[ igordraganovic @ 28.10.2004. 13:21 ] @
Zanima me koliki je fond pitanja u A+ (mislim na njegova oba dela) i koliko se pitanja postavlja kandidatu prilikom zvanicnog polaganja jednog od dijela.
Da li diploma A+ mora da se odrzava ( mislim kolika je njena vaznost ) s obzirom da izlaze nove tehnologije.Da li se poslije izvjesnog vremena moraju polagati neki dodatni ispiti za njeno odrzavanje.

Molio bi sve one koji znaju nesto konkretno o ovome da mi odgovore.

Unaprijed hvala.
[ Binary Mind @ 23.11.2004. 00:49 ] @
Imas 2 ispita 220-301 Core Hardware i 220-302 OS Technologies. Svaki ispit ima po 80 pitanja. Diploma vazi dozivotno a moze da se polaze i vise puta ako ti to zelis. Instruktori za A+ (oni pravi) moraju da polazu cesce dok oni koji nemaju ambiciju da budu instruktori ne moraju nikad, jednom kad poloze. Svaka CompTIA diploma je dozivotna sto je po meni uzasno glupo ali tako je.
[ Nuky23 @ 02.01.2005. 19:39 ] @
A zasto je glupo?
Sasvim je logicno i podrazumjeva se da ce IT-ovac pratiti desavanja u svojoj struci.
Ja kada sam polagao predmet na fakultetu Uvod u IT, imao sam pitanja o Win XP-u, a moj stariji kolega o Win 98. Po tvom misljenju on bi sada trebao ponovo polagati ovaj predmet....
[ blejim @ 04.01.2005. 14:10 ] @
gde se moze polagati A+ kod nas?
[ neo01 @ 04.01.2005. 22:02 ] @
CET npr. mada ima i drugih (mozda cak i jeftinijih)... Procesljaj malo google...
[ blejim @ 05.01.2005. 12:45 ] @
hvala nasao sam, na ETFu najpovoljnije a nesumnjam u kvalitet predavaca tako da to je moj izbor :) Nazalost jos uvek nevidim da ce biti Network+ kurs iako pise da ima nema termina niti bilo sta detaljnije o njemu niti kad ce se odrzavati kurs, a taj kurs me vise zanimao