[ učenik @ 11.11.2004. 20:46 ] @
Imam problem kod quadro tv 55cm koji se sastoji od toga da mi se izgubila boja sa slike i slika je postala 16:9 i nemoguće ju je vratiti na 4:3, zatim nemogu uključiti teletext i nemogu ništa promjenit u sistemu što god da uradim ostaje isto. Kada hoću promjeniti jezik ponudi mi samo engleski i kineski. Nije mi jasno šta je pretpostavljam da je memoriju razj*bao skok napona ali nisam siguran. Zahvaljujem na svakoj pomoći!
[ mergat11 @ 14.11.2004. 12:40 ] @
KOji je tocno model taj qvadric.treba uci u service meni i podesiti vrijednosti na normalu i eventualno napravit malu prepravku na eepromu.
[ učenik @ 14.11.2004. 15:57 ] @
Model je CCTV 55I 10 a ako mi možeš malo detaljnije objasnit kako doći do toga jer u menuu što god uradio ništa se ne promjeni. Unaprijed zahvaljujem!
[ arthichoka @ 22.01.2006. 13:10 ] @
Imam i ja takav problem imam Quadro CTV 5525 Txt ako tko može pomoći pomagajte!!
[ gagizr @ 22.01.2006. 13:20 ] @
ljudi na ovom forumu imate mogućnost korišćenja pretrage......više puta je bilo reči o tom tv-u i ulasku u s.meni.....ko nije stručan ja mu ne savetujem da se petlja sa s. menijem...pa zato ni ne dajem dodatna objašnjenja.......koristite pretragu........
ako nešto zabrljate biće skuplje kad ga naknadno odnesete u servis......
zato je bolje rešenje pravac tv servis odmah........popravka gore navedenog nije skupa..........