[ kToni @ 02.07.2004. 16:33 ] @

nemogu nikako da pokrenem ni taskmanager ni regedit ni msconfig... naime, kada ih pokrenem gase se (sami) posle manje od sekunde.
neko upoznat sa ovim problemom ?
[ kUdtiHaEX @ 02.07.2004. 17:18 ] @
Imao sam isti problem sa jednom instalacijom XP-a pre 10 dana. Nisam nasao nikakvo resenje....ali kod mene je task manager ponekad radio...a ponekad iz 4 reseta nisam mogao da ga upalim. Regedit se sam gasio, Event Viewer isto... Na kraju je pala instalacija Windowsa 2003.
[ reiser @ 02.07.2004. 17:22 ] @
99% neki virus. Odskeniraj sistem AV-om ako mozes is Windows-a, ako ti virus gasi i AV onda iz DOS-a.
[ predragi @ 27.07.2004. 16:47 ] @
U pitanju je crv,ne mogu da se setim kako se zove.Najveci problem kod ovog crva je sto nonstop vraca restore point,i to u vrlo kratkom vremenskom periodu,tako da skroz uspori racunar..Takodje blokira i AVP da se pokrene.Ja sam ga uklonio tako sto sam preko windows komandera otisao u windows/system32 direktorijum,sortirao fajlove po datumu kreiranja i najsvezije fajlove obrisao (naravno izvrsne i najvise sumljive).Bila su dva fajla:jedan je pocinjao sa lck*.exe a drugi se zvao c.bat.Takodje sam instalirao started (program slican msconfig) i iskljucio virus fajlove da se ne pokrecu sa startovanjem kompa.Iskljucio sam i da windows pravi restore point.Restartovao sam racunar,i sve je bilo OK.Onda sam updatejtovo AVP.
[ bmarkiol @ 28.07.2004. 19:39 ] @
Safemode i tamo onda u msconfig-u podesiš da se više ne pokreće to na što sumnjaš.