[ arecibo @ 03.07.2004. 17:46 ] @
Dobio sam dva cd-a NFS underground koji su narezani sa harda, ono iz program files, pa sad ne mogu da ga pokrenem? Drugima tera sa istih cd-a.
[ Nabukodonosor @ 04.07.2004. 01:09 ] @
Pa sta se desava? Opisi malo situaciju.
[ arecibo @ 04.07.2004. 16:15 ] @
Hmm... pa rekli prijatelji da oni uspiju poterat igru a meni sve to smrdi :(
Skopirao sam oba diska u Program files, problem je u tome sto nije instalirana pa je nema u registry-u pa kad zove u registry tamo prazno pa javlja error report... u par rijeci :)
[ Nabukodonosor @ 04.07.2004. 18:06 ] @
Pa ***i ga, igre se nikada ne rezu tako. Ko zna koliko fajlova igra cuva van svog osnovnog direktorijuma. Svakako da nece raditi tako.
[ arecibo @ 04.07.2004. 22:33 ] @
Da svakako. Bas sam se pitao kako bi i mogla da radi, ali cd-i su od prijatelja koji kaze da
ju je samo skopirao i radi, ista 2 cda je posudio nekom liku i liku isto tera na laptopu, e pa jebiga sad kako je to moguce pojma nemam :/
[ @ 29.11.2004. 11:00 ] @
E pa ovako.Moras da odes kod nekoga ko ima taj nfsu.I otvoris registry editor.(start ->run->regedit).Odes u hkey_local_machine,pa nadjes EA Games-> need for speed underground(treba da izgleda kao folder),onda desni klik,i ides na export,snimis ga na disketu.odes kuci dva puta kliknes na fajl i on ti je sad u tvom registry-u.E sad trebas kod sebe da nadjes u registry-u need for speed,pa imas tamo nesto kao CD Rom path i installed from.To zamenis slovom kojim ti je obelezen cd rom.I to je to.Pokrenes igricu i vozis ko lud.
p.s. Ako nece tako probaj da instaliras i directX 9.Javi sta si uradio
Citat:
arecibo: Hmm... pa rekli prijatelji da oni uspiju poterat igru a meni sve to smrdi
Skopirao sam oba diska u Program files, problem je u tome sto nije instalirana pa je nema u registry-u pa kad zove u registry tamo prazno pa javlja error report... u par rijeci




E sad sto se tice fajlova.Igrica ne pravi nikakve fajlove van njenog foldera.Osim ako u toku instalacije ne trazi da se instalira directX.
Citat:
Nabukodonosor: Pa ***i ga, igre se nikada ne rezu tako. Ko zna koliko fajlova igra cuva van svog osnovnog direktorijuma. Svakako da nece raditi tako.
[ flylord @ 29.11.2004. 11:06 ] @
Prema pravilniku MZ-a, teme o nacinu instalacije i pokretanju igara, nisu dobrodosle.
LOCK
Hvala