[ JOKS @ 16.10.2004. 14:59 ] @
Dali neko zna dali postoji nesto slicno ovome u Bosni i Hercegovini !

Naime radi se program obuke za servisiranje mobilnih telefona.
Interesu je me dali postoji nesto slicno u Bosni i Hercegovini ili ako ne postoji dali bi neko mogao da omoguci nesto sl. isplatilo bi mu se .
Na internetu sam nasao jednu firmu u Beogradu koja pruza te usluge, ali sta da kazem to je malo daleko za nas iz Bosne ipak obuka traje samo sedam dana.
Vidite sta ovi nude kliknite na link
http://shop.telekomunikacije.co.yu/vudu/obuka.html
.
Ako neko zna neko mjesto u Bosni neka javi bio bi mu jako zahvalan , stim da se vracam iz Svicarske mislim da nebih napravio promasaj ako bi investirao novac i vrjeme u ovo, kako je vase misljenje o tome .
[ BULID @ 27.10.2004. 09:53 ] @
brate ovo je gola voda ako mozes dodzi u makedonii ja cu te obuciti
kontakt +38970277348
ime arsenije
[ skymobile @ 27.10.2004. 13:38 ] @
Najbolja solucija da platis nekom od ljudi koji su ovde na forumu,a iz Bosne su,Semir,Pedja,Aco,"Dojran".Kontaktiraj neke pa vidi jesu li voljni da ti pomognu,mada ce obuka biti mnogo duza od nedelju dana
[ mrcina @ 27.10.2004. 15:46 ] @
Ja se obučavam već 6 godina,pa još sebe smatram "početnikom",
Moj predlog ti je da kreneš polako sam,pa gdje zapneš pitaš mi smo ovdje tako reći non-stop,jer obuke tipa gore navedenog su čisto bacanje para...
Da ima nešto ozbiljno ja bi se prvi prijavio,bilo je neke priče d će siemens nešto raditi po tom pitanju u BL ali je to izgleda bilo čula-kazala
[ dojran @ 27.10.2004. 22:42 ] @
Pitanje je koliko ce svicarac da izdrzi poslije "obuke"(ja evo 8 godina,ali za jos jednu godinu ???)
[ pelesta @ 29.10.2004. 00:34 ] @
Ako covjek hoce,ima dobru volju a uz to i dobro placa i hoce da investira,sto da ne.Druze,samo se ti javi i sve cemo organizovati i pokazati>Od viska para jos nisam imao kontraindikacije,sto vise,pozitivno uticu na moje raspolozenje.Imas pp,javi se i za pocetak reci u kom gradu bi to htio zapoceti.
[ skymobile @ 29.10.2004. 00:40 ] @
Pedja ako ti bude trebao menadzer ili bankar za te silne pare,tu sam
Ono cisto da znas kome da se obratis
[ pelesta @ 29.10.2004. 00:48 ] @
Citat:
skymobile: Pedja ako ti bude trebao menadzer ili bankar za te silne pare,tu sam :)
Ono cisto da znas kome da se obratis ;)

OK.Hocemo li dijeliti bratski ili pola - pola?
[ skymobile @ 29.10.2004. 01:13 ] @
Citat:
pelesta: OK.Hocemo li dijeliti bratski ili pola - pola?


Hmmm,pa dogovoricemo se,ne uzimam ja puno od onih koji deponuju pare kod mene,otprilike onoliko koliko su uzimali Cika Jezda i Teta Dafina u svoje vreme...
[ trauma @ 19.11.2015. 14:00 ] @
Pozdrav ekipa. Moze li mi netko napisati što mi je sve potrebno da mogu raditi full hardver servis mobitela. Unaprijed hvala
[ T.r.o.n.i.c.Srb @ 19.11.2015. 18:15 ] @
Pa gde nadje ovu temu staru preko 11 god ??? potrebno ti je znanje, a kad budes to imao znaces sta ti od opreme treba!
[ Power Manager @ 20.11.2015. 14:26 ] @
Citat:
T.r.o.n.i.c.Srb: potrebno ti je znanje, a kad budes to imao znaces sta ti od opreme treba!


Mislim da na danasnji dan 20.11.2015-e to pravilo vise ne vazi.

Tu su potrebni Hackeri a ne oni koji drze lemilicu....
[ espresso @ 20.11.2015. 23:31 ] @
I ranije su hakeri pravili rešenja kao i danas. A serviseri su i tada i sada držali lemilicu i koristili gotova rešenja i postupke koje je neko već provalio. Mada sad nešto ređe drže lemilicu.