[ Miloje Sekulic @ 14.10.2004. 07:48 ] @
Zanima me da li smo prva firma koja nudi narucivanje i placanje robe (knjige) SMS-om? Moguce je da su jos neke firme uradile slicnu stvar ali prica nije dovoljno promovisana. Znam da se kod nas neke usluge (placanje parkiranja, pristup sajtovima, ...) i odredjene vrste roba koje su u elektronskom formatu (slicice i muzika za mobilne) narucuju i placaju na ovaj nacin ali nisam cuo da se konkretne robe prodaju na ovaj nacin.

Knjiga koju smo izdali moze da se naruci i plati SMS-om, za sada sa 064 i 065 mreze. Radi i na pri i na post pejd rezimu. Za pri pejd morate imati 400 din kredita, logicno.
http://www.emagazin.co.yu/knjiga/knjiga_narucivanje.html

Nemojte da se zezate i testirate sistem ako stvarno ne zelite knjigu jer novac ne vracamo. Posle slanja SMS-a nema kajanja.

Sistem je razvijen u tehnickom sektoru GSM Publica koji je izdavac e magazina www.emagazin.co.yu i knjige. Ne pitajte me za detalje, ja sam samo novinar i znam kako stvar moze da se primeni ali ne znam detaljno kako radi.

Postoji mogucnost saradnje na implementaciji slicnog servisa.
Informacije na [email protected]

Miloje

[ ljtruba @ 29.10.2004. 14:22 ] @
Pozdrav Miloje,
evo od skoro i casopis Hi-Files naplacuje pretplatu putem SMSa. Vise informacija preko adrese www.hi-files.com/pretplata.php