[ scrip @ 05.09.2004. 14:24 ] @
Posto sam jedan od "srecnika" koji poseduje doticni krs od graficke - Microstar GeForce FX5200 T128 TVout DVI , naravno sa pasivnim hladjenem, interesuje me da li je moguca zamena hladnjaka, dodavanje ventilatora, ili sta vec, posto se kartica greje kao da je upravo stigla iz Cernobilja!!!
[ Miroslav Cvejić @ 05.09.2004. 14:50 ] @
Možeš i vodeno da je hladiš.

Ja sam svojevremeno na svoj Ti4200 stavio hladnjake (prerađene hladnjake sa Pentiuma) na memorijske čipove a na GPU ogroman hladnjak sa P2 procesora i 60mm ventilator. Odozgo je venilator sa CPU hladio čipset i gornje memorijske čipove (ASUS ploča pa je CPU tako okrenut da sa hladnjaka vazudih ide gore i dole) a sa donje je ventilator sa GPU hladio isti i donje memorijske čipove.

Mogu sliku da okačim. Deluje jako nabudženo a kartica je hladna i pri overkloku, mada sam je držao na default kolku.

Ista kartica je na prodaju u jednoj firmu (koja je otkupila od mene), ako nekog zanima nek se javi na PP.

Moćeš samo ventilator od 40mm da zakačiš i nema brige...
[ Miroslav Strugarevic @ 05.09.2004. 15:05 ] @
Da li je to stvarno neophodno, posto ja posedujem istu karticu?
[ BeastMaster @ 05.09.2004. 15:10 ] @
Nije.
[ scrip @ 06.09.2004. 17:16 ] @
Citat:
Miroslav Cvejić: Možeš i vodeno da je hladiš.

Mogu sliku da okačim. Deluje jako nabudženo a kartica je hladna i pri overkloku, mada sam je držao na default kolku.

Ista kartica je na prodaju u jednoj firmu (koja je otkupila od mene), ako nekog zanima nek se javi na PP.

Moćeš samo ventilator od 40mm da zakačiš i nema brige...


E izvini ako smaram ali bi mi slika stvarno znacila, posto nemam ideju kako da zakacim ventilator! Poz.