[ borstale @ 17.06.2004. 23:44 ] @
Da li je moguće da neki drajveri rade samo na XP service pack1 ? Ploča je ASSUS a driver za zvuk - sound max(i još neke cifre, ali pošto se radi o kumovom računaru nemam kod sebe podatke) Sinoć je reinstalirao XP(imao je service pack1, a sad je stavio retail, jer nije imao service pack1, a bilo mu je hitno), i nikako da dobile zvuk, a device menager svuda javlja da je sve OK !
[ bmarkiol @ 20.06.2004. 14:13 ] @
Svašta javlja taj Device Manager, ali često nakon instalacije windowsa se dešavaju takvi problemi. Kod mene se nakon instalacije windowsa ne može nikako spojiti na internet, i svagdje piše da je sve super, divno i krasno, ali nije. Riješenje je instalacija drivera. Što se tiče tvog problema, i s tim sam se sreo. Riješenje je opet instalacija novih drivera, koje možeš naći na internetu ili ako imaš CD sa driverima. Sretno!
[ borstale @ 20.06.2004. 16:11 ] @
Zaboravio sam da javim da je tema postala OUT. Kuma mi je ukopčala zvučnike u ulaz za mikrofon da me zajebe. I uspela je... Ali me je bar naterala da se potrudim da nađem SP-2, pa sam joj oprostio.
[ bole9 @ 20.06.2004. 19:56 ] @
Ne moras da ides nidje da trazis drajver nego fino start>setings>control panel ili start>control panel>add hardware>next>yes,i have...(u tom trenutku treba da si prikljucen na internet.I svaki put kad reinstaliras windows gubis drajvere,zato ih bolje imaj na neki cd.