[ aleksije @ 17.06.2004. 16:25 ] @
Vec dve nedelje ne radi Tehnicom AP na vodotornju u Kosutnjaku - prvo je, navodno, neko ometao AP, onda ga je spalio udar groma, pa je proradio na jedno vece, i od juce ponovo ne radi (sreda).

Pri tome na njihovom web siteu nema nikakvog obavestenja, a devojcice koje se javljaju na 'customer support', mada poslovne i ljubazne, ne mogu da daju bilo kakvu korisnu informaciju.

Da li neko iz Tehnicom Neta ima bilo kakav savet, ili predvidjanje kada ce (i da li) AP proraditi, ili da se bacam u trosak za vecu antenu i menjam provajdera.


[ Ivan Stanojevic @ 17.06.2004. 22:10 ] @
ja sam se prebacio na drugi AP koji losije radi od kosutnjaka... ne radi KVT vec dve i vise nedelja...

mnogo su neozbiljni oni u tehnicomu vala...
[ xtraya @ 17.06.2004. 22:19 ] @
rekose mi neki likovi da su skinuli ono gigawat-no pojacalo sto su imali gore :)
[ roli @ 17.06.2004. 22:54 ] @
He he he he!! Ti su gori izgleda od nekih tako umisljenih tipova u NS na cijim pojacalima mozes kafu da skuvas E sad ja naprimjer imam pojacalo 2 W u kitu za nekih 100 evra pa ga stavim kod mene i eto drugima haosa,ni krivima ni duznima!!! Zaista steta sto niko nece da se dozove pameti,a meni licno smetaju ti kao zvanicni provajderi koji su se toliko obezobraznili da ne zarezuju nikoga ,a i ovi iz neprofitabilnih OUR-a kojima je tih 30 evra za pristup uz mjesecni reket od 500 dinara izgleda otislo ne na nabavku boljih npr.rutera vec na pojacala!!!

Pozdrav!! Mrdja
[ Slobodan Milivojevic @ 18.06.2004. 08:58 ] @
Kakvo bre gigawatno pojacalo?? O cemu vi pricate???

Kolko ja znam vecina AP-ova ima izlaznu snagu 200mW, tako da ako bi mi neko rekao sta je to...
[ Gojko Vujovic @ 18.06.2004. 10:07 ] @
Verujem da je xtraya to rekao u šali, ne postoji gigavatno pojačalo za 2.4ghz wireless.