[ Barabchina @ 30.08.2004. 23:56 ] @
Pozdrav svima,posto vidim da te teme ovde nema odlucih se da je postavim Naime ja sam profi u tom poslu,poslu cardovanja odnosno zaradom preko kreditnih kartica.Ako zelite da saznate vise o metodima za dobijanje kreditnih kartica postujte ovde i ja cu vam odgovarati na sva pitanja!
[ Mihailo @ 31.08.2004. 00:06 ] @
Krajnje je vreme bilo da naiđe neko ko se stvarno razume u posao! Hajde nam reci gde i kako nabavljaš kartice?
[ Barabchina @ 03.09.2004. 16:04 ] @
E ovako,ima vise nacina da se nabave:

1.Scam
Ovaj nacin je najisplativiji jer donosi najvise kartica ali je ujedno i najtezi.E sad da objasnim kako to ide,treba vam dobar hosting,poznavanje PHP-a,puuno emailova i PHP emailer.Hosting cete negde cardovati,najbolji sajtovi su vam www.surfspeedy.com i www.lunarpages.com ,sad se pitate sa cim da kupite?!Idite na irc.dotchat.net,#ccpower ili na www.ccpowerforums.com pa tamo ucite dan dva i imacete dovoljno kartica za hosting i neke osnovne stvari.Dalje,za poznavanje PHP-a idite na neki sajt ili trazite neki tutorial ili jednostavno citajte u ccpower forumu kako se pravi cela stranica za scam.Postoje vise vrsta scama a to su PayPal,Citi Bank,E-gold i jos mnogo njih...

2.Trade & Respect

E ovako,ako zelite da radite legit (da nikog ne varate) i da stalno visite na ccpower chatu onda je ovo pravi metod.Kao sto rekoh idite na chat koji sam spomenuo i pokusajte npr da nabavite email listu nekog velikog sajta pomocu programa Power Email Harvester (mozete ga naci na google-u) skupite 2-3 miliona mailova ili nekoliko stotina hiljada i idite od coveka do coveka na ccpower chatu i nudite mu email listu za kreditne kartice,ali se pazite postoje i ripperi (debili koji ti ponude nesto ti im das kartice i oni odu i ti ne dobijes nista) i mi iskusni ih veoma mrzimo...Znaci kazite liku ako hoce da se traduje da hocete neku garanciju,moj nick tamo je H|tMaN i ako hocete pitajte mene da li je lik sa kojim se tradujete legit ili ne i ja cu vam reci ali vam necu dati kartice za dz.I tako butite tu neko vreme,skupljajte razne stvari koje mogu da se traduju i na kraju ce vam oni koji vas poznaju davati i za dz kartice zato sto vas postuju.

Ovo nije kraj,nastavicu za dan dva posto sam sad mnogo zauzet,do tada ucite na forumima i to pa cemo nastaviti :)



[ markom @ 03.09.2004. 16:30 ] @
Ne, nećeš nastaviti. Ne na ovom forumu.

Marko.