[ cousteau @ 25.10.2004. 18:40 ] @
Pozdrav.

Desilo mi se da sam negde zagubio moju 63 prepaid karticu pa me zanima da li mogu da dobijem novu karticu tj. zamenu,znači isti broj koji sam imao...
[ valeksic @ 26.10.2004. 11:30 ] @
http://www.ska.co.yu/mobtel/servisi_ukradenesim.htm
[ Dejan Krstic @ 26.10.2004. 12:29 ] @
Ako je kartica registrovana onda samo spremis 360 dinara i svoju LK i pravac korisnicki servis (prvo pozoves 9863 da vidis gde ima kartica za zamenu).

Ako nije registrovana onda pises molbu koja treba da sadrzi sledece:

1. prijava iz MUP-a koja glasi na tvoje ime i sa tvojim brojem telefona
2. kopija LK
3. kopija originalnog pakovanja kartice (ona strana gde se vidi barcode i broj telefona)
4. i ako imas neke dopune koje si unosio na taj broj
5. kontakt telefon.

Napises u molbi da zelis da ti se odobri koriscenje druge kartice sa tim istim brojem i to saljes na 063/9898. Rok za odgovor je 15 dana. Ako molba bude pozitivno resena kontaktirace te kolege iz pre paid-a i uputice te u dalju proceduru.

P.S. Sve stavke su obavezne sem cetvrte. Ako ti fali jedna od njih.... nema svrhe da saljes.
[ cousteau @ 03.11.2004. 14:33 ] @
Ljudi ok je,nasao sam karticu.Zagubila mi se u sobi iza namestaja,slucajno sam je pronasao.
Da nisam,verovatno bi uzeo drugi broj posto mi fali 3.stavka koju je naveo Dejan.
Ali nema veze,tu je... :)

Hvala na odgovorima :)
[ Korisnicki Servis @ 03.11.2004. 17:28 ] @
Ako smem da dodam - pođite onda kad Vam bude usput jedan dan, pa je registrujte. Procedura je besplatna i oduzeće vam 10 min vremena, a ne-daj-Bože ako je nekada bespovratno zagubite - imate rešenje bez stresa.
[ vivicav @ 03.11.2004. 17:45 ] @
Sada lepo idi u korisnicki servis i registruj je pa ce ti, ne-daj-Boze, biti dovoljno samo 360 dinara:). Prijatno iznenadjenje je i to da ti bude vracen kredit koji si imao pre gubitka kartice. Takodje je pozeljno odmah registrovati novu karticu, za svaki slucaj.