networking, *nix administracija, internet programiranje
5. Nove tehnologije, elektronika, prirodne nauke, muzika, clubbing, sport, razne vestine
[ Ni ten ichi ryu @ 21.01.2002. 17:19 ] @
1. 1980.
2. Osnovna muzicka skola "konjovic petar", XII beogradska gimnazija, godina i-po mashinca, trenutno snimanje i obrada zvuka na BK, California Recording institute, American audio institute, uskoro broadcasting na SF state univercity, audio-acoustics na CCSF u San Francisku....
3. Pascal, Basic, Cobol, HTML:) zadnje dve godine ucim perl.
4. mislim da necu nista vise uciti....
5. snimanje zvuka, akustika, audio-tehnika... skijanje, skijanje na vodi, paraglajding, skakanje padobranom (samo jednom), muzika. sviram gitaru, klavir... sedenje. bacanje nebuloznih misli na net....

P.S. kako to da svi vole nutrition????
[ random @ 21.01.2002. 21:23 ] @
1. 1978.
2. XIII beogradska gimnazija, trenutno 3. godina ETF-a, smer RTI
3. Tokom godina, od svega pomalo, od nečeg i po malo više, od grafičkog dizajna do unix programiranja... Mrzi me sad da razmišljam o tome (vidi stavku 4.)
4. Šta god bude trebalo, što reče Dragi Tata, a trenutno sam odlučio da se posvetim školi...
5. Hobi: Život -- sa dosta muzike -- click
[ Illiron @ 27.01.2002. 21:11 ] @
1.1987:)
2.Osnovna Skola Vladislav Ribnikar 8. razred:)
3.linux, VB, AmigaOS:D
4.C, BSD, perl
5.FRP, Plivanje, Kosarka, Borilacke Vestine(aikido, Tea-kwon-do), muzika, knjige...

[ Ivan Dimitrijević @ 28.01.2002. 17:13 ] @
1. '85
2. I kragujevacka gimnazija,prorodno-mat. smer
3. Ajde sad...Ne razbijam ga ono do jaja ali znam dovoljno,za sebe :
HTML,Php,pomalo CGI,grafika(Photoshop i Illustrator),zadovoljavajuce Linux i tako to..
4.Planiram da usavrsim : Graphics,PHP
5. sto bi rek'o nas narod - da punim glavicima neobuzdane devojke,basket,putovanja,TV,zez sa drustvom aka bagra itd.
[ vilyu @ 13.03.2002. 12:55 ] @
1. 1983.
2. Politehnicka akademija, smer za robotiku i fleksibilne proizvodne sisteme, 4. godina, planiram ETF posle
3. Pascal, Delphi, PHP, MySQL, HTML, Flash, slabo C/C++
4. Dalje C/C++, koriscenje A/D i D/A konvertora i upravljanje uredjajima preko kompa, Linux, ASM, XML
5. Bicikl, setnje, sportski ples, latino muzika, naucna fantastika

[Ovu poruku je menjao vilyu dana 13.03.2002 u 08:31 PM GMT]
[ ambimoustrous @ 13.03.2002. 13:18 ] @
1. 1978.
2. Elektrotehničar računara, Apsolvent na Pravnom fakultetu u Novom Sadu (sa par preostalih ispita)
3. HTML, CSS, JavaScript, nešto Perl-a, učim MySQL, PHP i ASP
4. XML i sve što ide uz njega (XPath, DTD, XLink, XSL itd), .NET
5. Filozofija, književnost, kvalitetni filmovi, politika u umerenim dozama, karate, ljudi, društvo i tehnologije
[ ventura @ 13.03.2002. 19:06 ] @
1. 1982
2. U ***ote... OS u Bosni, Bugarskoj i Makedoniji. 3 godine na ETS Nikola Tesla, Doniphan High School graduate, Sierra Nevada College, FON, Visa Elektrotehnicka u Beogradu (sada...)
3. Ima dosta toga sto ne znam oko kompova.. al mi se i ne uci... Al se zato trudim da ucim oko auta... Kako sta radi, kako se sta popravlja... Pre jedno 2-3 nedelje sam sam sa jos jednim ortakom zamenio motor, menjac, postavio sve agregate... napredujem...
4. 1.Devojke... pa mnogo praznih mesta pa onda .. x.Blejanje, Berza, naocare, jahanje, snowboarding, dobra auta, zestoka voznja, pare, zezanje... i jos puno toga...
[ Trunks @ 13.03.2002. 22:03 ] @
Biču iskren kao Illiron.
1. 1988 :)
2. O.Š. "Dušan Radović", 7. razred :)
3. Web dizajn (sveobuhvatno), vektorska i rasterska grafika (Illustrator, Photoshop, Freehand...), HTML, JavaScript, Cascading Style Sheets, Win 3.1/95/98/ME/NT/2000/XP, Linux Slack/Red hat, administracija ITD :)
4. PHP, MySQL
5. Hip hop muzika, roške, treniram basket, devojka, i još mnogo toga.

smor...
[ 01011011 @ 15.03.2002. 23:25 ] @
1. 1981
2. Lake Central High School, IN, - Purdue University
3. Web Design, HTML, PHP, ASP, MYSQL, C++, Java Scripting, then little knowledge of COBOL, AND XML.
4. Zelio bih da naucim sto vise vezano za web dizajn, grafiku, a i WIN programiranje, ali to mi nije toliko vazno.
5. Sviram u BAndu, solo gitara, Sviram klavijature, Obozavam Rock, Jazz, i muziku kao Enigma Enya, itd, kad se opustam. Srecno sam ugidjen, imam djeovjku vec dvije godine, trenirm kosarku, body building, Ne pijem, ne pusim, Pohvale, Sarajevo 8 razred, ucenik gegeracije. Opstinsko takmicenje u fizici 1 mjesto u BIH, Regionalno 3 mjesto, republicko 18 mjesto.

AMERIKA BEZ POHVALA I ZNAMENJA, SEM sto sam pokarao pola chicaga.
[ jc denton @ 26.03.2002. 00:34 ] @
1. 1974
2. Krusevacka gimnazija (tadasnji matematicko programerski smer), dve godine na Elektronskom faksu u Nisu, slabo sam vidjao faks zbog profi svirke
3. VB, Pascal
4. Aktivno ucim C++, Java-u, PHP (jednogodisnje iskustvo), Perl pomalo
5. Bubnjevi, rock, jazz, uopste dobar sound, filmovi, provodjenje vremena sa lepsom polovinom ...
Umalo zaboravih - antene i antenski sistemi, emisiona tehnika (VF)
[ Zoran Rašković @ 26.03.2002. 19:25 ] @
1. 1982
2. hehe 3 godine gimnazije "Vuk Karadzic" - Trstenik, pa 4. godina srednje Paso Robles High School, CA, USA, pa sada Palm Beach Community College, Palm Beach, FL, USA, pa se transferujem.
3. php, algoritmi, slabije c i perl, basic
4. Planiraju se usavrsiti stvari: Pattern Recognition, Neural Networks, Expert Systems, Fuzzy logic --> AI generally, C (++), *nix..... Zaposliti se u nekoj dobrostojecoj firmi u Evropi
5. Parties, raves and sh*t like that. Zajebavanje, putovanja razna, voznja, gruwanje, jaka muzika, ..... cd /etc
[ fairy @ 29.03.2002. 22:38 ] @
Faks: ekonomski fakultet
Naucila: web dizajn i grafika (Photoshop,Dreamweaver,FreeHand,Fireworks,Flash,.)
HTML,DHTML,XML,CSS,nesto Jave, Win 3.1/95/98/ME/NT/2000/XP;MAC OS, PC&MAC hardware.
Ucim: C++
Volim: muzika,knjige,setnje,(kavu u Zenu),rolanje,tai chi,strane zemlje/jezici,...
[ anon676 @ 29.03.2002. 23:22 ] @
1. 1987
2. osnovna skola jos uvek, ali planiram da upisem gimnaziju pr. mat. smer
3. visual basic, basic, ucim c/c++, asm;linux,win,dos,unix,bsd;
4. planiram da savladam c/c++ odnosno c# i visual c++...kasnije php+mysql...trenutno ucim bsd i nesto malo administracije kao i programiranja.
5. jdm programatori....devojke, alkohol
[ Vertygo @ 30.03.2002. 00:12 ] @
1.1984
2.Gimnazija , matematicki smer, treca godina
3.win 3.1/3.11/95/98/ME/NT, DOS, Web dizajn,grafika,povrsno poznavanje Linuxa.
4.web dizajniranje do poslednjeg detalja :),PHP,MySQL,CGI,Java, linux administration, velika zelja ucenje o networkingu,freebsd
5.Muzika (minimal,trance) glasna i kvalitetna,basket,zurke,brza voznja...

Velika zelja : da upoznam nekoga ko ima MAC :)
Velika zelja 2 : Da se profi bavim web designeom, da imam mali office u centru grada i da budem sam svoj gazda :)))...
[ weB_KiLeR @ 10.04.2002. 23:01 ] @
1.1986
2.Gimnazija pr. mat. smer
3.java,jsp,delphi,win,graphics po malo
4.java,jsp do srzi,linux administration,asm,web deisign,graphics etc...
5.muzika,ribe,programiranje,ribe...
[ Milos Vujovic @ 15.04.2002. 22:06 ] @
Ja cu ovde biti iskren isto.....
nazalost......


1.1986
2.Gimnazija u Kovacici....Za kasnije ne znam (samo prvo ovo da zavshim)....
3.Ne znam ama bas nista o programskim jezicima,o web-u,nista......
4.Too dumb to learn anything
5.Pro Alpine Skiing,Roshke,muzika i sve ostalo,znate vec....


Sramota!
[ InsurrectoR @ 16.04.2002. 00:23 ] @
1. '82.

2. Zavrsio ETSh "Rade Koncar" (Greska mog zivota), trenutno sam na
VETS-u smer NRT.

3. MCSE, MCDBA, Windows 9x/NT/2k Administration & Security, Liunx,
Web Design (Macromedia Dreamwaver, Flash) ...

4. Planiram prvo da dam jos par ispita za M$ tj da pokupim i novi MCSA
sertifikat, zatim da pokupim par CISCO cert-a, SANS Giac cert, CISSP,
kao i neki Linux cert tipa LPI ili GNU...

5. Martial Arts (Karate, Aikido, Tae Kwon Do i od skora KENDO),
eXtreme spors (Snowboarding, SK8 boarding i Aggressive RB),
Muzika (Rap, Hip-Hop, R'n'B, D'n'B, industrial, HC...)
volim da putujem tj da obilazim svet (moze mi se ;>)
[ Serbian Fighter @ 30.04.2002. 01:41 ] @
1. 1985
2. Poltehnicka Akademija - STS - Robotika i FPS (Vilyu javi se , ako me vidis :) )
3. Win 9x , grafika , webdesign , gsm , flash , VB , pascal , c (pomalo) ...
4. PHP+mySQL , NETWORKING , 3D Anim ...
5. muzika , novinarstvo , basket , alkohol , devojke , kum , homepage , burek ... and ostala ovozemaljska zadovoljstva
[ Ivan Tanasic @ 30.04.2002. 22:38 ] @
1. 1986
2. Matematicka Gimnazija, Beograd
3. *nix(linux, freebsd), windozi, basic i vb(proslost),pascal(skola),c/c++,java (ljubav :P, u fazi intezivnog ucenja)
4. Malo vise J2EE; Solaris, mikro kontroleri i malo elektronike
5. Muzika, blejanje blejanje blejanje...
[ Marko Bijelic @ 01.05.2002. 13:59 ] @
Jebote, raja mladja i mog godista a jaca u svacemu... samo gledam BSD, C,C++, Perl, PHP, Administracija.... heh da i ja nesto pribiljezim:

1. 1986
2. Elektrotehnicka skola "Tesla" Banjaluka, smjer Energetika [kraj 1.raz]
3. HTML, CSS, XML, ASP, VBScript,JavaScript, Photoshop,
DOS/Win3.11/95/98/2000
4. .NET platforma..... znaci M$ tools... i usavravanje postojeceg....
5. Muz'ka (Yu-Rock, Corba, Pusenje, Azra, Yu-grupa, sl.), druzenje s rajom, filmovi (Star Wars ;), Politika, Biznis, zurke i naravno GIRLS....


http://www.mungos.tk

[ gorski @ 02.06.2002. 18:32 ] @
'Ko to rece za 70. godiste "starija raja"...???

1) '62.
2) filozof, univerziteti u ZG i Londonu...
3) IT neobrazovan...
4) muzicki S/W (Steinberg - HELP!!! latencyyyyyyyy....)
5) kosarka (s*eban zglob...), kos. trener; "balkanolog" (znam, znam, he, he...); pjesmopisac/gitarist...; dig sat tv moderiranje na raznim forumima ("zahvaljujuci" nozi i prikovanosti za kucu...)...; sanjam o pravom odmoru... Karibi ili sl. (ehhhh...)

Zivjeli!
[ NLO @ 02.06.2002. 20:17 ] @
1. '86
2. drapshin (mashinski tehnicar za kompjutersko konstruisanje)
3. linux; win 3.x, 9x; html; java i perl pomalo
4. win nt; unixi; administracija; mreze....
5. muzika - metal; pice; vutra; devojke; blejanje....
[ Reljam @ 02.06.2002. 22:32 ] @
Heh, ajde, zasto da ne:

1. 1977
2. Fakultet nisam zavrsio. Probao sam ETF ali sam bio suvise glup za to. Probao FON, pa odustao (nisam bio zadovoljan materijalom). Formalno sam apsolvent (vec duze).
3. C++, D3D
4. .NET
5. Nemam neka specijalna ostala interesovanja vredna pomena (markice, salvete, itd). Stvarno.
[ Ivan Golubović @ 02.06.2002. 22:56 ] @
1. 1985
2. Elektrotehničar računara
3. HTML, Delphi, Pascal, Internet marketing
4. PHP, mySQL, Linux security...
5. Zezanje, basket, izlasci, devojke, muzika, paraglajding, lov i podvodni ribolov...
[ Jovan Marjanovic @ 10.06.2002. 18:57 ] @
Evo i ja da se potpisem:

1. 1975
2. XII beogradska gimnazija/Aloney Yitzhak highschool, Israel, faks poceo i odma odustao
3. C, PERL, Shell Scripting (uza specijalnost - SCSI i FC kontroleri za UNIX, drajveri, Project Management)
4. XP (Xtreme Programming), Business Management, Technical Marketing
5. Jazz (sviram bass), Motori (vozim Suzuki GSX-R 1300 HayaBusa)
[ flylord @ 14.06.2002. 17:49 ] @
Ajd i ja da kazem nesto, mada sam samo passivni clan:)

1. 1977.
2. Gimnazija u Uzicu, sada student na Elektronskom Faxu u Nisu, smer Mikroelektronika
3. Linux administracija, ColdFusion (jel ima jos neko da ovo zna na ovom svetu), Java, PHP
4. Linux embeded/RT & embeded baze programiranje/projektovanje, Medicinska Robotika, Neural Network, Hirurgija:))
5. 'ebem li ga:) borilacke vestine i speleologija su moje najvece ljubavi, ali se nesto slabo bavim time zbog nedostatka vremena
[ afrocuban @ 17.06.2002. 15:37 ] @
1. Mator
2. Zavrsen faks
3. Winman, pojma nemam koliko znam, znam samo da puno ne znam
4. MCSE win2000
5. Music making, movies, etc...
[ Krsta @ 18.06.2002. 01:42 ] @
Ajmo i mi matori
1. 1974
2. Masinac
3. VB, Web Dizajn HTML, Photo Shop, od skoro PHP i hardwer
4. Sve po malo (JS,VBS,Flash).... a najvise usavrsavanje gore navedenog
5. Kompjuteri,muzika, motori, pecanje...
[ tOwk @ 18.06.2002. 05:22 ] @
Kako ja ovome ne mogu da odolim, neću propustiti ovo da slažem šta sve znam...

1. Prvog dana 1. godine moje ere (a Hristove 1983.---načuo sam da je tako)
2. Završio OŠ, kao i Mat. gim. ,,u roku''; sada na MatF i FizF u BGD
3. Programiranje, operativni sistemi (razvoj i dizajn prvenstveno; na drugom mestu održavanje), web dizajn (a ovo ne spada pod programiranje?); izdavaštvo (TeX; u njemu je i ovo ,,programiranje'')
4. Savladati mnoge ,,nekonvencionalne'' sisteme kao što su Oberon (uz istoimeni operativni sistem), LISP i drugi; Pravljenje servera za Mach (ne Mac :)... Povećati brzinu kucanja na 4763 reči u minuti levom rukom, i još mnogo, mnogo toga!
5. Odbojka, košarka, sport uopšte; matematika, fizika, matematička fizika, fizička matematika, srpski jezik i pismo; i naravno... branje cveća, sviranje frulice, pevanje u ,,Kolibrima'', dubenje (???) na glavi, šišanje brade, sklek...
[ MasterOfUndead @ 18.06.2002. 16:43 ] @
Pa da otkrijemo svoje ne znanje

1.) 1983.
2.) zarsio gimnaziju "Laza Kostic" u Novom Sadu, trenutno se pripremam za prijemni ispit za PMF smer poslovna informatika
3.) sta znam ??? Pa znam malo toga, HTML, CSS, pomalo JS i naravno sve ove standardne gluposti na MS software-u, znaci sve WIN-ove, MS Office itd.
4.) Imam zelju, ali ne i strpljenja , da naucim C/C++, VB, Perl, Shell Scripting, Unix i mnogo toga jos
5.) najveca ljubav mi je uvek bila basket hvala bogu pa imam dosta vremena da igram kolko hocu , pored toga standardne gluposti, izlasci zajebavanje, alkoholisanje, ribe . . .
[ kalkulus @ 20.06.2002. 00:03 ] @
ajde da i ja kazem neshto za dnevnik ;)

1. 1981
2. zavrshena I beogradska gimnazija, trenutno student ETF-a(2-ga godina)
3. svashta pomalo: HTML, CSS, JS, Photoshop, Corel Draw, Win98, Linux(za moje kucne potrebe), Pascal, C(koliko smo radili na faxu), PHP, malo SQL
4. da se douci Linux administracija, PHP, MySQL, C a nauci Perl i mreze
5. knjige, muzika, gitara(josh se uci), plivanje, shetnje po prirodi, pisanje aforizama..

[ Nevidljivi @ 21.06.2002. 20:56 ] @

1.1986
2.MS (ne M$ :), Masinski tehnicar, I god
3.Svaki WIN, Linux (ali ne bas dobro), mIRC scripting, lame-ovanje nalik:psyBNC, eggdrop, ircd, HTML, Web Dizajn (Photoshop,Flash...), Music making.Igram samo par igrica i to ne uvek (CS, GTA 3, Cossaks)
4.U skorijoj buducnosti planiram da se bacim na: mreze, *nix administracija, ako se nadje vremena c++.
5.Fudbal, Plivanje, Boks, Odbojka, Bicikl.Onda, ribe (i sve sto ide uz njih ;), PIVO, blejanje, zurke, automobili, motori, vruc burek, pucanje iz AK47 (kad nadjem metkove), sklekovi, teretana...Mnogo bre ima stvari....

Nevidljivi
[ ASCII @ 22.06.2002. 21:31 ] @
1. 1983
2. Srednja Ekonomska (zavrshio) planiram VRS
3. DTP (pro), Macromedia Flash (pro), MACos, Svaki WIN
4. 3D Max, Adobe Premiere, Adobe AfterEffects
5. IPSC

:)
[ MoDcHe @ 23.06.2002. 11:17 ] @
1. 1985
2. Ekonomska, II godina (ociscena)
3. Perl/tk/cgi, kylix,delphi
4. Networking,Linux administracija
5. Fudbal,Skating,pivo,rakija,bazan,tibe,burek (meso,jabuke)...blah...
[ Milan013 @ 29.06.2002. 11:47 ] @
dugo sam bio samo citac ovog foruma, ne zeleci da se registrujem jer sam znao da cu da se zarazim... ali nisam mogao da odolim...

1. 1981.
2. zavrsio ETS "Nikola Tesla" u Pancevu, smer elektronika, trenutno 2. godina na Elektrotehnickom fakultetu... (redovan, jos uvek... )
3. znanje prosecnog korisnika racunara... (dobro ajde da ne budem bas toliko skroman: znanje malo iznad prosecnog korisnika racunara)
4. uf... hteo bih DOBRO da naucim neko programiranje, C, java, flash... (nesto malo i znam...)
5. Mobilna telefonija, sport (fudbal, basket, formula 1...), muzika.... i naravno devojcice...
[ torbica @ 07.07.2002. 06:01 ] @
1. 1971. godiste
2. Vladislav Ribnikar, 14. beogradska, 5 ispita do kraja VPS-a
3. hmmm alternativni transport interneta wireless i satelit, organizator IT eventsa
4. cc trgovina
5. putovanja, osmeh
[ L I L I T @ 09.07.2002. 22:07 ] @
1. 1980.
2. Zavrsena srednja Frizerska/Muski frizer * upisala Visu Elektrotehnicku/NRT
3. OS * Web desing * Photoshop * Corel * HTML * CSS * JS * Flash * nedovoljno 3D max , PHP , C
4. u planu PHP * C * C++ a kasnije ko zna sta jos
5. prijatelji , izlasci , putovanja , basket , gitara , astrologija , feng shui , psihologija , filozofija & new friendLy people
[ Malcolm @ 10.07.2002. 00:02 ] @
1. 1982
2. Poceo saobracajnu u zemunu, nastavio privatnu gimnaziju u turskoj
3. Web Design, HTML, ASP,Java Scripting, Photoshop...
4. U planu PHP, My SQL, 3D i sve vezano za web design
5. Religija, Prijatelji, putovanja, istrazivanje, nauka, nekad kosarka sad basket...
[ McKracken @ 10.07.2002. 01:44 ] @

1. Godiste
1976. pocetak

2. Obrazovanje ( koji fakultet, skola, smer, godina )
Gimnazija u Uzicu, dogurao skoro do cetvrte godine na TMF-u BGD (jedan ispit me z****) pa presao na FON gde sam jos uvek 2. godina

3. Computer Skills
C/C++, Pascal, x86ASM, PHP, Reversing.... etc... etc.. Znam cak i da izvadim datoteku iz Resajkl Bina

4. Computer Skills koja se uce ili planiraju da se nauce

Haskell, Python

5. Ostala interesovanja

Ultra brza voznja (uglavnom krivine... ljubitelj integralnog pogona... Delta Integrale Evo III je san) Jedrenje (Coastal Skipper) - uglavnom po losem vremenu, nekada kick-boxing (pre nego sto sam nabacio 27 kg za 3 meseca (Ko me je video na ES-u zna koliko je to mnogo Ronjenje (u planu, kad smrsam zbog azota Hemija ....
[ Ni ten ichi ryu @ 10.07.2002. 06:16 ] @
e sad lepo sve to ubacite u svoje profile :)
[ Vukan Karadžić @ 20.07.2002. 21:36 ] @
1. 1979
2. Gimnazija Pristina (PMS(!)), studiram jos ponesto ali ne da mi se da pozavrsavam. Nakon izgnanstva iz najludjeg grada, zivim u BGu.
3. graficki i web-dizajn i sve sto u to spada a i sire
4. jos sire i jos dalje i jos dalje ( u smeru kretanja love )
5. hobby - brza brza brzzzza voznja brzzzzih japanaca
GTi, GTi-R, GT-R, type R, STi...
Japanese rules !!!
Rekao bih jos i "Srbija do Tokija!", ali nisam nazi.
[ darkofdoom83 @ 30.07.2002. 10:51 ] @

1.1983
2.Srednja Tehnicka Skola Subotica,upisao se ove godine na VTŠ (viša tehnička)
3.win 9x,izrada muzike na kompu,malo web design,gsm,i tako još neke stvari..
4.C++ ako me ne bude mrzelo da naučim
5.muzika,filmovi,alkohol,žurke i slično. Voleeeeem svoj auto :)
[ chivitli @ 01.08.2002. 16:55 ] @
1. 1983
2. MF, brucos (od oktobra)
3. Razne stvari, sve po malo
4. Linux, C++, Delphi...
5. Pivo, pivo, pivo...i jos malo piva
[ cedomir @ 08.12.2002. 00:42 ] @
1978

Srednja elektro - automatika

3 izgubljene godine na Fizici, sada zavrsavam Visu Elektro - NRT

DTP, obrada slike, HTML, web design, Pascal, C, VB, Fazi logika, Vestacke neuronske mreze, Ekspertni sistemi, Geneticki algoritam...

AI generalno, jos mnogo toga vezanog za Vestacke neuronske mreze, primena AI na berzi i u poslovanju uopste

Bicikl, Bluz, Sport, Provod, Struja...


Ko zna sta jos...
[ noviKorisnik @ 17.10.2003. 23:55 ] @
1970

pmf ns diplomirani informatičar 1992 - 2002

web od 1997: html, css, js, flash, as, php, mysql

virtual intelligence, web development, project management, web accessability & connectivity

lični razvoj: porodica, zajednica, društvo, svet
[ GuruDexx @ 29.12.2003. 10:46 ] @
1. 1987
2. Srednja: Elektrotehnicar racunara
3. VB, Grafika (Coral, PhotoShop), Win 3.1/95/98/ME/NT/2000/XP, Linux SuSe...
4. MySQL, C++...
5. Muzika, teniram odbojku...
[ NastyBoy @ 03.01.2004. 11:31 ] @
Ajd' poshto vec zvrjim po ovim anketama da udarim recku i ovde:

1. Godiste
- 1976.

2. Obrazovanje ( koji fakultet, skola, smer, godina )
- Srednja u KSh-u, gimnazija. Vuk'o se po ETFu (energetichar, banderash), dok nisam pocheco ozbiljno da radim i zapalio vani. Status na faksu - duboooka hibernacija, stigo (za malo) do 4. godine

3. Computer Skills
- Sve shto ima veze sa programiranjem a nema veze sa Web-om ili VisualBasic-om. Plus, game-programming, AI (hard-coded, narocito kako strpati Half-Life AI u 100K koda :) , database-programming , C++ , LUA, assembleri, Xbox programming, dosta toga oko PS2... itd.

4. Computer Skills koja se uce ili planiraju da se nauce
- U, svashta... Trenutno programiranje za Motorola DSPove. Budzenje oko NeuralNetworks-a i Genetic Algorithms-a. Ne planiram nishta specijalno - mozhda assembler za PowerPC procesore uskoro, ako nadjem malo vremena ;)

5. Ostala interesovanja
- Sve oko klavijatura, muzickih studija, opreme... Ali, da ne nabrajam, jer ionako je to sad sve teorijski jer je // float free_time = 0.0f; :(

[ Darko H. @ 15.04.2004. 10:27 ] @
1. Godiste
85

2. Obrazovanje ( koji fakultet, skola, smer, godina )
1. beogradska gimnazija...biće valjda ETF ;)

3. Computer Skills
3d studio max, photoshop

4. Computer Skills koja se uce ili planiraju da se nauce
Auto cad, c++, networking

5. Ostala interesovanja
devojke, automobili, hrana
[ DzoA @ 18.04.2004. 23:05 ] @
1. 1984
2. Srednja - Tehnicka (gradjevinski smer) sad studiram "tehnika i informatika"
3. Uglavnom nista samo se malo mlatim sa HTML-om
4. Voleo bih da dobro savladam PHP, Flash...
5. Ma mene samo interesuje dobar provod sve ostalo je neozbiljno
[ Miroslav Strugarevic @ 18.04.2004. 23:31 ] @
1. 1986
2. Srednja Saobraćajna - III godina
3. "poznajem" sledeće: GNU/Linux, Adobe Illustrator, Macromedia Flash, GIMP
4. Usavršavanje Flash AS programiranja...
5. Devojke, računari, muzika, klopa..
[ Sasha++ @ 24.04.2004. 15:14 ] @
1. 1988
2. Gimnazija u PG, prirodno-matematicki smer
3. C++, D3D
4. ---||---
5. Ribe, basket, Rap, pizza .....
[ musicmaster @ 30.06.2005. 16:23 ] @
Ja sam mnoogo,mnoogo svez na ovom forumu,ali nema veze....

1.1979
2.KV kuvar
3.Hardver i win odrzavanje,overclocking,bad-overclocking(underclocking),gaming(igranje igrica do 5 ujutru),Reason Composing itd.
4.Planiram da 'odradim' Mcse ali jos uvek samo planiram...
5.Sviram dzitru(gitaru) vec 17 godina,volim da ispijam po 2-3 litre crnog vina i da mi nista nije,volim da kuvam i spremam jela za family i volim svoju zenichku
[ OTOK@ @ 05.07.2005. 02:16 ] @
Iskreno...da pocnem!

1. Godiste
- 1987

2. Obrazovanje
- Elektrotehnicar smijer racunarske tehnike i automatike (maturant)

3. Computer Skills
- Visual Basic, Pascal, > Delphi, C/C++, Photoshop < svega po malo

4. Computer Skills koja se uce ili planiraju da se nauce
- 100% prelaz na VB.NET, MASM, pa mozda i Visual C++, neki MS Certifikat

5. Ostala interesovanja
- Elektronika, muzika - bosanski & njemacki rap, body building, vjera
[ duck@ @ 05.07.2005. 23:24 ] @
1. Godiste
1980

2. Obrazovanje ( koji fakultet, skola, smer, godina )
Zavrsena gimnazija, sada studiram medicinu

3. Computer Skills
Raznosvashta po malo Word; PhotoShop; Swish; Front Page; Sound Forge i obrada zvuka generalno; Telefonija

4. Computer Skills koja se uce ili planiraju da se nauce
Hehe pa trenutno ucim kako da hacknem rapidshare posto mi mnogo ide na zivce A onda recimo Premier

5. Ostala interesovanja
Muzika je mnoooogo prisutna u mom zivotu; jezici su me pored medicinskih nauka oduvek interesovali; Cooliranje na bazenu