[ dgojic @ 22.09.2004. 19:48 ] @
Pozdrav svim napacenim posetiocima foruma i vlasnicima dvd - divx plejera. Ja imam sasvim drugu dilemu: potreban mi je dvd plejer koji POUZDANO radi sa rezanim DVD DISKOVIMA, pri cemu mi mogucnost reprodukcije divx filmova UOPSTE nije imperativ. Ovo iznosim kao vlasnik sada vec vremesnog xwave 1100 plejera, koji doduse vrti i rezane dvd diskove, ali ne bas sjajno i ne bas svaki disk. Dakle, batalite divx i recite mi sta ce da radi kako treba sa rezanim DVD-ovima.

Hvala
[ elektro @ 22.09.2004. 23:56 ] @
hmmm, bravo. Ako vec kupujes DVD onda kupi DVD, a ne neko visenamensko s*****. Pa ovako, cuo sam da LG ima odlicne opticke uredjaje, odnosno DVD playere. Ja recimo imam LG home theater, i prilicno sam zadovoljan, s obzirom na cenu (oko 13000). Ako ti nesto znaci, oznaka je LH-D6230. Meni je do sada procitao bar 15-ak kopija, i to bez ikakvih problema. Tako da je to moja preporuke.
A sada ja imam pitanje za tebe, gde kupujes kopije i po kojoj ceni???
[ dgojic @ 23.09.2004. 09:42 ] @
Pa, znas kako, ja uglavnom nabavljam muzicke dvd-ove, koncerte, spotove itd. I to ne u velikim kolicinama, uglavnom u pancevu. Filmovi mi nisu bas toliko bitni. Inace, cene su oko 200 din. Pozdrav