[ WiZaRd1015 @ 02.08.2004. 06:40 ] @
Imam Windows XP(Version 2002) kao sekondarni sistem na D particiji.
Zelim da instaliram SP2 kao update direktno iz Windows-a ali mi i posle mnogo pokusaja i dalje izbacuje da mu je potreban Cryptography. Ponovo sam napravio svezu instalaciju XP-a, ovaj put bez programa, bez uspeha.
Pokusao sam da napravim pomocu nekih tutorijala butabilan cd, uspeo sam, startuje instalaciju odlicno ali posle nekoliko minuta mi izbaci gresku: Nemoze da utvrdi verziju Update.inf fajla.
Ako je iko uspeo da napravi butabilan cd i uspesno ga instalirao neka ostavi linkove sa kojih je skidao potrebne tutorijale i fajlove!!! Plz!!!
Se u svemu, nije mi jasno zasto je potreban Crypthography ako su svi Microsoftovi
update-ovi komulativni, sto u ovom slucaju znaci da ne treba da imam SP1!
Evo detalja:
Ime sp2 fajla: xpsp2-1224 (152MB)
Verzija: 5.3.0018.1 (xpclnt_qfe.020226-1835)

Svaka pomoc je dobrodosla!!!
[ Safet Beriša @ 02.08.2004. 09:40 ] @
Možda misli na servis Cryptographic Services, proveri da li je uključen (Control Panel > Administrative Tools > Services) i probaj da mu namestiš Startup Type na Automatic i pokreni ga ako nije pokrenut (u koloni Status treba da bude Started) pa probaj onda (to tih opcija dolaziš dvoklikom na njega).
[ WiZaRd1015 @ 03.08.2004. 02:41 ] @
Da, da pokusao sam. I dalje izbacuje upozorenje "Setup could not verify the integrity of the file Update.inf. Make sure the Crypthographic service is running on this computer." Neznam sta da radim.