[ monstrum @ 29.03.2002. 11:10 ] @
Da li zna neko nesto o tome? Pise "NOT IN DATA BASE" ? Znaci domen je otvoren kao redirekcija... unapred hvala svima.
[ UroS @ 29.03.2002. 11:54 ] @
a kakve su to redirekcije ?
gde si ti to zakupio ?

jel to onaj fazon w3.co.yu ? ili tako nesto slicno
ako jeste sad vidis sta znaci kad das 10 maraka za "dozivotni" co.yu domen
[ monstrum @ 29.03.2002. 13:17 ] @
Citat:
UroS:
a kakve su to redirekcije ?
gde si ti to zakupio ?

jel to onaj fazon w3.co.yu ? ili tako nesto slicno
ako jeste sad vidis sta znaci kad das 10 maraka za "dozivotni" co.yu domen


Ti ili radis u nekom provajderu ili "svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujes" ?
Pitao sam da li neko zna sta se desava, i koji je uzrok, a ne da mi soli pamet, sta je dobro a sta ne.
Usput, hvala na odgovoru.

[ Gojko Vujovic @ 29.03.2002. 16:13 ] @
Evo i ja bih voleo da znam gde si to 'otvorio domen kao redirekciju', kad je redirekcija dodatna usluga pa bi trebalo i da znamo ko ti je to pružao kako bi mogli da ti pomognemo, pošto nic.yu nema tu opciju u svojoj ponudi.
[ monstrum @ 29.03.2002. 18:35 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Evo i ja bih voleo da znam gde si to 'otvorio domen kao redirekciju', kad je redirekcija dodatna usluga pa bi trebalo i da znamo ko ti je to pružao kako bi mogli da ti pomognemo, pošto nic.yu nema tu opciju u svojoj ponudi.

Mozda je u pitanju zamena termina.
Sam sam registrovao domen preko NIC-a i dodelio mu DNS kao sto to radi
w3.co.yu i znam da to nije najsrecnije resenje ali je princip po kome radi jednostavan. Ne vidim cemu toliko iscudjavanje, to svako sam moze da dodeli DNS brojeve na free dodeljivanju i da usmeri otvaranje neke html stranice, hostovane bilo gde. Naravno sa svim papirima iz sudskog registra firme.
[ monstrum @ 29.03.2002. 18:37 ] @
Inace, sada sam dobio mail od administratora free DNS da im je server trentno pao i da ce za par sati sve opet raditi. Pa ce valjda biti tako.
[ UroS @ 29.03.2002. 19:08 ] @
ja nikom ne solim pamet nego sam lepo pitao gde si to registrovao... posto nic.yu nema ama bas nikakve veze sa tim...
[ monstrum @ 29.03.2002. 21:08 ] @
"ako jeste sad vidis sta znaci kad das 10 maraka za "dozivotni" co.yu domen"

ovo ti nije solenje pameti? Inace, sve je uredu, nije mi bilo jasno kako je pisalo, not in data base. Jos jedanputa ti se zahvaljujem na odgovoru.

Pa nema NIC naravno nikakve veze, ko je rekao da ima? Naglasio sam da je u pitanju redirekcija, NARAVNO sa free DNS brojevima.

[ Zoran Rašković @ 01.04.2002. 02:49 ] @
Citat:
UroS:

ako jeste sad vidis sta znaci kad das 10 maraka za "dozivotni" co.yu domen



a koji to fazon ???? i sta je lose oko ovoga ?????