[ Bad Habbit @ 16.10.2004. 13:45 ] @
U poslednje vreme kacio sam se na internet preko telefona i GPRS-a. Bitrate nije bio nesto spektakularan, ali je bio izmedju 2.0-3.5 kb\s sto je bilo ok, sasvim zadovoljavajuce za neko normalno koriscenje. Poslednjih nekoliko dana, protok ili ne postoji, sto znaci da ne mogu da skinem mail, otvorim neku stranicu i to uopste, ili postoji, ali je izrazava u b\s. Sva podesavanja su ista, sve je isto, nista nije menjano. Da li vi imate slicna iskustva?
[ pivce @ 16.10.2004. 13:59 ] @
i meni je danju veza ocajna, zato se uglavnom i kacim nocu tad gura i 5 kb/s :)
[ Bad Habbit @ 16.10.2004. 20:01 ] @
Ali meni je sve radilo PREKO DANA sasvim pristojno, a onda odjednom nagla promena, kao da se nesto odjednom desilo, ali ne znam sta? Ima li neko slicnih iskustava?
[ Dejan Krstic @ 16.10.2004. 20:57 ] @
Ja samo po nekad imam tripove kada se telefon zaglupi ili nesto slicno ali to je veoma retko. Inace uvek sve sljaka kako treba.
[ Luxxx @ 16.10.2004. 23:22 ] @
"Mobtelov GPRS funkcionise besprekorno..." Ovo uopste nije istina! Mnogi ce vam reci da se non-stop javlja error-503! Alo mobtel, sta vam je to sa mrezom? Pa dok je svima bilo besplatno nije bilo ovakvih problema. Preduzmite nesto pre nego sto ljudi sa slabim zivcima porazbijaju svoje telefone
[ Bad Habbit @ 17.10.2004. 07:34 ] @
Ma meni je sve radilo SUPER, znaci bio je neki protok izmedju 2.0-3.5 kb/s, kacio se bez problema i tako dalje. Onda je odjednom, i ako nista nisam menjao u medjuvremenu ni na telefonu, ni na kompu, protok postao nepodnosljivo slab, a u vecini slucajeva. oko 90%, ga i nema uopste, znaci veza je neupotrebljiva. Ako to nekome mozda nesto znaci, imam nokiu 6600, bluetooth MSI BToes. Da li je mozda neko podesavanje u pitanju ili tako nesto? Inace, posto vidim da je nastala zbrka, pitanje je postavljeno u forumu 063 KORISNICKI SERVIS, tako da sam pretpostavljao da cete shvatiti da se odnosi na 063, konkretno postpai, mrezu.
[ MMX @ 17.10.2004. 12:06 ] @
Bas sinoc sam se kacio na net preko GPRS-a, i sve je radilo besprekorno.
[ Bad Habbit @ 17.10.2004. 13:37 ] @
Onda ne znam sta se to desilo odjednom sa mojom vezom? Da li znate nesto oko onih sifri za zvanje. Pre su mi pricali kako ima veze da li je i koji model telefona pa da u zavisnosti od toga zavisi i broj koji se zove. Ja sa nokijom 6600 koristim ovaj broj *99***1# da li je to u redu? Da li treba nesto promeniti u extra string-u ili je on i vama ovaj AT+CGDCONT=1,"IP","INTERNET" ?
[ Luxxx @ 17.10.2004. 13:58 ] @
Sto znaci da se ti MMX retko kacis. Hajd' idi svakodnevno, vise surfuj i malo cesce ulazi na wap pa da vidimo. Na koji god forum ili chat da odes, apsolutno se svi zale na "server busy" ili "error 503: service unavailable" I to po 500 puta na dan! Samo ujutru radi dobro
[ Bad Habbit @ 17.10.2004. 14:24 ] @
Ma ok, to za wap busy je prica za sebe. To se desava, mada ne bas stalno, a i kada se desi, ponovo kliknes na sta ti treba i radi. Fora je sto meni bez razloga je veza postala ocajna, a bila je sasivm solidna, a kacio sam se iskljucivo preko dana, nocu ne.
[ bukovski @ 17.10.2004. 17:10 ] @
uzasno se uspori negde posle 3 posle podne. nemam pojma zasto siguno preopterecenje. Inace ujutru i kasno nocu mi cepa samo tako. Evo sad jedva otvori es
[ smark @ 20.10.2004. 19:31 ] @
A zvanicnog odgovara od KS jos nema i nema i nema...