[ kime1 @ 24.07.2004. 13:57 ] @
Gledam nešto ovu specifikaciju poziva i vidim da se oduzima ceo iznos (znači ne naplaćuje se?)...
[ Korisnicki Servis @ 25.07.2004. 05:35 ] @
Sve dok razgovarate u okviru besplatnih minuta, ceo razgovor je besplatan, uključujući i fiksnu nadoknadu za uspostavljanje veze ...

Možda niste primetili, ali i fiksna naknada je prepolovljena (kao i cena razgovora ili poruke) kada razgovarate sa brojevima koji su na popustu.
[ bigs @ 27.07.2004. 21:41 ] @
Citat:
Sve dok razgovarate u okviru besplatnih minuta, ceo razgovor je besplatan, uključujući i fiksnu nadoknadu za uspostavljanje veze ...


Ja mislim da uspostavljanje veze se naplacuje kod postpaid-a, jer naprimer ako korisnik razgovara u MobiPro 30, 60 sec* 8,00 din = 8,00 din +1,35 za uspostavljanje veze!!!(tako mi je i na listingu)

Ja mislim da fiksnu naknadu dok traju besplatni minuti NE BI TREBALO RACUNATI!!!

S postovanjem

N.Sandor
[ Korisnicki Servis @ 28.07.2004. 14:21 ] @
Citat:
bigs:Ja mislim da fiksnu naknadu dok traju besplatni minuti NE BI TREBALO RACUNATI!!!

Citat:
Korisnicki Servis: Sve dok razgovarate u okviru besplatnih minuta, ceo razgovor je besplatan, uključujući i fiksnu nadoknadu za uspostavljanje veze


???