[ borstale @ 26.06.2004. 19:36 ] @
Za one koji su instalirali SP2 : obratite pažnju, FIREWALL SE NE PODIŽE UVEK. Odprilike svaki treći put se sam uključi. Kad sam pre tri dana proveravao da nemam neki spyware, imao sam šta i da vidim. Od onda pratim podizanje firewall-a i kažem vam, nekad se podigne a nekad ne. Mora da su neki bugovi, jer ja nikakva posebna podešavanja nisam radio( a kako bi i napravio da se nekad podiže a nekad ne)!
Sačekaću neki odgovor od vas, pa ću lepo da isključim Windowsov firewall i vratim ZONE ALARM.
[ Reljam @ 27.06.2004. 00:13 ] @
Vrlo zanimljivo - kod mene se to ne desava, ali ne znaci da mozda i nije bag. Da li mozda imas neke repro steps koji dovode do ovog problema?
[ borstale @ 27.06.2004. 09:00 ] @
Dešava se da mi javlja da mi nije uključen service Windows Firewall/Internet Connection Sharing, ja brže bolje proverim, a on podešen na automatik. Restartujem ga jednom - ništa, restartujem ga opet,e - posle drugog restarta nekad proradi a nekad ne.
Još jedan problem - iako sam u firewallu podesio da mi ne blokira messenger(jer koristim hotmail) više ne mogu da skidam poruke sa hotmaila preko outlook expresa, već moram da se loggujem na hotmail.com da bi manipulisao mailom, što do pre neki dan nije bio slučaj...