[ bigtime @ 11.10.2004. 21:31 ] @
Zeleo bih da cujem vase utiske sa Sinergije,prvi dan je prosao sa 60% mojih ocekivanja. Za one koji nisu bili na Sinergiji, govor su drzali Kostunica,ambasador SAD, neki makedonac iz Motorole i predstavnik Fujitsu-Siemens.Celu svecanost je vodio direktor Microsoft SCG Dejan Cvetkovic i njegov brat Svetozar,gde je brat Dejan smorio max,srecom pa je tu bio Toza Uglavnom se pricalo o domacim dostignucima i o tome da se IT priblizi Srbiji,sto ce se desiti nekada...
[ Miroslav Cvejić @ 11.10.2004. 22:08 ] @
Nije bilo loše...

Bilo je par kvalitetnih predavanja, par odvratnih i totalno nezanimljivih...
Klopa je bila OK , piće je bilo bajato (jel neko gledao rok trajanja na onim Pepsi flašama?) ali bar hladno. Malo su smorili sa onim upitnikom (nije bilo ocene 0) i "nagradnom igrom".
[ Ivan Vasić @ 12.10.2004. 13:41 ] @
Niko (još uvek) nije pomenuo poklončiće koje smo dobili Knjige su OK.
Inače, predavanja (za studente) su bila prilično nezanimljiva (par njih - ne sva). Mada sve u svemu je bilo poprilično OK.
Poslednje predavanje mi je bilo najzanimljivije - tip koji je "zaboravio 3. stavku" i pravio "top 2*5" listu
[ Dejan Bizinger @ 12.10.2004. 17:19 ] @
Evo, pisem sa kompjutera sa Sinergije. Zadovoljan sam samom manifestacijom pogotovo zbog prethodnog dana. Bilo bi dobro da ima vise ovakvih manifestacija u nasoj zemlji.
[ *.net @ 15.10.2004. 10:40 ] @
Po meni skoro sva ta predavanja su copy/paste, osim solution track-a. Mada i solution Zastava alata (Virtual Team) je cista Microsoft komercijala. Osecao sam se kao da citam neku knjigu Microsoft Press-a koja preporucuje samo MS alate.

OK ako bih nekoga izdvojio, svidelo mi se predavanje gospodina iz Hive Studios koji je govorio MS Build-u, Hrvat koji je govorio o razvoju aplikacija za mobilne uredjaje i Luka Debeljak.