[ grepme84 @ 10.11.2004. 20:37 ] @
Pozdrav svima!

Malo prije sam gledao knjige na Amazon.com i odlucijo da nabavim dvije, kad ono traze kreditnu karticu, a ja je nemam.

Pa me sad zanima, da li ima negde neka srpska online knjizara gde mogu da narucim neke kompjuterske knjige.Interesuju me Beginning OpenGL Game Programming - Dave Astle, Introduction to Artificial Intelligence - Philip C. Jackson i Programming Game AI By Example - Mat Buckland.

Bijo sam toliko ljut sto nisam mogao da narucim te knjige, da sam otisao u knjizaru i kupijo neke dvije bezvezne knjige, koje necu nikad citati.

Da li ko zna kako mogu doci do navedenih knjiga?
[ Milan Andjelkovic @ 10.11.2004. 20:52 ] @
Kad si već tako opušteno bacio pare na dve knjige koje nikada nećeš čitati, zašto ne bi istu, u stvari - čak manju, sumu uložio u uzimanje neke od debitnih kartica, o kojima se dosta pričalo na forumu Platne kartice?
[ grepme84 @ 10.11.2004. 20:58 ] @
Pa nemam pojma, nikad nisam voleo kreditne kartice, ne znam zasto a i sumljivo mi je sve to kod njih, mnogo mute.Ali pogledacu na forum.Hvala na odgovoru.
[ g@rfild @ 10.11.2004. 22:18 ] @
www.knjizara.com
Pronacices ono sto te zanima
[ grepme84 @ 11.11.2004. 08:17 ] @
Bijo sam na www.knjizara.com ali dosta knjiga nemaju u prodaji tako da sam se
vratijo na www.amazon.com i izabrao Pay by check (nisam prije zapazijo) ali sad sam opet zbunjen.Moram sad da jim posaljem cek tamo pa ako ga prime (ako bude po njihovim standardima) onda cu da dobijem confirmation i onda mi posalju i blablabla.Ma s*****, prije bi dobijo knjigu da preplivam do amerike.
[ Tyler Durden @ 11.11.2004. 08:52 ] @
Imas na knjizara.com da oni naruce za tebe knjige sa amazona.
Isto tako mozes da odes u mamut ili IPS i doneses im ISBN broj knjige pa ce oni da naruce i prime knjigu za tebe.
[ Jbyn4e @ 11.11.2004. 09:42 ] @
Ukoliko nisi primetio covek se kaci iz Slovenije (zato vreovatno prica i biJo, radiJo i ostalo sa J), tako da.... otpada mu varijanta sa mamutom i IPS, kao i sa knjizara.com koja narucuje strane knjige ISKLJUCIVO za kupce iz SCG.
[ grepme84 @ 11.11.2004. 10:30 ] @
Pokusavam da pisem na ekavski :) Prvi razred sam zavrsijo u Republici Srpskoj pa sam zbog rata otisao u Sloveniju, tako da se izvinjavam, ako to nekom smeta, sto pisem sa J.

A sto se tice knjiga, poslao sam jim email (www.knjizara.com) pa sad cekam odgovor da vidim hoce li poslati ili nece.
[ Jbyn4e @ 11.11.2004. 10:58 ] @
Ma ne smeta, samo sam nalazio logicno objasnjenje zasto tako pises...
[ Tyler Durden @ 11.11.2004. 12:39 ] @
e pa sorry, uopste nisam gledao host, nisam provalio da je iz slovenije :)
hebi ga..

zasto ne probas sa nekim hrvatskim knjizarama? to ti je i blize, mislim da ljubaljana-zagreb nema vise od 1-1,5h.
recimo www.algoritam.hr Znam da se kod njih moze naruciti
[ grepme84 @ 11.11.2004. 13:45 ] @
Hvala za taj hrvatski sajt ali preskupo je kod njih.Koliko sam video oni dodaju jos po 20-30$ na knjigu.
[ Bojan Basic @ 25.12.2004. 19:29 ] @
Citat:
Tyler Durden:
Imas na knjizara.com da oni naruce za tebe knjige sa amazona.

Kako ovo funkcioniše u praksi, odnosno koliko otprilike oni uzimaju na svoje usluge i poštarinu, da li je isplativo?

Osim toga, na amazonu često postoje i jevtiniji primerci knjige, da li to može da se naruči preko knjizara.com?

Ajde neko ko je naručivao da malo detaljnije opiše svoje iskustvo, da vidimo kako to izgleda.
[ Jbyn4e @ 27.12.2004. 09:35 ] @
Ponunite upitnik i za dan-dva dobijete predracun za uplatu (dinarsku). Cene se razlikuju od Amazona jer se uvozi od izdavaca i distributera.
Za sve ostale informacije najbolje je pisati na mail koji je dat na toj stranici.
[ Kusur @ 10.02.2011. 18:07 ] @
www.knjigaknjiga.com
[ Anonima @ 27.06.2011. 13:32 ] @
veliki izbor knjiga imas na yu4you
[ 357_97 @ 29.07.2011. 00:06 ] @
Moja preporuka ti je bookdepository.co.uk link. Ja bar zasada nisam imao nikakvih problema kad sam narucivao iz Srbije!
[ MadProfessor @ 01.09.2011. 19:24 ] @
Kako se naručuje preko bookdepository sajta? Probao sam pre nekoliko dana prvi put da izvršim poručivanje, ali mi na check out delu u padajućem meniju ne nudi Srbiju kao destinaciju, tako da nisam mogao da izvršim naručivanje. Pisao sam im i odgovorili su mi da vezano za Srbiju (kao) imaju tehničke probleme sa sajtom, da na njima rade i da se nadaju da će ih uskoro otkloniti. Da li je ovo i ranije bio problem i da li može da se zaobiđe, pošto mi se ne mili da eksperimentišem previše i puknem pare bez veze?