[ Pele @ 27.01.2002. 19:16 ] @
Imam problem sa virtuelnom memorijom.Igram sa klincem NEED FOR SPEED 4 (Porse)ali racunar je poceo da nas zeza.Jednostavno nas izbaci iz igrice i prijavi:VIRTUAL MEMORY MINIMUM IS TO LOW.Bilo je nastelovano da sistem sam odredjuje kolicinu memorije,pa sam onda ja odredjivao ali ne vredi.Ako vam trebaju osnovno podaci o masini:
MB ASUS TUEP 2-M,TNT VANTA M64 32MB,128 MB RAM INTEL 850MHZ,slobodnog prostora na disku oko 2.6GIGA,toliko.Zahvaljujem se svima unapred na pokusajima.
P.S.
OS je XP Professional.
[ weB_KiLeR @ 29.01.2002. 07:23 ] @
Heh nisi rekao dali se to desava samo u toj igrici ili u svakoj...
A to je veoma vazno...
A za xp ti treba malo vise od 128 rama mislim ja sam igrao skoro sve moguce igrice(posto odavno nisam) na xp-u i ni jedna mi nije tako nesto prijavila dobro ja imam 310 rama :)
[ Pele @ 29.01.2002. 11:10 ] @
Desava se samo kod ove igrice.Sigurno bi bilo dobro imati vise RAM-a ali trenutno nije realno.Inace racunar radi super.Jedini problem je ova igrica.Meni i ne smeta nesto posebno ali sin ludi:))Pubertet 14 godina:)))
[ Trunks @ 30.01.2002. 00:17 ] @
Ne znam stvarno...
Probaj da povecas Virtual memory paging fajl, desni klik na My computer, Advanced, Performance - Settings, Advanced, Virtual memory change.