[ Dejan Krstic @ 19.09.2004. 02:30 ] @
Da li neko zna nekog domaceg ili stranog email hosting provajdera koji nudi wap pristup?
[ VRider @ 19.09.2004. 02:38 ] @
"email hosting provajder" me malo zbunjuje, ali mail.ru daje pristup preko wap-a, ako govorimo o istoj stvari. :)
[ Dejan Krstic @ 19.09.2004. 12:18 ] @
Da pojasnim: treba mi provajder koji ce da mi hostuje domen i koji ce da mi da punu uslugu emaila za taj domen : pop3/smtp/imap/webmail/WAP/anti-spam/anti-virus.

A koliko znam mail.ru nudi samo pojedinacne naloge na @mail.ru. Ili mozda gresim? Ne razumem ruski :)
[ VRider @ 19.09.2004. 12:24 ] @
eng.mail.ru
Uostalom, pitaj. Znaju engleski sigurno.
[ Dejan Krstic @ 19.09.2004. 21:10 ] @
Citat:
Here you can:
# Get an email address [email protected], read and send Internet mail with any Web browser, anywhere.


Ja necu adresu @mail.ru. Ja vec imam svoju adresu sa svojim domenom. Samo mi trenutni hosting provajder ne odgovara jer nema WAP/Anti-spam/Anti-virus.
[ loopia @ 20.09.2004. 16:20 ] @
Poštovani,


Naši hosting paket imaju kako email tako i wap podršku. Od email zaštite imamo AntiVirus, a u skorije vreme će biti ugrađena a AntiSpam zaštita.


S ' poštovanjem,
Loopia Support
[ Dejan Krstic @ 20.09.2004. 23:13 ] @
Mozda ja nisam bas najbolje razumeo izraz "wap podrska". Mene interesuje da li imate WAPMAIL aplikaciju?

Znaci nije pitanje da li podrzavate hostovanje wap stranica nego da li posedujete aplikaciju za wapmail?
[ cume @ 20.09.2004. 23:55 ] @
Citat:
Dejan Krstic: Mozda ja nisam bas najbolje razumeo izraz "wap podrska". Mene interesuje da li imate WAPMAIL aplikaciju?

Znaci nije pitanje da li podrzavate hostovanje wap stranica nego da li posedujete aplikaciju za wapmail?


Idi na wap.verat.net , oni to imaju.

[ LaMpiR @ 22.09.2004. 14:41 ] @
to ti zavisi od webmail systema. Npr ako koristis atmail koji je radjen u perlu fino imas wap pristup i to je bas super preko wapa...