[ Kreso-zg @ 19.07.2004. 22:31 ] @
Ovako stvari stoje........

Imam Dvd-rom od Lg-a i Cd/rw uredjaj od Sony-a. Problem je taj sto niti na jednom ne radi autorun. Imam instalirane Xp-Home sa Sp1. Prije mjesec dana kad sam instalirao Windowse Autorun je normalno radio, ali prije tjedan dana je bez razloga prestao raditi. Probao sam razne opcije, i po registry-ju sam namjestao sve na ON, ali nema rezultata. Zanima me ima li neki program ili 100% ucinkovit nacin koji bi rjesio ovaj problem.

Hvala
[ BeastMaster @ 19.07.2004. 23:14 ] @
Probaj :
start-->run-->gpedit.msc ENTER

zatim User configuration --> Administrative Templemates --> System

Zatim sa desne strane pronađi stavku Turn off Autoplay i promeni vrednost na Disabled.

Pozdrav.
[ Kreso-zg @ 20.07.2004. 19:50 ] @
E i to sam isprobao, ali ne radi. Kad upisem to qpedit.msc, kaze mi dragi Xp da to ne postoji, da upisem novi naziv, znate valjda onu poruku. Ima li neko rjesenje....?
[ Vranac @ 20.07.2004. 20:12 ] @
Gpedit.msc ne qpedit.msc
[ Binary Mind @ 20.07.2004. 23:26 ] @
gpedit.msc ne postoji u Windows XP Home. Postoji samo u pro verziji. BTW sasvim je sve jedno da li se napise Gpedit.msc ili gpedit.msc. Moj predlog je da skines neki tweaker za Windows XP poput Customizer XP i da tamo ponovo probas da osposobis autorun. Ja inace autorun mrzim i cim instaliram XP odmah ga iskljucim.
[ Vranac @ 21.07.2004. 00:01 ] @
Ama decko je bio napisao qpedit.msc umesto gpedit.msc u postu pa reko da
naglasim G
[ Binary Mind @ 21.07.2004. 00:08 ] @
A vidi stvarno. Moja greska. Izvinjavam se. Ali sve jedno gpedit ne postoji u Windows XP Home.
[ Kreso-zg @ 28.07.2004. 20:24 ] @
Skinuo sam taj program i u njemu mi je opcija autorun bila uključena. Autorun mi i dalje ne radi. DAJTE MI NEKO RJEŠENJE, MOLIM VAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[ Binary Mind @ 29.07.2004. 08:06 ] @
Hajde opusti se. Ja ne koristiom autorun jer me nervira a pored toga imam instaliran VM Ware Workstation koji vileni kad imam autorun ukljucen. Ako ti je bas toliko potreban ili probaj da popravis XP pomocu nekih od naprednih opcija (ASR, Recovery Console ili System Restore) koje u njemu postoje ili ponovo instaliraj isti. Registry je jos jedna opcija ali ne verujem da ce da radi posto Windows tweakeri i rade tako sto ubacuju hackovane upise u registry.